www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Marija, Marika, Marina
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un CeļiniekiPrieks20.11.2006

Vai lūgsnas un garīgie rituāli dara jūs laimīgu?
Vai jūsu dzīve ir līksma dziesma?  

Visos izteikumos par garīguma izkopšanas paņēmieniem ir viens vienkāršs fakts. Jums jājūt prieks par tiem. Tiem būtu jāpadara cilvēks laimīgs. Diemžēl jāatzīst, ka garīgumā tomēr ir ietverts arī tik daudz spaidu, neapmierinātības, rūgtuma, vainas un baiļu. Kāpēc mēs nevaram piekopt garīgumu vienkārši prieka pēc?

Garīguma praktizēšana nav vienmuļš un smags darbs. Tā nav baiļu iedvešana. Tā nav iekļaušanās kādā sociālā grupā. Tai nav nekāda sakara ar sabiedrisko statusu. Ja esat veltījis  sevi garīgumam un svētumam, tas nesīs jums dziļu prieku un gandarījumu. Kad jūs apsēžaties un sākat meditēt, jūsu lūpās jārotājas smaidam un līksmes straumei jāstrāvo visā jūsu būtnē. Kad dodaties uz iesvētītu vietu, lai izteiktu pateicību dievišķajam un veiktu garīgos rituālus, jums tas jādara nevis konkrētās nedēļas dienas vai pieraduma dēļ, bet tāpēc, ka tas ir vislabākais veids, kā izteikt apbrīnu dieviem un paust sajūsmu par esamību uz šīs zemes.

Protams, mūsu esamībā ir daudz nelaimju un likstu. Šīs nelaimes ir vispārējā negatīvā lauka daļa. Taču dzīvē ir arī daudz pozitīvā, un garīgums ir vissvarīgākais šajā ziņā. Tāpēc ikreiz, kad mēs piekopjam garīguma rituālus, tas jādara ar prieku.

 

Dens Mindao 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv