www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Marģers, Anastasija
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un Celinieki
Latvijas Rožkrustiešu mājas lapa
Martins Grejs (Martin Gray) - Zemes spēka vietu dziļākā nozīme10.09.2007

Pašlaik pasaulē ir vērojams sociāli-kulturāls fenomens – vispārējas garīgas apziņas mošanās. Starp citiem pārējiem brīnišķīgiem šīs atmodas aspektiem ir jāmin visu uz zemes dzīvojošo būtņu neatkarības īstenošanās process. Kā atvasinājums no šīs īstenošanās ir sapratne par to, ka katrs cilvēks – vīrietis vai sieviete, baltais vai melnais, no rietumiem vai austrumiem, bagāts vai nabags – ir viena gara, vienas enerģijas, viena Dieva, vienas Mīlestības bērns. Šī dižā apzināšanās pakāpe ir solījums katram planētas cilvēkam. Ir daudzi ceļi, daudzas iekšējā darba metodes, kuras katrs no mums var savā dzīves ceļā lietot šādas pakāpes sasniegšanai.

Cilvēkiem ir arī pieejama zemes enerģija, kura ir koncentrēta specifiskās vietās viscaur uz planētas un kura veicina un palielina vispārējo garīgo apzināšanos. Šīs specifiskās vietas ir šajā interneta saitā (http://www.sacredsites.com/ – tulk. piezīme) apkopotās svētvietas. Minētās vietas bija vienkārši spēka vietas vēl pirms to pielietošanas senvēsturē, vēl pirms tās tika dažādu reliģiju uzurpētas. Tās turpina izstarot savu spēku un šis spēks ir pieejams ikvienam, kurš svētvietas apmeklē. Tur nav nepieciešami rituāli, nav nepieciešamas reliģiskās prakses, nav nepieciešama ticība kādai filozofijai. Viss, kas nepieciešams, ir apmeklēt spēka vietu un būt klātesošam.

Līdzīgi kā augļu tējas garša iešķīst karstā ūdenī, tāpat spēka vietu esence ieplūst katra sirdī, prātā un dvēselē. Kolīdz katrs no mums mostas pilnīgākai sapratnei par dzīves kopsakarībām, tas pastiprina globālo vispārējās apzināšanās lauku. Tā arī ir svēto vietu dziļākā nozīme – tās ir garīgās iluminācijas enerģijas avota punkti.

Tulkots no www.sacredsites.com
/Ģirts/

Loading

 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv