www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Sibilla, Teika, Lita
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un Celinieki
Latvijas Rožkrustiešu mājas lapa
Par pārdzimšanu14.09.2005

  Kopš neatminamiem laikiem cilvēku nodarbinājusi doma par to, ka dzīve ir nepārtrauks diegs, bet dzimšana un nāve- tikai fāzes, kurā mēs pārvietojamies no vienas stadijas citā. Visa dzīve- tā ir izmaiņa, un visas izmaiņas- tā ir dzīve. Taču bezgalīga dzīve- tas ir tas, ko solīja senie meistari, un šajā mūžīgās dzīves sfērā viss mainās, taču nekas nemainās...

Kas ir īstā cilvēka esamības realitāte?

Šo žurnālu radīja radoša doma, sakoncentrējot enerģiju tās fiziskai izpausmei. Domas radīs vēl daudzus žurnālus, un kad tie pārstās eksistēt, domas turpinās radīt aizvien jaunus un jaunus izdevumus, grāmatas.

Jūsu domas - tas esat reālais Jūs; ne tas Jūs, kādu redz jūs jūsu radinieki, draugi un kaimiņi. Reālais Jūs – tas nav jūsu fiziskais ķermenis, jo tas var nekad neatzīt, ka viņa ietekme beidzas tikai ar ādu.

Nav bijis laiks, kad jūs neesat bijis un nekad nebūs laiks, kad jūs nebūsiet. Taču jūsu daļas mainīsies, tā kā savā mūžīgajā dzīvē jūs piedzīvojat pastāvīgu transformāciju, kad jūsu dvēsele veic ceļu augšup uz pilnību.

Mēs varam redzēt šādas pārmaiņas parastā stāstā par dabu:

Divi kāpuri bija draugi un daudz laika pavadīja kopā. Kādu dienu viens no kāpuriem nomira. Otrs uzticamais draugs nosēdās tam blakus un ilgi, ilgi sēroja. Pagāja daudzas dienas, un vienubrīd kāpurs pacēlis augšup acis, ieraudzīja tauriņu, kurš uzmanīgi skatījās uz viņu.
Kāpēc tu raudi? – jautāja tauriņš.
Tāpēc, ka es pazaudēju savu draugu- atbildēja kāpurs.
Tad visā savā krāšņumā tauriņš lepni atbildēja: bet es esmu tavs draugs!
Kāpuram bija grūti noticēt reinkarnācijai, taču tauriņam tas bija fakts, tā kā tas pārkāpa vienas fiziskas formas robežas un iegāja citā, nezaudējot savu īsteno būtību šajā procesā.

Bieži mēs izpaužam talantus, kuri ir uzkrāti iepriekšējās dzīvēs. Bieži mūs moka fobijas, kuru cēloņi arī meklējami iepriekšējo dzīvju drāmās. Dažas no tām spītīgi nepakļaujas psihiatriskai ārstēšanai. Mēs nonākam pie slēdziena, ka to cēlonis ir saglabājies kā nosēdums, kaut arī indivīds neatceras to cēloņus. Viss, kas nepieciešams, lai izsauktu šādas baiļu sajūtas- tas ir sensora iespaida gūšana, kura neapzināti atgādinātu par iepriekšējo inkarnāciju, kurā varēja būt adekvāts iemesls bailēm.

Dvēseles atmiņā ir saglabājušies katra piedzīvotā notikuma attēli. Viss, kas ir nepieciešams- piespiest vajadzīgo podziņu, lai atdzīvinātu šīs ainas un tās iegūtu spēku ietekmēt šodienas dzīvi. Vairums mūsdienu psihologu mēģina ārstēt šādus pacientus, nesaprotot patiesos slimību iemeslus. Tie cer, ka desensivizējot (padarot nejūtīgus) tos, viņi galu galā panāks mazāku reakciju uz šiem stimuliem. Tā rezultātā parasti pacients zaudē jūtīgumu uz jebkādiem stimuliem.
Mēs droši varam teikt, ka tas, kas ilgi ir sakņojies, prasa lielu darbu, lai no tā atbrīvotos. Vairāku dzīvju uzkrātās bailes droši prasīs arī vairākus gadus psihologa vai dziednieka darba.

No astroloģiskās prakses redzams, ka tās rakstura īpašības, neapzinātās bailes, kuras vismazāk saistās ar šīs dzīves pieredzi un nostājām, ir iemantotas iepriekšējā. Ja šī pieredze ir bijusi negatīva, cilvēks visiem spēkiem pūlēsies izvairīties no situācijām, kuras atgādinātu iepriekšējo dzīvju līdzīgās pieredzes. Taču, jo spēcīgāk ir saspiestas šīs atmiņas lielajā zemapziņas datorā, jo lielākas ir sekas brīdī, kad tās tiek atvērtas.

Īsaks Ņūtons teica: katrai darbībai ir līdzvērtīga pretdarbība.

Lielais Buda teica: jūs esat tas, ko jūs domājat, kļūstot par to, ko jūs domājāt. Pēc būtības abi šie apgalvojumi ir par vienu un to pašu- ka katram iemeslam ir arī sekas.

Tas arī ir Karmas likums.

Katra mūsu doma ierakstās universa substancē, lai beigu beigās parādītos fiziskajā plānā. Dažreiz mēs sekas redzam tūlīt pēc pirmcēloņa. Tad mēs labi varam redzēt domas un seku secību: iemetot ezerā akmeni, mēs ieraudzīsim apkārt izplatoties ūdenī apļus. Taču citreiz sekas parādās tikai pēc gadiem, un tad ir grūtāk ieraudzīt cēloņus.

Cilvēks nekad nevar kaut kur doties, no kaut kurienes neizejot...

http://www.astrologer.lv/

 


Loading

 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv