www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Sibilla, Teika, Lita
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un Celinieki
Latvijas Rožkrustiešu mājas lapa
Apokalipses jātnieki18.04.2006

 Vatikāns mēdz glabāt savus noslēpumus tieši trīsdesmit gadus – pēc tam tos ļauts nodot atklātībai. Tas ir zelta likums, kas tika ievērots arī uz pāvesta Pija XII (1939 – 1958 ) pareģojumiem. Tagad tos nodevis atklātībai kāds francūzis, kas savulaik pāvestu dziedinājis, - ir iznākusi Boažē de Belvefēra grāmata „Pāvesta Pija XII pareģojumi”. Daži no šiem pareģojumiem jau piepildījušies, citi grasās īstenotoies nākamajās desmitgadēs. Bet vispirms daži vārdi par autoru.

 

De Belvefērs dzīvo pie Vidusjūras; viņš cēlies no senas augstmaņu dzimtas un nodarbojas ar puķu audzēšanu un dabisku smaržu izgatavošanu; viņu dēvē par „bišu magu”. 1954. gadā pāvests saslima, un viņa ārsts Galeaci Lizi pieaicinājis bišu magu, lūgdams palīdzību pāvesta dziedināšanā. Šis uzaicinājums nācis tieši laikā, jo augstdzimušais francūzis bija apsūdzēts šarlatānismā un viņam vajadzēja stāties tiesas priekšā.

 

Ārstiem par niknu skaudību de Belvefērs pavadīja pāvesta tuvumā četrus gadus, kļūdams par viņa tuvu draugu un uzklausīdams svētā tēva atklāsmes. Tagad pēc 30 gadiem dziednieks tās publicējis.

 

Ko tad pareģo Dzelzas Pāvests?

 

Protama lieta – Apokalipses jātniekus no 1990. līdz 2020. gadam. Kodolkaru – ja cilvēce nenāks pie prāta. Jau garām ir „mierīgie gadi”, kurus pāvests dēvējis arī par „pārejas gadiem”, t.i., laiks no 1986. līdz 1990.gadam. Nāk „nemiera gadi”, kad izšķirsies cilvēces būt vai nebūt. Tieši pārejas gadi atbildēšot uz hamletisko jautājumu. Trīs desmitgades draudēšot no nukleārām, bakterioloģiskām vai ķīmiskām kataklizmām. Visu izšķiršot 1986.-1990. gada bilance. Kritiskais gads būšot 2007. Tieši togad varot parādīties Apokalipses jātnieki. Pāvests pareģo arī baltās rases novājināšanos. „Propaganda, kas nozaimo gaišākās un stabilākās cilvēces vērtības, iznīcinās veselas nācijas,” paredzējis pāvests. Atomu skaldīšana esot „velna triki” cilvēku rokās, kuri apdraudot cilvēces drošību; vēl cilvēci fiziski un garīgi apdraud terors „tikai zemisku personisko interešu vārdā”. „Nāks likumīgu ļaundarību laiks,” sludina svētais tēvs, „slepkavības bez slepkavām, sekas bez cēloņiem.” Akls terors izplatīsies valstīs, cilvēcei draudēs briesmas, kamēr nebūs līdzsvarā taisnība un netaisnība, bagātība un nabadzība, īstenība un šķitums, labais un ļaunais.

 

Pāvestam savulaik pārmeta simpatizēšanu nacismam un katolicisma sludināto „krusta karu pret komunismu”. Tagad dziednieks parāda viņu kā cīnītāju par taisnību, patiesību un morāli. Cilvēka tiesībām un pienākumiem ir jābūt līdzsvarā – tikai šis līdzsvars darot cilvēku brīvu. Tādi esot Dzelzs Pāvesta uzskati par morāli. Cilvēku taisnību viņš teicis nepilnīgu un netaisnu esam, bet pašu cilvēku – apsēstu no domas par „saldo dzīvi”. „Izlaidība astoņdesmitajos gados sitīs augstāko vilni. Parādīsies jaunas, nāvīgas slimības,” tā pāvests apgalvojis viņiem abiem ar dziednieku pastaigājoties pa svētā tēva vasaras rezidenci. Tagad dziednieks raksta, ka Dzelzs Pāvests paredzējis AIDS parādīšanos.

 

Pēc pāvesta vārdiem, baznīca celsies no pelniem XXI gadsimta sākumā, atdzimdama kā fenikss. „Ticiet ticībai!” aicina pāvests.

Ķīna atgriezīšoties pie senajām gudrībām un apvienošoties ar Japānu, tā sasniedzot ekonomisku un politisku varu no Klusā okeāna līdz Atlantijas okeānam, kā arī dzeltenās rases pārsvaru. ASV nebūšot līdere, kuru varētu saukt par vadoni vai spējīgu politiķi. PSRS nekas nemainīšoties līdz 1985.gadam, bet XXI gadsimta pirmajā desmitgadē gaidāma liberalizācija, pat valsts struktūru izmaiņas pašos pamatos, taču – ak vai! – joprojām valdot „pragmatiskajam reformismam”. Arī abu Vāciju apvienošanos pāvests paredzējis XXI gadsimta pirmajā desmitgadē! Pāvests min 1995.gadu kā apvienošanās gadu, vēl piebilzdams, ka Rietumvāciju gaidot smagi laiki, haoss, demogrāfiskas problēmas.

 

Āfrikā esot paredzams demogrāfiskais sprādziens. Tuvie Austrumi ilgi cietīšot no izraēļu un arābu konflikta, pāvests izteicies ka tas būšot patstāvīgs karš. Islama atmoda nākšot no Irānas.

 

Jāteic, ka pāvesta pareģojumos daudz kas saskan ar slavenā viduslaiku pareģa Nostradamusa pareģoto. Mums atliek tikai cerēt, ka pārejas gadu bilance liks lielvalstu līderiem vēl vairāk pieņemties prātā. Jo Apokalipses jātnieki tuvojas.

 

 

Fragments no krājuma „Pasaules brīnumi” , apgāds „Krauklītis” Aizkraukle, 1992. gada izdevums

 


Loading

 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv