www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Līksma, Bārbala
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un Celinieki
Latvijas Rožkrustiešu mājas lapa
Sūfiju mistiķa Mevlana D.Rūmi astoņsimtā dzimšanas diena30.08.2007

Sociālā darba un sociālās pedagoģijas augstskola „Attīstība” 29. un 30.septembrī organizē virpuļošanu (dinamiskās meditācijas veids) 36 stundu garumā, atzīmējot apgaismotā sūfiju mistiķa Mevlana D.Rūmi astoņsimto dzimšanas dienu

Mīļais draugs!

Informēju Tevi, ka 2007.gada 30.septembrī mūsu planētas garīgā brālība atzīmēs apgaismotā sūfiju mistiķa Mevlana D.Rūmi astoņsimto dzimšanas dienu. Viņš kā apgaismotājs un dzejnieks pazīstams kā sūfiju virpuļojošo dervišu ordeņa „Mevlana” dibinātājs. Pieņemts, ka Rūmi pirmo reizi sūfiju garīgās prakses vēsturē izmantoja griešanos, kas pašlaik veiksmīgi tiek izmantota kā dinamiskās meditācijas veids.

Viss Visumā ir pakļauts virpuļošanai. Derviši, kas virpuļo ap savu asi, un kas caur sevi laiž izejošās un ienākošās enerģijas plūsmas, ekstātiskā virpulī savieno Debesis un Zemi.

Daudzos pasaules garīgajos centros Rūmi dzimšanas diena tiks atzīmēta ar griešanos 36 stundu garumā, un šī maratona dalībnieki nomainīs cits citu, uzturot griešanās nepārtrauktību laikā.

Šajās svinībās vari piedalīties arī Tu, Mīļais Draugs!

Sociālā darba un sociālās pedagoģijas augstskola „Attīstība” 29. un 30.septembrī organizē līdzīgu griešanos 36 stundu garumā Rīgā (Latvija)!

Tiem, kas iepriekš nav praktizējuši griešanos, bet kas vēlas piedalīties šajos Svētkos, mēs organizējam īpašas nodarbības.

 Izziņas pa telefonu: 29465085 (Lidija), 29863049 (Aleksandrs).

E-pasts: musallam@inbox.lv; attistiba@attistiba.lv Virpuļošanas maratona dalībnieku nodeva – 2-5 Ls

Organizatori ar prieku uzņems jebkādas interesantas idejas un pasākumus, kas pavadīs mūsu Svētku norisi. Uz priekpilnu tikšanos!


Loading

 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv