www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un Celinieki
Latvijas Rožkrustiešu mājas lapa
Koncentrēšanās spēks01.11.2005

„Tas ir garīgs likums, ka vēlme darīt noteikti ietver sevī spēju to darīt.”

Jūs visi esat lasījuši „Aladina lampu”, kur tiek veiktas brīnumainas lietas. Tā, protams, ir tikai pasaka, taču tā norāda, ka cilvēkam piemīt spējas piepildīt katru vēlēšanos, ja viņš prot šīs spējas izmantot.

Ja jūs neesat spējīgi piepildīt savas dziļākās alkas, ir pienācis laiks iemācīties izmantot Dieva dotas spējas. Drīz jūs apzināsieties, ka mums katram ir apslēptas spējas, kas izpaustos brīdī, kad tiktu atklātas nenovērtējamās zināšanas un neierobežotās veiksmes iespējas.

Visām lietām cilvēka dzīvē būtu jābūt pietiekamā daudzumā. Katra vēlme var tikt realizēta. Bezgalībā nevar būt vēlmju, kas nevar tikt izpildītas. Cilvēka būtība ir spējā domāt, un tā ir visu radīto lietu pamatā. Katrs cilvēka instinkts noved pie domām, un katrai domai ir liels spēks, jo attīstot patiesas un tīras domas un savienojot tās ar mistiskām spējam, kas iespējams pārspēj pašas domas, ir visas pasaules progresa pamatā.

Klusumā mēs apzināmies, ka ir „kaut kas”, kas pārspēj domas un izmanto domas par izpausmes vidi. Daudziem šis „kaut kas” ir acumirklīgi pazibējis, bet tikai nedaudzi sasniedz stāvokli, kur prāts ir pietiekoši nelokāms un stiprs, lai izdibinātu šos dziļumus. Klusumam un koncentrētām domām piemīt daudz lielāks spēks kā izrunātiem vārdiem. Vārdi mazina  prāta spējas koncentrēties, pievēršot vairāk un vairāk uzmanības ārienei.

Cilvēkiem arvien vairāk jāmācās paļauties pašiem uz sevi, vairāk jāmeklē Bezgalīgās telpas iekšpusē. No cilvēka iekšējiem resursiem ir atkarīgs tas, vai viņam būs spēks atrisināt savas grūtības un sarežģījumus. Nevienam nevajadzētu padoties, jo Bezgalībā vienmēr ir iespējas.

Neizdošanās pamatā ir tas, ka cilvēks veiksmi meklē nepareizā virzienā, jo cilvēki neapzinās savas patiesās spējas, kuras izmantojot, var uzveikt neveiksmes.

Bezgalība paliek sveša tiem, kas iet cauri dzīvei neattīstot savas garīgās spējas. Bezgalība palīdz tikai tiem, kas palīdz paši sev. Nav tāda lieta kā Īpašais Liktenis. Cilvēki saņems palīdzību no Bezgalības, ja patiesi ticēs, cerēs un lūgs.

Koncentrējieties uz To Ko Vēlaties un Saņemiet to. Gļēvulību kontrolē apstākļi. Stiprs cilvēks kontrolē apstākļus. Tu vari būt vai nu uzvarētājs, vai uzvarētais. Koncentrējoties var tikt sasniegtas kvēlākās vēlēšanās. Šis koncentrēšanās likums ir tik spēcīgs, kas lietas, kas sākotnēji liekas neizdarāmas un nepiepildāmas, kļūst sasniedzamas.

Sekojot šim likumam, var piedzīvot sapņu pārvēršanos realitātē.

Atceries, ka koncentrējoties pirmais solis nāk no Garīgā attēla, ko vēlies sasniegt. Šis attēls kļūst par domu sēklu, kas piesaista citas domas ar līdzīgu dabu. Ap šo domu, kad tā tiek iestādīta prāta radošajā un iztēles zonā, tu sagrupē vai apbūvē vēl citas līdzīgas domas, kas turpina augt tik ilgi kamēr tava vēlme ir pietiekami stipra.

Izveido sev paradumu, 5 minūtes katru dienu domājot par kaut ko, ko tu vēlies sasniegt. Izslēdz jebkuras citas domas ārā no savas apziņas. Esi pārliecināts, ka tev izdosies; iedomājies savā prātā, ka visi apstākļi, kas stāsies tavā ceļā, būs pārvarami un ka tu spēj pacelties virs jebkuriem apstākļiem.

Attīstot koncentrēšanās spēju, lieliski noder pierakstīt savas domas, kas ir vistuvākās sirdij, un turpinot soli pa solim pievienot tās līdz esi piekļuvis tik tuvu, cik iespējams, pašai būtībai.

Ar laiku tu redzēsi, ka, sakopojot savus spēkus un domas, kas ir apziņas centrā, jaunas idejas, plāni un metodes sāks parādīties tavā prātā. Darbosies pievilkšanās likums, kas palīdzēs piepildīt tavu mērķi. Piemēram, reklamētājs domā pēc noteikta šablona. Viņš ir noformulējis savu ideju, taču vēlas uzzināt, ko domā pārējie. Viņš sāk meklēt idejas un drīz atrod kaudzi ar grāmatām, plāniem, paraugiem utt. par konkrēto jautājumu, lai gan pirms viņš visu uzsāka, viņam nebija ne jausmas par to eksistenci.

Tieši tas pats attiecas uz visām jomām. Mēs spējam piesaistīt lietas, kas mums spēj palīdzēt. Ļoti bieži šķiet, ka mēs saņemam palīdzību brīnumainā ceļā. Palīdzība var nākt lēni, taču līdzko neredzami un klusi spēki tiek likti lietā, tie nesīs panākumus tik ilgi, kamēr mēs darīsim savu daļu darba. Tie vienmēr ir klātesoši un gatavi palīdzēt tiem, kas tos izmanto. Noformējot spēcīgu, garīgu vēlmes attēlu, tu iestādi domas sēklu, kas sāk augt tavās interesēs un ar laiku arī vēlmēs, ja notiek harmonijas un augstākās dabas materializācija.

Var likties, ka nav nepieciešams brīdināt tevi par koncentrēšanos tikai uz sasniegumiem, kas būtu labi tev un nenodarītu ļaunumu citiem, bet ir daudzi, kas nepacietībā sasniegt panākumus aizmirst par citiem un viņu tiesībām. Tu vari iegūt visas labās lietas, ja vien esi harmonijā ar saviem līdzcilvēkiem, ejot kopā pa dzīves ceļu. Tāpēc, pirmkārt, pārdomā lietas, kuras vēlies, un, ja tās tev ir īstās un vajadzīgās, tad saki: ”Es to vēlos darīt. Es piestrādāšu, lai to nosargātu. Ceļš man būs atvērts”

Ja tu pilnībā garīgi notversi veiksmes domas un paturēsi tās prātā katru dienu, tu pakāpeniski izveidosi sev paraugu vai šablonu, kas ar laiku materializēsies. Par katru cenu paturi domas brīvas no šaubām un bailēm, un iznīcinošiem spēkiem. Nepieļauj, ka šie jebkad asociētos ar tavām domām.

Visbeidzot tu izveidosi vēlamos apstākļus, tev atvērsies daudzas durvis un tu varēsi izkļūt no nevēlamās vides. Tad tev dzīve liksies pavisam savādāka. Pamodinot sevī spēju būt pār zināmu apstākļu valdnieku, nevis vergu, tu būsi atradis laimi.

Iesācējam aprakstītajā domu gaitā kaut kas var šķist īpatnējs vai pat absurds, bet tā vietā, lai visu noliegtu, izmēģini to! Un tu redzēsi, ka viss darbojas kā rakstīts.

Izgudrotājam vispirms jāizstrādā ideja pirms tā tiek materializēta. Arhitekts pirms plāno māju to iztēlojas savā prātā un tikai pēc tam mēs to spējam redzēt. Ikviena lieta, ikviens uzņēmums vispirms ir jārada prātā.

Es pazīstu cilvēku, kurš uzsāka biznesu ar 13 centiem un neuzticamu kredītu pagātni. 10 gadu laikā viņš izveidoja lielu un ienesīgu biznesu. Viņa panākumus izskaidro 2 lietas - ticība, ka viņam izdosies, un smags darbs. Bija laiki, kad izskatījās, ka viņš varētu neizturēt. Viņu  vajāja kredīta piedzinēji, kas uzskatīja, ka viņš ir bankrotējis. Dolāra vietā viņi saņēma 50 centus un nodomāja, ka viņiem vēl ir veicies. Taču drošsirdīgi pastāvot par sevi, viņš saņēma kredīta pagarinājumu. Kad bija absolūti nepieciešams iegūt noteiktu naudas summu noteiktā laikā, viņš to arī izdarīja. Kad bija jāapmaksā lieli rēķini, viņš prātā koncentrējās uz noteiktiem cilvēkiem, kas savukārt viņam bija parādā, lai tie atdotu naudu noteiktā laikā, un tā arī notika. Dažreiz viņš čeku saņēma tikai līdz ar pēdējo pasta sūtījumu tajā dienā Viņam nebija nekā cita kā vien ticība spējā ietekmēt citu cilvēku prātus, lai saņemtu čekus, un reti viņš vīlās.

Tikai pieliec pūles, lai koncentrētos uz panākumiem, un Tev palīdzēs nezināmi spēki.

Atceries Jēzus teikto: „Vienalga ko tu vēlies lūdzot, lūdz tā it kā tu jau to būtu saņēmis, un tu saņemsi.”

Theron Q. Dumont


Loading

 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv