www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Venta, Salvis, Selva
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un Celinieki
Latvijas Rožkrustiešu mājas lapa
Sahadža-Joga. 3. daļa: Pašrealizācijas protokols.31.03.2005

  Ja tas tā nenotiek,- mēģiniet noteikt atrašanās vietu savā ķermenī (parasti uz rokām) šādām izjūtām: durstošas, knaibošas izjūtas, ķermeņa daļas smagums, vieglas sāpes.

Sajūtas uz kreisās rokas (atbilst mūsu emocionālajai eksistencei un uzkrātajiem aizspriedumiem un pieņēmumiem) parāda uz esošajām problēmām šajā Jūsu psihes daļā. Tas ir kreisais enerģētiskais kanāls, sievišķais kanāls, mēness kanāls, pagātnes kanāls, Ida Naģji.

Labā roka atbilst tādā pat veidā ķermeņa labajam enerģētiskajam kanālam Pingala Naģji, vīrišķais kanāls, saules kanāls, nākotnes kanāls- atbildošs par psihes fizisko un prāta aspektu.

Šīs sajūtas parāda to, ka Kundalini enerģija, saņemusi pamošanās impulsu caur Šrī Matadži foto, ir bloķēta savā augšupejā noteiktā ķermeņa vietā centrālajā – mugurkaula kanālā, Sušumna, tagadnes kanāls.

Piemēram – katras rokas pirksts atbilst noteiktam kermeņa enerģētiskajam centram – čakrai. Kreisā rokā atbilst kreisā kanāla čakrām, labā roka – labā kanāla čakrām.Citiem vārdiem,- mūsu centrālā nervu sistēma reģistrē mūsu fiziskās, psihiskās un garīgās problēmas šādu lokalizētu fizisku sajūtu veidā.

Lai atbrīvotu šajā punktā Kundalini enerģijai ceļu, sēdiet pretī Šrī Matadži foto, kā norādīts augstāk, bet ar kājām esošām bļodā ar sālsūdeni. Enerģijas vibrācijām, nākošām no Šrī Matadži foto piemīt spēks izvilkt problēmas (negatīvā enerģija, bloki, slimības utt.) ūdens un zemes elementā,- pēdējo simbolizē sāls. Aptuveni pēc 15 minūtēm izlejiet ūdeni izlietnē. Veiciet  šo procedūru katru dienu vienu nedēļu, vēlams divas reizes dienā: rītausmā un vakarā sākoties krēslai.

Dotās rekomendācijas, neskatoties uz to patiesumu, bieži vien ir nepietiekamas, lai saņemtu Pašrealizāciju vienatnē, bez citu realizētu cilvēku (Sahadža-Jogu) palīdzības. Šo metodi rekomendējas izmantot tikai tādos apstākļos, kad nav nekādu iespēju sazināties ar tuvāko Sahadža-Jogas Centru. Īss saraksts par Sahadža-Jogas Centriem, kuri atrodas exPSRS teritorijā, ar pastāvīgi atjaunojamies datiem, adresēm un telefoniem ir meklējams Internetā saitā www.sahajayoga.org  Tur Jūs variet atrast arī plašākas rekomendācijas par patstāvīgu Pašrealizācijas saņemšanu.        

 


Loading

 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv