www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Konstance, Donats
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un Celinieki
Latvijas Rožkrustiešu mājas lapa
Demonoloģija16.08.2007

Ja apziņā iezagušās domas par neveiksmi, tad to ir pārņēmuši saprāta dēmoni. Ja apziņā iezagusies miesas kāre, izvirtība, tad dēmoni ir pārņēmuši to. Ja apziņā iezagusies trauksme, tad izmisuma dēmoni ir pārņēmuši to. Ja apziņā iezagusies izlaidība, tad apsēstības dēmoni ir pārņēmuši to. Ja apziņā iezagušies sapņi par lepnību, tad dēmoni ir  pārņēmuši to. Ja apziņā iezagušies sapņi par garšīgu ēdienu, tad miesaskāres dēmoni ir pārņēmuši to. Visi šie dēmoni ir rēgi, kas radīti no tumsas pasaules, kuri ik uz soļa meklē cilvēkus, kuri kaut mirkli ir aizmirsuši par Dieva vareno spēku, kuri zaudējuši ticību Dievam un sev, tad arī ilgi cilvēkam nav jāgaida, kad tumsas mošķi jeb dēmoni ir klāt un sākt diktēt un regulēt mūsu dzīvi. Šie mošķi ik pa laikam uzkurina mūsu apziņu uz dažādām negatīvām domām un ieved negatīvos sajūtu viļņos, caur to tie mūs izspīdzina un nozog mūsu vitālo enerģiju, un pēc katras reizes, kad dēmoni spīdzinājuši mūsu apziņu, ķermeni un garu, mēs jūtamies kā izspiests citrons, bet mošķis kļuvis lielāks un vēl lielāks kungs pār mūsu domām, sajūtām un dzīvi, ar laiku dēmoni kļūst izmēra ziņā tik lieli un nikni, ka sāk cilvēkam spiest uz veselību, iegrūžot dziļā slimību postā, un cilvēks atsaucas to iedarbībai. Tas, kurš nonācis dēmonu varā, ir apsēsts negatīvām domformām, tam dzīvē prieka mirkļi un patiesa laime reti kad iegriežas vai vairs nepiemeklē vispār. Dēmonu mērķis ir, lai agrāk vai vēlāk cilvēkā viss nomirtu un aizietu nebūtības postā, tādā veidā Velns pilnībā iegūs sev šī cilvēka spēku un paņem dvēseli. Apsēsto cilvēku no dēmonu valgiem var glābt tikai dēmonu izdzīšana. Dēmoni ir tik viltīgi, ka cilvēks dzīvo pārliecībā un ilūzijā, ka sliktās domas, neticība sev, sevis nemīlēšana, biežie jeb periodiskie depresīvie stāvokļi ir viņa, bet tas ir dēmonu spēks, kurš atkal un atkal labos centienus sagrauj no jauna un cilvēkam neizdodas izmainīt domāšanu vai attieksmi pret dzīvi, atgūt veselību, jo dēmoni dara visu cilvēkā lai tie turpinātu viņā dzīvot un baroties no viņa enerģijas. Cilvēkam liekas, ka viņš neko nevar un viņam nekas nesanāk, bet patiesībā tas nav viņš, bet dēmons, kurš paralizējis smadzeņu darbību un liek viņam atkārtot domās negatīvās frāzes par viņa dzīvi, pagātni un biedējošo nākotni. Ar gadiem dēmoni kļūst aizvien lielāki un šīs negatīvās domas un sajūtas kļūs aizvien uzmācīgākas un stiprākas.


Dēmoni mūsu dzīvē
 
Nav neviena cita cilvēka darbības joma, kurā gadsimtu gaitā tiktu uzkrāta tik liela praktiskā pieredze kā demonoloģija. Pēc popularitātes demonoloģija piekāpjas tikai seksam, un seksuālā darbība ir tik noturīga, jo ir tik cieši saistīta ar dēmoniem, ka dažreiz to ir grūti atšķirt vienu no otra. Uz visas ar demonoloģiju saistītās informācijas pārpilnības fona, tai praktiski nav nopietnas teorētiskās bāzes. Jaunie magi parasti balstās uz savu praktisko pieredzi vai uz savu skolotāju tiešajām apmācībām, un gandrīz nekad neatstāj kaut necik nozīmīgas zināšanas šajā sakarā, kuras būtu pieejamas pārējiem cilvēkiem. Zināšanas par dēmoniem un to izdzīšanas tehnikām vienmēr vijušās ar dziļu noslēpuma plīvuru, tās vēl arvien ir slepenās zināšanas, kuras uz pasaules zina tikai pavisam nedaudzi cilvēki.
Saskaroties ar dēmoniem, cilvēki piešķir tiem dažādu statusu – vieni tos uzskata par ienaidniekiem un cīnās ar tiem līdz dzīves beigām, citi bez iebildumiem pakļaujas un piespiež apkārtējos tiem pakļauties, ar citiem flirtē un prasa palīdzību un pretimnākšanu, no dažiem paniski baidās, bet dažus uzskata par neesošiem, un smejas par tiem, kas tiem tic.

Tie, kas pastāvīgi cīnās ar dēmoniem nereti pārvēršas par rotaļlietu dēmonu rokās. Tos, kuri nicina vai ignorē dēmonus, nereti apsēž pat vairāki dēmoni.

Teorētiskā demonoloģija
Teorētiskā demonoloģija sniedz dēmonu definējumu un atklāj viņu īpašības.

Dēmona jēdziens
Tumsas pasaule ir demonu ziņā ir ļoti radoša un ir radījusi visdažādākos monstrus ar visdažādāko darbības diapazonu.
Dēmons - tas ir dzīves enerģijas sabiezējums, kam piemīt tikai viens eksistences mērķis.
Šis vienīgais mērķis, kura dēļ dēmons ir gatavs cīnīties līdz pēdējam, var būt dažāds.
Tas var būt vara, seksuālie kontakti ar noteiktu partneri un veikt seksuālās izvirtības, revolūcija, ienaidnieka vai sāncenša iznīcināšana, asinsatriebība, kā arī novājēšana.
Dēmons - ir galēji koncentrēta un mērķtiecīga būtne. Dēmons absolūti neinteresējas par to, kas nav saistīts ar viņa mērķi un ir praktiski bezpalīdzīgs ārpus savas eksistences virziena, bet viņam piemīt milzīgs spēks, attiecībā uz to, kas skar mērķa realizāciju vai realizācijas šķēršļu novēršanu.
Kā mēs redzam, ar dēmoniem ir saistīts katrs, bet dažādi. Vieni pastāvīgi cīnās ar dēmoniem, citus apsēdis kāds konkrēts dēmons, trešie apzināti rada dēmonus  saskaņā ar saviem dzīves mērķiem, bet ceturtie no tiem nāvīgi baidās.
Pats par sevi, saskarsme ar dēmoniem ir fakts– pietiekami dabisks un parasts. Dēmoni pārvalda nopietnu cilvēka enerģētikas daļu - mērķa sasniegšanas enerģiju, un jebkurš konkrēts mērķis ar negatīvu ievirzi, jebkura uzvara ar netaisnīgiem līdzekļiem, jebkurš sasniegums ir tā vai citādi saistīts ar dēmonisku spēku iejaukšanos.

reikinet.lv


Loading

 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv