www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Rozālija, Roze
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un Celinieki
Latvijas Rožkrustiešu mājas lapa
Domas un jūtas koncentrējas aurā05.12.2005

Aura - cilvēka enerģētiskais lauks, jeb biolauks ir universālās enerģijas izpausme, kas cieši saistīta ar cilvēka dzīvi. Šo lauku var aprakstīt kā gaismas ķermeni, kurš aptver un caurauž fizisko ķermeni, izdala savu paša raksturīgo starojumu un parasti saucas “aura”.

Pētnieki uz novērojumu pamata ir radījuši auras teorētiskos modeļus, kas sadala auru vairākās kārtās. Šīs kārtas, ko sauc arī par “ķermeņiem”, caurauž un aptver viena otru noteiktā secībā.
Aura sastāv no septiņiem slāņiem. Svarīgākie ir ēteriskais, mentālais, astrālais un dievišķais ķermenis. Vērojot pirmo - ēterisko ķermeni, vislabāk redzam cilvēka veselības stāvokli. Tumši plankumi, robi vai duļķainas nokrāsas, tas viss liecina par gaidāmu vai esošu slimību. Nākamais ir mentālais slānis, kurš saistīts ar intelektuālām spējām, domāšanu, pozitīvām vai negatīvām domām. Pēc tā seko astrālā aura, kas ir kā tilts starp fizisko un garīgo pasauli. Dievišķais slānis – tā ir ticības sfēra.
Viss, ko cilvēks domā un jūt, koncentrējas viņa aurā. Krāsas ap galvu un pleciem atspoguļo domas. Krāsas ap krūtīm un ķermeni pārsvarā attiecas uz cilvēka jūtām un emocijām, kaut gan reizēm iespējama arī kāda krāsu pārklāšanās. Papildus tam, ka aura parāda cilvēka domas un jūtas, ir vēl trešā iespēja, reizēm aurā atklājas ķermeņa fiziskā problēma, slimības. Ja cilvēkam kaut kas sāp, tas ļoti bieži izpaužas aurā kā krāsains laukums. Krāsas, ko rada mūsu domas, mainīsies, sekojot domu gaitai. Krāsas, kas parāda emocijas, parasti plīvo vai pārvietojas. Savukārt ar slimībām saistītās krāsas būs fiksētas un, kā likums, tām būs stūri jeb forma un šī forma nemainīsies. Ķermeņa pārvietošanās laikā krāsainie laukumi būs fiksēti noteiktā vietā. Reizēm slimību nevar ieraudzīt, jo starojums, kas ar to saistīts, atrodas pilnīgi ķermeņa iekšpusē un neparādās uz āru. Taču tas notiek ļoti reti. Visi cilvēki ir spējīgi redzēt auru, ja vien viņiem nav kādas nopietnas fiziskas vai emocionālas problēmas.
Vesela un starojoša cilvēka aurai piemīt visas varavīksnes krāsas. Taču var būt arī tādas krāsas, kādu varavīksnē nav. Katra cilvēka aurai ir viena vai divas pamatkrāsas, kuras norāda uz cilvēka iekšējo pasauli, talantiem un aicinājumu. Ar numeroloģijas palīdzību, saskaitot kopā visus savus dzimšanas datus, mēs katrs varam noteikt savas auras pamatkrāsu.
Piemēram, ja esat dzimis 1974.gada 1.jūlijā, tad 7 (mēnesis) + 1 (datums) + 1974 (gads) = 1982 = 1+9+8+2 = 2 + 0 = 2, šo skaitli 2 sauc par jūsu dzīves skaitli.
Katram skaitlim atbilst sava pamatkrāsa, no kā ir atkarīga cilvēka auras pamatkrāsa.
1-sarkana, 2-oranža, 3-dzeltena, 4-zaļa, 5-zila, 6-indigo, 7-vioteta, 8-sārta, 9-bronza, 11- sudraba krāsa, 22-zelta krāsa.
Skaitļi 11 un 22 ir vienīgie, kuri rēķinot nav jāreducē līdz viencipara skaitlim (līdz 2 un 4), jo numeroloģijā tos uzskata par spēcīgākajiem skaitļiem.
Cilvēka aurā ir redzami septiņi enerģētiskie centri, ko mēs pazīstam kā čakras. Katra no tām ir saistīta ar konkrētu auras pamatkrāsu un atbild par kādiem orgāniem un ķermeņa funkcijām. Vārds ”čakra” ir cēlies no sanskrita un nozīmē “ritenis”. Gaišredzīgi cilvēki redz čakras kā dažādu krāsu ritenīšus. No cita skatu punkta raugoties, tie ir enerģijas virpuļi, kas griežas vai nu uz iekšu, vai uz āru atkarībā no vietas, kur čakra ir izvietota. Pēc formas tie atgādina ūdens virpuļus, kas veidojas ūdens noteces vietās. Čakras ir pieslēgtas smalkajam enerģētiskajam kanālam, kurš izvietots paralēli mugurkaulam un bez tām mūsu ķermenis nevarētu pastāvēt. Vairums filozofisko un ezotērisko skolu iedala septiņas pamatčakras un papildu čakras, kuras izvietotas cilvēka ēteriskajā ķermenī.
Ja esat noskaidrojuši savas auras pamatkrāsu, varat uzzināt, par ko atbild katra čakra un kuri orgāni jums visvairāk ir jāsaudzē.
Sarkanā un sārtā čakra - pirmā jeb pamata čakra. Pamata čakra ir saistīta ar mugurkaula pamatni un vērsta uz leju. Tā saista smalko enerģiju sistēmu ar zemi. Šī čakra uztur mūsu dzīvotgribu un nodrošina mūsu ķermeņa dzīvotspēju. Tās enerģija ir saistīta ar mūsu vajadzībām pēc ēdiena, pajumtes un citām dzīves nepieciešamībām. Tā ir saistīta ar saknes čakru, kas atrodas uz astes kaula pamatnes. Šī čakra atbild par mugurkaulu, zobiem, nagiem, taisno un resno zarnu, prostatu, asinīm un šūnu uzbūvi.
Otrā čakra ir saistīta ar krusta kaulu. Tās krāsa ir oranža vai bronzas. Tā ir saistīta ar dzimtas turpinājumu, seksualitāti, fizisko baudu un savstarpējo attiecību pievilcīgajiem aspektiem. Tā arī ir vieta, kur ļaudis slēpj vainas apziņu un pazemojumu un kur mīt cilvēka ēnas puses. Tā ir saistīta ar kaunuma čakru, kas atbild par iegurņa dobumu, dzimumorgāniem, urīnpūsli, limfu, spermu un gremošanu.
Trešā čakra ir saistīta ar saules pinuma apgabalu. Tās krāsa – dzeltena. Tā izvada uz āru un izstaro enerģiju, kas nepieciešama, lai mēs izteiktu sevi. To sauc arī par spēka centru, tā ka caur to cilvēks izpauž gribu. Tajā mīt pārliecība par sevi un mērķtiecīgums, kā arī bailes un dusmas. Ar to saistīta gremošana, aknas, žultspūslis, liesa, nieres un virsnieres, kā arī veģetatīvā nervu sistēma.
Ceturtā čakra atrodas krūšu kurvja centrālajā daļā, blakus tai vietai, kur atrodas sirds. Tātad tā piemīt sirds čakrai. Tās krāsa ir dzeltenīgi zaļa. Tā ir saistīta ar visiem mīlestības aspektiem, kā arī ar prieku, cieņu un spējām piekāpties. Caur sirds čakru var rasties garīga vadība un augstākā apziņa. Tā atbild par mugurkaula augšdaļu, sirdi, plaušām, asinsriti, ādu un acīm. Ja zaļās auras pamatkrāsas cilvēks ilgstoši cieš no stresa, skumjām, dusmām, ja viņam ir novājināta imūnsistēma, tad pirmie orgāni, kas pakļauti saslimšanas riskam, ir sirds čakras orgāni.
Piektā čakra atrodas kakla apgabalā. Tās krāsa – debesu zila. Čakra attiecas uz radošo spēju izpaušanu rakstu vai runas veidā. Tā ir saistīta ar apcerēšanu un dažiem domāšanas un plānošanas aspektiem. Ar šo čakru izpaužas mūsu attieksme pret citiem cilvēkiem, savstarpējām attiecībām. Tā ir rīkles čakra. Šī čakra saistīta ar plaušu augšdaļu, bronhiem, balssaitēm, kaklu un mēli.
Sestā čakra izvietota starp uzacīm, tā ir pieres čakra jeb tautā sauktā “trešā acs”. Tās krāsa – tumši, karaliski zila, sudraba un indigo. Tā ir saistīta ar pašapzināšanos, gudrību, viedumu, augstāko apziņu, gaišredzību, vienkāršu sapratni un konceptuālu domāšanu. Uz šo čakru attiecas smadzenītes lielo galvas smadzeņu lejasdaļā, ausis, deguns, aizdegune, nervu sistēma, sejas vaibsti.
Septītā čakra – kroņa čakra, atrodas galvas virspusē un turpinās virs galvas. Tās krāsa ir violeta, balta vai zelta. Tā saista mūs ar augstākiem spēkiem un garīgu apziņu. Saistīta ar galvas smadzenēm un galvaskausu.
Ja zaļās auras pamatkrāsas cilvēks ilgstoši cieš no stresa, skumjām, dusmām, ja viņam ir novājināta imūnsistēma, tad pirmie orgāni, kas pakļauti saslimšanas riskam, ir sirds čakras orgāni.
Tāpat jāņem vērā otra likumība: ja cilvēks nedzīvo saskaņā ar spējām un mērķiem, ko viņam piešķir viņa auras pamatkrāsa, tad pastāv liela iespēja, ka saslims attiecīgās krāsas čakras orgāni.
Ja dzeltenās krāsas radošais cilvēks nestrādā radošu darbu un cieš no vientulības, viņš saslims ar nieru vai žultspūšļa slimībām.
Ja sarkanās krāsas cilvēks tiek apspiests, nespēj realizēt savus mērķus un enerģiju, cietīs viņa mugurkauls vai resnā zarna.

Kā var ievainot auru?

Ja aurā ir tumši plankumi, kuri radušies saslimšanas, negatīvu domu, pārdzīvojumu vai dusmu rezultātā, vēl nenozīmē, ka aura ir bojāta. Tas nozīmē tikai to, ka aurā ir negatīva informācija un to ir iespējams labot. Aura ir ļoti spēcīgs pašatjaunojošs enerģijas kopums, kuru nopietni ievainot nemaz nav tik viegli. Smagus, neatgriezeniskus bojājumus cilvēka ēteriskajam ķermenim spēj nodarīt divas lietas: narkotikas un skaļi trokšņi, arī ļoti skaļa destruktīva mūzika.
Arī neprasmīga meditācija, neprofesionāla hipnoze ir nopietnas traumas cilvēka enerģētiskajam apvalkam. Ir sievietes, kuras aizraujas ar biežiem gaišreģu apmeklējumiem, bet neapzinās to, ka gaišreģis iekļūst viņa enerģētiskajā laukā – aurā, lai iegūtu informāciju. Un katra iejaukšanās rada brūci. Ja gaišreģus apmeklē vairākas reizes gadā, tad aurā rodas hroniski “caurumi”, pa kuriem aizplūst cilvēku negatīvās domas.
Iepriekš noskaidrojām, ka ikvienas auras slānis atbild par kādu dzīves jomu. Ja cilvēks pārspīlē vienas jomas nozīmīgumu, šī aura sāk izplesties un ņemt enerģiju no blakusesošiem slāņiem. Piemēram, ir gudri, intelektuāli cilvēki, kuri uzskata, ka ārējs skaistums, fizisks spēks un atlētisks ķermenis liecina par muļķību. Šie cilvēki nereti ir slimīgi un vārgi, viņiem ir problēmas ar gremošanu un dzimumspēju, jo viņu mentālie auras slāņi ir izpletušies un “noēd” fizisko enerģiju. Savukārt fiziskās un materiālās pasaules pārvērtēšana var novest pie depresijas un sirds slimībām, jo cilvēka mentālā un jūtu sfēra ir zaudējušas spēkus.

Ko par mums vēsta krāsas?

Oranžā – saskaņas, harmonijas krāsa. Cilvēkiem ar šo krāsu ir laba intuīcija, viņi lieliski saprotas ar apkārtējiem. Viņi mīl par kādu rūpēties, apmīļot, mierināt. Tie ir godīgi, iejūtīgi un praktiski cilvēki, kuri nelidinās mākoņos, taču reizēm mēdz būt bezrūpīgi.

Dzeltenā – liecina par izteiktu radošo potenciālu un lieliskām gara spējām. Šie cilvēki ir emocionāli, tie bieži vien veic radošu darbu. Sabiedriski, aizrautīgi, mīl izklaides un prot izklaidēt arī citus. Viņi ir spējīgi īsā laikā daudz ko apgūt, taču šķērslis varētu būt paviršība, slinkums.

Sarkanā – līderu krāsa. Tā ir spēcīga, aktīva, dažkārt arī agresīva krāsa. Cilvēkiem, kuriem piemīt šī krāsa, ir iedzimta vēlme būt tikai un vienīgi par uzvarētājiem. Šie cilvēki ir enerģiski, drosmīgi, izpalīdzīgi, taču reizēm arī egoistiski un nervozi.

Zaļā – gudrības, līdzsvara un dziedināšanas krāsa. Vislabākie ārsti ir tie, kuru aurā ir zaļā pamatkrāsa, un tā piemīt gandrīz visiem dziedniekiem. Šiem cilvēkiem patīk miers un stabils pamats zem kājām. Viņi ir lēnīgi, taču strādīgi, uz viņiem var paļauties. Dažreiz mēdz būt stūrgalvīgi un spītīgi.

Zilā – jaunības un pārmaiņu krāsa. Tie ir cilvēki, kuri ar apbrīnojamu vieglumu pārvar grūtības un ciešanas. Šie cilvēki ir patiesi, atklāti un godīgi. Viņi ir labvēlīgi un enerģiski, viņu sirdis vienmēr ir jaunas. Taču reizēm viņi nevar pabeigt iesākto. Šie cilvēki visiem patīk.

Indigo – grūti nosakāma pamatkrāsa, jo to var viegli sajaukt ar purpuru krāsu. Tā ir ģimenes cilvēku krāsa. Pārsvarā šie cilvēki nodarbojas ar labdarību, izpalīdzību, sniedz citiem atbalstu. Taču gadās, ka citi viņus izmanto savā labā.

Violetā – garīgās un intelektuālās attīstības krāsa. Šie cilvēki visu mūžu mācās, kļūst par garīgiem skolotājiem un vadītājiem. Viņiem jācenšas nepārvērtēt savas gara spējas, jo tad viņi kļūst augstprātīgi.

Sārtā – liecina par finansiālajām dotībām un panākumiem. Tie ir apņēmīgi, stūrgalvīgi cilvēki, kas pacietīgi iet uz savu mērķi un prot vairot savus ienākumus. Viņi ieņem augstus amatus. Tajā paša laikā viņi sirds dziļumos ir vienkārši, mīļi un pat kautrīgi cilvēki, kuri vislabāk jūtas savu tuvāko cilvēku lokā.

Baltā – apgaismības un iedvesmas krāsa. Šī ir ļoti reta pamatkrāsa, jo ietver visas pārējās krāsas un būtībā nozīmē iekšēju gaišumu. Tie ir pieticīgi, kautrīgi cilvēki, kuriem piemīt smalka intuīcija un prāta gudrība.

Bronza – filantropijas krāsa. Tā piemīt ļoti mierīgiem un nosvērtiem cilvēkiem. Viņi ir pievilcīgi, izteikti rūpīgi un gādīgi, ja nepieciešams, var arī kādu uzturēt. Šie cilvēki ir ļoti līdzjūtīgi un cēlsirdīgi.

Sudraba – norāda uz ideālismu. Ļoti reta pamatkrāsa, kas liecina par ideju un sapņu pārpilnību. Nereti tās ir tikai gaisa pilis, bet ja viņiem ir motivācija, tad patiešām uzceļ reālu pili un sasniedz izcilus panākumus.

Zelta – liecina par neierobežotām spējām un iespējām. Tā ir auras visspēcīgākā pamatkrāsa, kas izstaro valdzinājumu. Šie cilvēki daudz strādā, viņiem ir liela pacietība, augsti mērķi un arī iespēja tos sasniegt. Vislabākos panākumus viņi sasniedz mūža otrajā pusē.

“Horoskopu pasaule”


Loading

 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv