www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Marģers, Anastasija
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un Celinieki
Latvijas Rožkrustiešu mājas lapa
Krija jogas seminārs11.07.2011
Krija jogas seminārs Latvijā P. Hariharānandas un P. Pragjānānandas pēctecības līnijā no 22.07. līdz 28.07.2011 ar Svami Mangalānandu.

Piektdien, 22.07 19:00 – lekcija Rīgā, Sporta ielā 2a, Laimas Draugu namā,ieeja brīva.
Sestdien, 23.07 – iniciācija Krija jogā un praktiskās apmācības sākums Rīgā, Jūrkalnes ielā 15 – 25.
Svētdien, 24.07 – kolektīvās meditācijas un praktiskā apmācība Rīgā, Jūrkalnes ielā 15 – 25.
No 25.07 līdz 28.07 meditācijas pārgājiens dabā Rīgas rajonā

Krija joga ir zinātniska meditācijas tehnika cilvēka vispusīgai attīstībai. Gan fizisko, gan mentālo, gan intelektuālo, gan garīgo izaugsmi var paātrināt, praktizējot Krija meditācijas, kuru mehānisms saistīts ar smadzeņu un muguras kanālu attīrīšanu un bagātināšanu ar enerģiju. Citas Krija tehnikas sniedz papildus stimulāciju ķermeņa dziedzeriem un orgāniem, uzlabojot nepieciešamo hormonu un enzīmu sekrēciju, lai palīdzētu saglabāt mundrumu un veselību. ...Krija jogas prakse uzlabo veselību un var novērst vēl neizpaudušās slimības.
Paramahamsa Pragjānānanda „Krija joga kā dvēseles kultūras ceļš”

Krija joga ir skaista meditācijas tehnika, kas gan teorētiski, gan praktiski jāmācās no skolotāja. Šajā ceļā izmantojam tiešo pieredzi tāpat, kā tas notiek, mācoties zinātnisku novērojumu procesā. ...Krija jogas prakse ir neaizstājami vērtīgs palīgs, lai novērstu personības negatīvās izpausmes. Iekšējā uguns, ko attīsta Krija prakse, sadedzina visas nelāgās piesaistes pie pagātnes traumējošiem iespaidiem un sliktajiem ieradumiem.
Paramahamsa Hariharānanda „Krija jogas zinātne”

* * *
Dzimusi un augusi Vācijā, Svami Mangalānanda praktizē krija jogu no 1992.gada. Viņas pirmais skolotājs bija ievērojamais eiropiešu jogāčarja Radžarši Peterānanda no Holandes. 1994.gadā viņa satika savu meistaru P. Hariharānandu un kopš tā laika palika viņa tuvumā dažādos āšramos, kā arī pavadīja Eiropas ceļojumos. Svami Mangalānanda ir studējusi filozofiju un medicīnu Vācijā. Neilgi pēc studiju pabeigšanas 2000.gadā P. Hariharānanda ordinēja viņu par Giri ordeņa Svami. Tādējādi Mangalānanda kļuva par pirmo sievieti Svami šajā līnijā. Pēdējos sešos gados viņa ir vadījusi simtiem meditācijas programmu krija āšramā Austrijā, Tattendorfā un daudzviet citur Eiropā.


Piezīme: Papildus informāciju var iegūt pa telefonu 29161674 (Dzidra Segleniece) vai http://www.kriya.org/

Loading

 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv