www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Venta, Salvis, Selva
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un Celinieki
Latvijas Rožkrustiešu mājas lapa
Dens Mindao - Lūgt 15.12.2006

Tie, kuri vēlas mācīties garīgumu, iet pie skolotāja.
Tiem, kuri iet pie skolotāja, jāvaicā.
Kad tu gribi dzirdēt tempļa zvanu, tev jāpaceļ spieķis.
Kad tu ej pie orākula, tev jāuzdod jautājums.
Tiem, kuri grib iet pa garīguma ceļu, vispirms jāizsaka lūgums.

Pārāk daudzi cilvēki iedomājas: ja viņi materiālajā pasaulē ir veiksmīgi, tad arī garīgās atbildes nāks tikpat viegli. Taču dzīvē tā nenotiek. Neko, kas ir vērtīgs, nav viegli iegūt. It sevišķi tas attiecas uz garīgo.

Lai nonāktu uz garīguma ceļa, nepieciešama piepūle un pašdisciplīna. Noslēpums ir tāds, ka vislielākais šķērslis garīgumam atrodas mūsos pašos. To var salīdzināt ar došanos karagājienā un atklāsmi, ka ienaidnieks ir kāds nodevējs mūsu rindās. Protams, ar šādu ienaidnieku ir visgrūtāk cīnīties, jo tam zināms katrs mūsu solis un tas var uzbrukt jebkurā brīdī. Līdzīgā veidā mēs graujam savus garīgos centienus. Lai pārvarētu šo ievirzi, mums vajadzīga palīdzība no malas

Tomēr jāatzīmē, ka darbības mūsu trūkumu likvidēšanai rada dilemmu. Cilvēks kļūst līdzīgs cēlsirdīgam karavadonim, kurš grib iznīcināt slepkavu pilsētā, bet nevēlas nodarīt ļaunumu mierīgajiem iedzīvotājiem. Tātad tev jāsavalda dēmons, kas mīt tevī, nenodarot ļaunumu sev pašam. Tas ir ļoti grūts uzdevums, kura veikšanai nepieciešama palīdzība. Lai saņemtu palīdzību, mums vienmēr jābūt gataviem lūgt.

iesūtīja Ieva


Loading

 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv