www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Boļeslavs, Bērtulis
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un CeļiniekiĻaunais ir spēcīgs tādēļ, ka mēs to ļaujam - Par okulto zinātņu bīstamo vilinājumu25.09.2006

Ļaunais ir spēcīgs tādēļ, ka mēs to ļaujam
Autors: A. Valdmane

Par okulto zinātņu bīstamo vilinājumu

   Joga, transcendentālā meditācija, parapsiholiģija, dabas starojuma izpēte, Reiki, svārsta metodes, kāršu likšana, dziedināšana ar biostrāvām daudziem liekas aizraujošas un modernas lietas, pateicoties kurām cilvēks atgūst veselību, ir noteicējs pār savu dzīvi, tiek kodēts uz veiksmi, panākumiem biznesā utt. Nav vajadzīgs ne ārsts, ne Dievs, ne grēku nožēla, jo — es taču pats esmu kā Dievs! Es visu varu un protu!    

   Esmu bagāts, moderns un ietekmīgs! Visas lietas kārtojas pašas no sevis, tikai ap roku vajag aptīt sarkanu dziju, lai atbaidītu enerģētiskos vampīrus, bet kabatā nēsāt amuletu, kas sargās no visiem nelaimes gadījumiem.
  Šoreiz saruna ar Gunitu, kādas rajona evaņģēliski luteriskās draudzes locekli, kura savas garīgās atmodas sākumā tomēr nenoturējās pretī okulto zinātņu vilinājumam un divu gadu laikā izgāja cauri dažādām pseidomācībām, apmeklējot dziednieku un burvju organizētos kursus gan mūsu rajonā, gan citās pilsētās.

 Ciešanas bija mans ceļš pie Dieva
   Savā bērnībā biju nepaklausīga, kā jau daudzi bērni, — stāsta Gunita. Taču savā sirdī vienmēr esmu ticējusi Dievam. Mana omīte bija dziļi ticīgs cilvēks, kura dzīvoja lūgšanās un ārstējās tikai ar augu tējām un uzlējumiem. 1989. gadā manās rokās pirmo reizi nonāca Bībele — tas bija smags posms manā dzīvē — šķīros no vīra, jutos pamesta, nevajadzīga. Biju sākusi smēķēt, nokļuvu arī alkohola iespaidā. Dievs mani uzrunāja, taču Viņā neklausījos. Tad es un mani tuvinieki cietām smagā autoavārijā. Kad sa-pratu, ka notiek kaut kas slikts, iekliedzos: «Kungs un Dievs, glāb mūs!» Slimnīcā raudāju veselu nedēļu, pūloties saprast, kādēļ tas noticis. Atcerējos par savu Bībeli, nožēloju, ka tās nav līdzi, taču, gluži kā uzklausot manas klusās ilgas, to atnesa radiniece… Tad kādu dienu palātā ienāca kāda sieviete, kura jautāja, vai vēlos pieņemt Jēzu Kristu kā savu pestītāju. Redzot, ka man grūti runāt, viņa ieteica teikto atkārtot savās domās. Es to izdarīju, un ar to brīdi sākās strauja atveseļošanās, izjutu Dieva pieskārienu. Tabletes nelietoju, noslēpu. Vienīgi no injekcijām nevarēju izvairīties.
Iesvētīšanās evaņģēliski luteriskajā draudzē man bija svētki. Ar lielu prieku nācu uz mācībām, pirms iesvētes izpušķojām visu baznīcu.

Atvēru durvis sātanam
  Taču par katru cilvēku, kas tuvojas Dievam, sātans izrāda īpašu interesi un dara visu, lai tas pakluptu. Tā notika arī ar mani, jo garīgā ziņā vēl biju tikai ceļa sākumā. Jutu avārijas sekas, sāpēja mugura, tāpēc meklēju dziedināšanu. Gluži tāpat kā Dievs savus mācekļus, savus sekotājus pasaulē sūta arī ļaunais. Interesējos par dziedināšanas iespējām ārpus tradicionālās medicīnas. Taču pietiek vienreiz aiziet, kad pats nejūti, ka līgums ar dēmonu jau parakstīts. Kur tik es neesmu pabijusi, un kas tikai ar mani nav ticis izdarīts! Apmeklēju gan dabas starojuma izpētes nodarbības, gan transcendentālās meditācijas kursus, apguvu Reiki zinības, biju gan pie dziedniekiem, gan vārdotājiem un burvjiem. Man tika dots apvārdots ūdens, sāls, kuru es lietoju ne tikai pati, bet devu arī saviem tuviniekiem, tādējādi pakļaujot viņus garīgām briesmām. Jā, dziedināšana notiek, bet tikai uz laiku. Dziednieks, vārdotājs, burvis noskaita vārdus, uzliek rokas, iedod apvārdotu ūdeni, tātad — pavēl saviem dēmoniem, un kādu brīdi cilvēkam ir labi. Taču pēc tam slimība atgriežas, varbūt pat citādākā veidā, un cilvēkam atkal jāiet pie tā paša dziednieka un jānonāk vēl lielākā atkarībā.

Jūs būsiet kā dievi!
   Visu šo mācību un rituālu lielais vilinājums ir tas, ka tie piedāvā brīnumus un atrisinājumus mūsu problēmām uzreiz, bez kādas piepūles! Tu pats būsi kā Dievs — tas ir šo maldu mācību lielais vilinājums. Jo vairāk staigāju pie burvjiem un ekstrasensiem, jo lielākas bija manas dvēseles mokas. Cieta psihe. Mājās sāku nest visādus krāmus: austrumnieciskas zīmes, akmeņus, ezotērisko literatūru. Mans gars bija salauzts, acis iekaisušas sarkanas, seja briesmīga, miesa smaga, gāju ar grūtībām. Vēl tagad nesaprotu, kā varēju aiziet uz darbu, kā vispār varēju pakustēties, laikam Jēzus mani nesa uz savām rokām. Manī bija iemājojis lepnības gars, ņirgājos par visu un visiem, arī par Dieva vārdu un Baznīcu. Nepārtraukti cīnījos ar baiļu sajūtu, naktīs redzēju šausmīgus murgus, no kuriem trūkos augšā, dienā arī dzīvoju ar apziņu, ka tūlīt, tūlīt notiks kaut kas slikts: manu dēlu sabrauks mašīna, mamma saslims u.tml. Arī balsis dzirdēju. Tā bija dzīve bez Jēzus, kas manī radīja nepanesamas ciešanas.

Tēvs, es esmu grēkojusi
   No maldu mācībām ir grūti tikt vaļā. Gari sasaista un sauc atpakaļ. Taču manī notika lūzums, nokritu ceļos un lūdzu piedošanu par to, ko esmu izdarījusi: «Tēvs, es esmu grēkojusi pret debesīm un pret tevi». Kad «gāju» no dēmonu mācībām ārā, neskaitāmas reizes dienā skaitīju Tēvreizi, meklēju un lasīju kristīgo literatūru par to, kā lietot dzīvā Dieva vārdu un Kristus asinis.
   Mīļie brāļi un māsas Kristū! Arī sātans spēj darīt brīnumus, arī viņš spēj parādīties gaismas eņģeļa veidolā, un, ja neesam kristieši, bet tikai reliģiozi cilvēki, nesaņemot pārdabisko dziedināšanu baznīcā, meklējam to ārpus tās. Taču jāatceras, ka Jēzus Kristus dziedināja uzreiz, cilvēks tapa vesels tūlīt. Atkārtota dziedināšana nebija vajadzīga. Savukārt pie ekstrasensa jāiet atkal un atkal. Viņš jau pirmajā reizē tevi pieraksta rindā, un tu staigā pie viņa gadiem ārstēt vienu vainu, turklāt vēl maksājot par to it kā nevainīgi noliktajā ziedojumu traukā. Zinu kādu populāru ekstrasensu, kas par saviem apmeklētājiem aiz muguras smejas: «Kāpēc lai es to nedarītu, ja viņi tic un nāk?»

Dziednieki manipulē ar baznīcas atribūtiku
   Kā jau iepriekš teicu, «dziedināšanām» ir nelabvēlīgas sekas: šķietami remdētā fiziskā kaite parādās kādā citā orgānā, turklāt vēl pastiprinās. Slimībai pievienojas bailes, dusmas, naids pret tuviniekiem, depresīvs noskaņojums, kas var novest pat līdz pašnāvībai. Var pārņemt tieksme pēc seksuālām perversijām. Nenēsājiet ne-ko, ko sātana kalpi jums dod: jostas, amuletus, zodiaka zīmes, piecstūrus, formulas, rakstus, gredzenus, kulonus, kas uzlādēti ar enerģiju — tā ir saikne ar velnu. Nedzeriet viņu dotos ūdeņus un nelietojiet apvārdoto sāli un cukuru! Šajās vielās tiek ierunātas formulas, un tā cilvēks otru un pats sevi iebaro ar indi. Dziednieku lāsti piepildās (ja notic) un notiek, kā viņi pareģo. Dziednieki manipulē ar baznīcas atribūtiku: svecēm, krustiņiem, svētbildēm, izmanto lūgšanas, arī svēto litānijas savos rituālos. Viņi sūta savus ap-meklētājus nolikt sveces pat pareizticīgo baznīcā vai arī liek uz kapiem aiznest un uzlikt aizlauztu sveci par cilvēku, kurš it kā ir ienaidnieks. Burvji liek pakaisīt kapu smiltis vai skujas pie namdurvīm, nest dedzināt krustcelēs kādas lietas, kas pieder tam cilvēkam. Vēl viņi liek ierakt kapos šī cilvēka fotokartīti vai kādu citu viņam piederošu lietu, īpaši vecos kapos, kurus vairs neapkopj. Kas notiek ar to cilvēku? Viņš izkalst, sāk slimot. Medicīnas iestādē nodotās asins un urīna analīzes parasti ir labas, nekāda vaina netiek atrasta. Ārsti nespēj noteikt diagnozi, jo cilvēks ir vesels. Jebkāda ārstēšana izrādās neefektīva, nomierinošie līdzekļi, par spīti lielajām devām, it nemaz nepalīdz vai arī izraisa pretēju efektu. Maģiskas darbības dēļ tiek ietekmētas pat mājas, veikali, biroji, automobiļi, gultas matrači, spilveni, tas var skart arī mājdzīvniekus.

Jo spēcīgāks līgums ar sātanu, jo grūtāk atbrīvoties
   Ja jūs ejat jau otro un trešo (nerunājot par desmito!) reizi pie vārdotāja, ekstrasensa, astrologa, zīlnieka, burvja, uz Reiki, jogas vai transcendentālās meditācijas nodarbībām, jūsu dvēsele ir briesmās! Austrumreliģija, spiritisms — tās ir dēmonu slepenās mācības. Šīs mācības apvieno visus okultisma variantus: gaišredzību, jogu, hipnozi, astroloģiju, reinkarnāciju, hiromantiju utt. Tas viss neatstāj vietu kristīgajam Dievam, bet gan Luciferam. Bet baltās maģijas, kura it kā palīdz darīt labu, nav. Tie ir sātana meli un slazdi. Taču, kaut arī grēka ievainots, cilvēks joprojām ir atbildīgs par saviem darbiem. Mums joprojām pieder brīva izvēle — grēkot vai nē. Ļaunie gari lielākoties neko nespēj iesākt bez mūsu piekrišanas. Ja sātans šodien ir tik spēcīgs, tad tādēļ, ka mēs to ļaujam. Ja tu, brāli un māsa, nepretosies viņam, neviens cits arī to tavā vietā neizdarīs.

Dziedina Svētais Gars, ne kosmiskā enerģija
   Turklāt jāatceras arī tas, ka nekāda kosmiskā enerģija, ar ko manipulē ekstrasensi, dziedināt nevar, jo Jēzus dziedināja Svētā Gara spēkā, un Svētais Gars nav ne strāvas, ne enerģija. Ne jau kosmiskais starojums Jēzu uzcēla no mirušiem, bet gan Svētā Gara spēks. Jāņa evaņģēlijā sacīts: «Kas ir pasaules uzvarētājs? Tikai tas, kas tic, ka Jēzus ir Dieva dēls!» Tāpēc ikvienam jāatceras, ka līdz Debesīm vēl ir debesis, un tajās valda sātans. Zinu, ka Jēkabpilī darbojas daudzi burvji, ekstrasensi un zīlnieki. Ir pat tādi, kas iefiltrējušies kristīgajās draudzēs. No rītiem viņi iet uz dievkalpojumiem, bet vakaros buras. Pie viņiem palīdzību meklē ne tikai jēkabpilieši, bet brauc arī no citiem reģioniem. Bet apustulis Pāvils vēstulē kolosiešiem mūs brīdina: «Uzmanieties, lai neviens jūs nesagūsta ar savu filozofiju un tukšu maldināšanu, kas balstās uz cilvēku mācībām un pasaules pirmsspēkiem, bet ne uz Jēzu Kristu».

Dieva pasaule, cik tu esi skaista!
   Kad atgriezos dzīvē no okultisma, uz Dieva pasauli raudzījos pavisam citām acīm; apmīļoju bizmārīti, zirneklīti, smilgu vējā — cik skaists gan ir viss Dieva radītais! Arī tagad vēl mani šad un tad apmeklē cilvēki, kuri saistīti ar maldu mācībām, ņirgājoties: «Ak tad tu tagad kalpo Dievam? Kas tas tāds ir?» Bet es no viņiem nebaidos un saku: «Sātan, atkāpies!» Un viņi atkāpjas.
Tāpēc es gribu novēlēt, lai nāk atmoda pār mums visiem, lai Dievs atver mums acis, lai nokrīt beidzot zvīņas no tām, lai mēs ieraugām Dievu Tēvu kā mūsu Radītāju, lai mēs pieņemam Jēzu Kristu kā savu Kungu un Pestītāju un lai saņemam Svēto Garu, kas mūs atjauno un dziedina!

http://bdaugava.lv/ 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv