www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Sibilla, Teika, Lita
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un Celinieki
Latvijas Rožkrustiešu mājas lapa
Skaidrība13.11.2006

Vai spējat saredzēt skaņu
Un sadzirdēt gaismu?
Vai spējat apvienot savas maņas
Vai pilnībā vērsties dziļi sevī?

Mēs visi tiecamies pēc skaidrības. Aizmirstiet reliģiskus prātojumus. Aizmirstiet sarežģītus izskaidrojumus. Ikviens no mums vēlas gūt skaidrību. Ikviens no mums necieš neziņu. Neziņa rada apjukumu, nes nelaimes un skumjas, liek justies nožēlojami. Ja mums ir skaidrība, mēs varam dzīvot ar drošu iekšēju pārliecību.

Nav pareizi domāt, ka garīgums rada mūžīgu svētlaimi. Tā tas nenotiek. Arī gudros piemeklē grūtsirdība, bet atšķirībā no vairākuma cilvēku viņi ar savu prāta skaidrību saredz ko vairāk par konkrētā brīža gaistošajām emocijām. Viņi ir tālredzīgi un tāpēc vienlīdz līdzsvaroti uzņem gan laimi, gan bēdas.

Patiesa prāta skaidrība ir kas vairāk par atjautību, vairāk pat par gudrību. Skaidrība rodas meditācijā. Tā dzimst, kad jūs varat apvienot visas sava prāta spējas lieliskā uztveres vektorā. Par to gan ir grūti runāt, nelietojot mistikas terminoloģiju. Mūsu ikdienas valodai gara tālākās robežas ir svešas, jo tikai nedaudzi vispār ir tām tuvojušies, kur nu vēl aprakstījuši. Tomēr ir jāmēģina.

Ja apvienosit dzirdes un redzes uztveri, jūs radīsit gaismu.

Šī gaisma ir prāta koncentrētais spēks.

Ar šo gaismu tiek atklāta patiesība. 

Dens Mindao 


Loading

 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv