www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un Celinieki
Latvijas Rožkrustiešu mājas lapa
seminārs: OŠO PULSĀCIJA12.10.2005

Pirmo reizi Latvijā, Punas (Indija) Ošo centra skolotāja Aniša Rīgā.

Šakti centrs piedāvā semināru-treniņu pēc Ošo metodikas.

Pirmais seminārs: 18. – 20. novembris 2005. gads

Kad esam jauni, mēs izpaužam savas jūtas dabiski un spontāni, lai kas arī tas būtu – naids, skumjas vai labpatika. Bet jau no mazotnes, sabiedrības sociālie un morālie nosacījumi radina mūs kontrolēt jūtas un slēpt tās sevī. Nepārtrauktas dzīvības enerģijas un emociju ierobežošanas rezultātā mūsu ķermenis kļūst saspringts, bet jūtas apspiestas.

Ošo Pulsācijas treniņā mēs no jauna atraisām spēju just un sajust sevi dzīvojam ar pilnu spēku, pamodinot spēju sajust savu ķermeni, tā dabīgo sensetivitāti un enerģiju. Mēs izmantosim īpašu dziļās elpošanas tehniku lai atjaunotu dzīvības enerģiju, bioenerģētiskos vingrinājumus, lai atbrīvotos no muskuļu sasprindzinājuma, enerģētiskajiem blokiem savā ķermenī un ļautu dzīvības enerģijai no jauna brīvi plūst

Īpašā veidā strādājot ar ķermeni un apziņu, mēs varam atbrīvoties no apspiestajām jūtam un emocijām.

Kustoties, dejojot un enerģētiski strādājot ar čakrām, meditējot mēs pamostamies jaunai dzīves sajūtai, no jauna iegūstam spēju sajust savu ķermeni un dabiski izpaust emocijas.

Seminārs notiek ar pilnu noslogojumu. Visas trīs dienas dalībnieki pavada intensīvā darbā. Dzīvošana un ēdināšana ir iekļauta cenā.

Aniša dzimusi Amerikā un ir ieguvusi izglītību Radix Institutā Kalifornijā, kur mācījās pēc Raiha metodēm pie Čarlza Kellija vairāk kā 30 gadus atpakaļ. 1976. gadā viņa ieradās Indijā, Ošo komūnā, kur strādāja kopā ar Ošo. Viņas ilgā sadarbība ar Ošo un viņa skolniekiem noveda pie unikālas sintēzes starp austrumiem un rietumiem darbā ar ķermeni un apziņu. Aniša radīja unikālo Ošo pulsāciju – Vilhelma Reiha darba un Meditācijas savienojumu. Tāpat viņa izstrādāja Tantriskās pulsācijas kursu, kura pamatā ir ķermeņa spēja uz labsajūtu un apmierinājumu savienojumā ar gara vajadzību pēc klusuma un meditācijas.

www.shakti.lv


Loading

 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv