www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Venta, Salvis, Selva
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un Celinieki
Latvijas Rožkrustiešu mājas lapa
Dziedniecība. Mistika un realitāte13.04.2005
Par grāmatas autoru

Oļegs Medvedevs ir Latvijā pazīstams dziednieks, unikālu dziedniecības metožu izstrādātājs. Latvijas Tautas dziednieku asociācijas prezidents. Grāmatu un daudzu citu dziedniecības, parapsiholoģijas un ezoterikas jautājumiem veltītu publikāciju autors.

Dzimis un dzīvo Latvijā. Ieguvis medicīnisko un augstāko humanitāro izglītību. Ar dziedniecību nodarbojas vairāk nekā divdesmit gadu.

Lieliski apguvis psihiskās dziedniecības metodes, izmantojot transa stāvokli, kā arī natūrterapiju, bioenergoinformatīvās iedarbības un citus paņēmienus, kas plaši tiek lietoti gan mūsdienu, gan senajā dziedniecības praksē. Apguvis plašas zināšanas daudzās jomās, arī filozofijā un ezoteriskajās zinībās.

O. Medvedevs ir praktizējošs dziednieks, kas apveltīts ar unikālām dabas dotām spējām. Ar viņa palīdzību tūkstošiem pacientu atguvuši veselību un laimi.

Viņš izveidojis un vada profesionālās dziedniecības skolu “Soma”, kuras klausītāji sekmīgi izmanto iegūtās zināšanas paši savā un citu cilvēku labā.

Fragments no grāmatas: Mazliet par zīlēšanu

Visos laikos cilvēki ir ilgojušies kaut nedaudz ielūkoties aiz plīvura, aiz kura paslēpta viņu nākotne. Vienkāršam mirstīgajam nav lemts to uzzināt. Viss ir Dieva rokās, un neviens nezina, kas ar viņu notiks rīt. Taču cilvēki nekad nav samierinājušies ar tādu bezcerīgi fatālu pakļaušanos liktenim un par varēm mēģinājuši ieskatīties nākotnē, pārkāpdami reliģiskos aizliegumus, izmantodami okulto spēku palīdzību un maģiju. Tautas paražās un ticējumos var atrast daudz dažāda veida zīlēšanas paņēmienu, kas saistīti ar sadzīves situācijām: ar gaidāmo ražu, precībām, bērniem u. tml. Daudzi no šiem paņēmieniem balstās uz dabas parādībām un pazīmēm, citi — uz intuitīvu zināmu notikumu nojausmu, bet vēl citus pat nav iespējams ar prātu izskaidrot.

Zīlēšana un pareģošana vienmēr bijusi tautā iecienīta, un šajā jomā neapšaubāmi var atrast patiesi talantīgus cilvēkus, kuru spējas precīzāk varētu nosaukt par gaišredzību. Tā ir spēja nonākt īpašā apziņas stāvoklī, kurā iespējams saņemt informāciju no universālā informācijas lauka. Taču tādi cilvēki ir uz pirkstiem saskaitāmi. Šajā pakalpojumu jomā, tāpat kā visur, darbojas arī šarlatāni un ļaudis ar visai viduvējām spējām. Bieži vien ar zīlēšanas palīdzību tiek savdabīgi ieprogrammēta cilvēka psihe. Ja cilvēks ar visu sirdi tic zīlnieces teiktajam, tad to visu viņš uzskata par neapstrīdamu patiesību. Tas notiek arī tāpēc, ka zīlēšana noris tādā vidē, kas veicina klienta nonākšanu transa stāvoklī, un tātad zīlnieces vārdi nonāk tieši viņa zemapziņā, izveidojot stabilu viņa uzvedības programmu. Cilvēks gaida, kad sāksies attiecīgi notikumi, un neviļus uzvedas tā, lai tie patiešām īstenotos. Un tad viņš atceras zīlnieci: “Re, kā viņa man visu izzīlēja.” Patiesībā ir iedarbojusies programma, kuru zīlniece ievadīja klienta zemapziņā. Paldies Dievam, ka pieredzējušas zīlnieces parasti izzīlē (tas ir, programmē) klientam tikai labu. Bet ja nu sliktu?

Manā praksē bija kāds gadījums, kad trīsdesmit gadus vecam vīrietim zīlniece bija izzīlējusi, ka viņš miršot sešdesmit gadu vecumā. Jaunais cilvēks aizmirsa šo pareģojumu, jo sešdesmit gadu vecums viņam šķita visai tāla perspektīva. Tomēr piecdesmit deviņu gadu vecumā viņš atcerējās zīlnieces vārdus, un doma, ka atlicis tikai viens dzīves gads, nemitīgi tirdīja viņu. Un cilvēks pamazām sāka mirt. Viņš iegrima dziļā depresijā, zaudēja miegu un ēstgribu, viņam saasinājās hroniskās kaites. Bija ieslēgusies miršanas programma, kuru zīlniece bija ievadījusi pirms daudziem gadiem. Lai gan cilvēks saprata, cik tas viss ir muļķīgi, tomēr nespēja tam pretoties. Bailes un mistiska ticība nenovēršamai, drīzai nāvei bija dziļi iesakņojušās viņa zemapziņā. Tikai izmantojot īpašu psihotehniku, kas ļauj izskaust negatīvās programmas, izdevās normalizēt šā cilvēka veselības stāvokli.

Zīlnieču salonos piedāvā ne vien zīlēšanu, bet arī likteņa korekciju. Tas ir liels vilinājums — nepūloties sevi pilnveidot un nemainot dzīvesveidu, vērst notikumu gaitu uz labu. Daudzas zīlnieces cenšas iejaukties sava klienta dzīves notikumu karmiskajā ķēdītē — brīnumainā veidā koriģēt viņa dzīvi. Ja tā nav kārtējā blēdība un ja turklāt tiek izpildītas zināmas maģiskas darbības, kas saistītas ar iejaukšanos cēloņsakarībās, zīlniece pakļauj sevi riskam pārslēgt daļu no klienta karmiskajiem notikumiem uz sevi.

Reizēm jābrīnās par daža laba cilvēka tumsonību. Ļaudis nāk pie dziednieka ne tikai ārstēties, viņi vēlas atrisināt arī savas ģimenes problēmas, naudas jautājumus un citas dzīves situācijas. Un viņi patiesi cer par nelielu samaksu nopirkt sev veselību, laimi un bagātību. Bet vai cilvēks ir to pelnījis? Vai viņš ir kaut nedaudz papūlējies lietas labā? Ja būtu pelnījis — tas viņam būtu dots. Dziednieka uzdevums ir iemācīt cilvēkam būt veselam un laimīgam un palīdzēt viņam šai darbā.

 

 


Loading

 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv