www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Antis, Antons
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un CeļiniekiLabs rīts! 11.10.2007

Labs rīts!

...ir īpatnēji, ka mani aizskar darbīgu, atklātu, atdodošu ļaužu darbi, kuriem nav vienaldzīga bērnu dzīve Juglas neredzīgo internātvidusskolā. Vājredzīgie un neredzīgie bērni – caur mūziku pasniedz sevi Eiropā, gūst lielas balvas, kaut gan tagad pašiem nav savas aktu zāles, nav sava rotaļu laukuma pagalmā! „Redzi ar sirdi” – akcija, kura uzrunāja mani. Iebrukušos griestus skolas aktu zālē kopā mēs varam atjaunot. Uz šo brīdi jau ir saziedoti 10000Ls. Ir palicis viens solis, un Tu to vari! Līdz 20.oktobrim es Tevi aicinu sniegt savu artavu! Tu leposies ar to! 31.oktobrī Tu ienāksi skaistā vājredzīgu un neredzīgu bērnu aktu zālē. Tu redzēsi, un viņi to jutīs! Mums ir svarīgs katrs lats, jo ieguvēji būs šie bērni!

Tā ir Tava iespēja mainīt dzīvi mums apkārt, atbalstīt tos, kuri prot priecāties arī tad, kad iet grūti, tos dzird un atbalsta Radio SWH, laikraksts „Diena”, žurnāls „Ieva” un Tu.
Rekvizīti: Biedrība „Labdarības projektu atbalsta centrs” . Reģ.nr. 40008095940
Konts: Hansabanka, Nr. LV39HABA0551011854558
Pamatojumā norādi: „REDZI AR SIRDI”
Paldies, Tev, ka Tu esi ar mums! Esi gaidīts svinīgā noslēguma pasākumā 31.oktobrī Strazdumuižas internātvidusskolā, Juglas ielā 14a. Rīgā

Paldies, ka Tu esi!

 

http://www.strazduskola.lv/ 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv