www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Maiga, Milija
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un Celinieki
Latvijas Rožkrustiešu mājas lapa
Kā reizēm iziet pie lāstu noņēmējiem21.05.2011
Lāsta vārds parastam mirstīgajam, kam nav īsti sajēgas par to, kas ir dziedniecība un ezotērika, uzdzen drebuli. Un virkne personu, kuras sakās nodarbojamies ar dziedināšanu, to visai veiksmīgi izmanto, lai iedzīvotos. Ir gadījumi, kad «lāsta spēku» paretam izmantojušas personas, kas iesaistījušās organizētajā dziedniecībā, pat sertifikātu saņēmušas: braukā viena tāda savā nodabā pa miestiem un mazpilsētām un vāc ražu no lētticīgajiem. Visbiežāk tas ir pieclatnieks «par vienu lāstu», un tādu klientam parasti mēdz būt vismaz trīs, reizēm četri pieci, un vēl pa pārītim viņam tuvām personām. Tādā veidā kāda «viesdziedniece» no Rīgas savulaik Tukumā (un ne tikai tur) iemanījās nopelnīt 70 – 80 latus no cilvēka...

Pamatvilcienos starp zinātni un parazinātni (īstu, bet ne tādu, ko uzdod par īstu) nav pretrunu: agrāk vai vēlāk tiek atrasti kopēji saskares punkti. Tā ir arī lāstu gadījumā – eksistē japāņu ārstu izstrādāta aparatūra, ar kuru var noteikt stāvokli, ko dziedniecībā mēdz dēvēt par lāstu. Taču datordiagnostika rāda, ka tā saucamie lāsti ir ārkārtīgi reta parādība – viens no vairākiem tūkstošiem apsekoto. Ja pēc palīdzības griežas slimi cilvēki, bet veselie netiek pārbaudīti, tad varam rēķināt, ka tajā pašā Tukumā no lāsta varētu ciest viens, augstākais divi cilvēki...

Tomēr daudziem lāsts «ir izdevīgs» – jo, lūk, visās nelaimēs, kas ar mani notiek ir vainīgs kāds cits, nevis es pats... Tā vieglāk dzīvot. Šādiem cilvēkiem, pirms viņi dodas «tikt vaļā no lāstiem», ieteiktu izlasīt, kā šovasar izgāja kādam lētticīgam rīdziniekam.

***

Vienā no Rīgas priekšpilsētām dzīvo apsviedīga sieva, vārdā ne īsti Faņa, ne Maņa – jo reizēm vārdu ir ērtāk nomainīt paša drošības labad. Viņa sakās atbrīvojam cilvēkus no sliktām enerģijām, no miesas, dvēseles un gara kaitēm, no dažādiem enerģētiskiem kaitējumiem, tostarp arī no lāstiem. Nekādas īpašas reklāmas viņai nav, taču sirdzēji sievas durvju rokturi kaut kā atrod.

Tā ieradās arī viens vīrs – sauksim viņu par Andri, kam bija visai slikti ar veselību.

Pirmajā piegājienā tante nekādi nevar saskatīt, kas par vainu – migla visapkārt esot. Ja uzlikšot pieclatu gabalu, varbūt tapšot skaidrāks – tur virsū tāds spēcīgs, skaists koks esot. Ar vienu tomēr par maz – otra vēl vajagot. Nu jau kaut kas tā kā redzamāks kļūstot, lai nežēlojot vēl ozola spēka viņai. Pēc ceturtā pieclatnieka acis top redzīgas – šausmīgs lāsts! Lai no tā vaļā tiktu, vajagot trīs dzīvas vistas pie viņas atnest, tad mēģināšot palīdzēt.

Kur uz pilsētas akmeņiem tādu mantu rausi? Taču vajadzība spiež: ar veselību labāk nepaliek, un pēc kāda laika Andris sadabū ar trīs dzīvas visas. Sievišķis nogulda viņu uz grīdas ar acīm ciet, divas vistas palaiž sapītas kaktā, bet vienu tikām staipa pa rokām, kamēr putns beigts gan (nav jau grūti apgriezt sprandu, ja ir iemaņas šajās lietās). Re, vista esot sliktumu uz sevi uzņēmusi... Labāk būšot, bet gluži viss kārtībā vēl neesot, lai pilnībā tiktu vaļā, jānākot pie viņas ar 300 latiem...

Vīram labāk nepaliek. Viņš domā, domā, līdz sameklē 300 latu un atnāk trešo reizi. Sieva šķietas godīga – uzreiz naudu neņem, bet parāda savus 300 latus: ja Dievs viņas ziedojumu pieņemšot, tad Andrim būšot no naudas jāšķiras, citādi ni un ni. Viņa sāk manipulēt ar naudu un citādiem papīriem, satin tos rullītī, grābstās gar svecēm, kas sadegtas bez jēgas daudz, līdz kaut kādi papīri arī aizdegas. Nu redz, Dievs ziedojumu pieņēmis, lai vīrs tagad atdot 300 latus viņas sadegušās naudiņas vietā un staigājot vesels!

Paiet laiks, bet Andrim nekas ar veselību nemainās. Kā bija slikti, tā ir. Zvana viņš atkal. Atbild, ka nepareizi zvanot, te tāda nedzīvojot. Aiziet uz to māju – tur cita sieviete sāk saukt viņu par zagli un draud ar policiju, ka viņš viņai uzmācoties... Tā nu vīrs bez naudas un bez veselības palicis.

***

Ja pašam tā nav gadījies, viegli pateikt – lētticīgs muļķis. Taču minētā veida darboņi māk otru tā novārdot, ka upuris staigā kā bez sajēgas un mājinieku prātīgos vārdus nemaz nespēj sadzirdēt.


Loading

 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv