www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un Celinieki
Latvijas Rožkrustiešu mājas lapa
Skaisto bildīšu dekonstrukcija05.05.2005
  "Terorisma draudu dēļ Rīgā un citur Eiropā Dž. Buša vizīšu laikā demokrātija un tās būtiskākais pamatnosacījums — vārda brīvība, tiks realizēta drošā attālumā no paša demokrātijas nesēja izvēlētā pārvietošanās maršruta."

"Vēl viens interesants fakts ir abu prezidentu sabiedriskā dzīve, ja tā var nosaukt, līdzdalību plašākai sabiedrībai nepazīstamās organizācijas, kurās iesaistījušies gan Dž. Bušs, gan Vaira Vīķe - Freiberga.

„Visu savu pieauguša cilvēka mūžu, paralēli zinātniskajai darbībai, esmu bijusi praktizējoša mistiķe - cilvēks, kas piekopj misticismu, nevis kā intelektuālu novirzi (t.i., lasa par ezotēriskām tradīcijām, kabalu, hinduismu utml), bet kā praksi, kura orientēta uz apziņas stāvokļu trenēšanu, vingrināšanu, intuīcijas izkopšanu,” tā vairākās intervijās ir atzinusi Vaira Vīķe – Freiberga, tostarp arī stāstot par savu pieredzi Rozes krusta ordenī (AMORC). Šī ir organizācija, kuras biedri apgūst zinības, kas attīstīta personību un palīdz apziņas stāvokļa trenēšanā. Apziņas stāvokļa trenēšana, nenoliedzami, ir visai apsveicama nodarbe, īpaši prezidentam, jo, nonākot augstākā apziņas stāvoklī, indivīds vienkārši nespēj veikt amorālās rīcības. Diemžēl šķiet, ka pagaidām vēl nav sasniegts tas apziņas stāvoklis, kad ir vitāli svarīgi nosodīt citu veikto amorālo rīcību.

Ja Latvijai augstu amatpersonu darbošanās noslēpumainās organizācijās ir salīdzinoši jauna parādība, tad ASV daudzas šīs valsts vēsturē nozīmīgas personības ir bijušas saistītas ar slepenām organizācijām, pārsvarā Brīvmūrnieku ložām. Avotos tiek minēts, ka ir pierādīta gan Džordža Vašingtona, gan Tomasa Džefersona un pat Bila Klintona piederība Brīvmūrniekiem. Taču organizācija “Galvaskauss un kauli” (“Skull and bones”), kurā darbojas Dž. Bušs, ir noslēpumaināka par Rozes krusta ordeni un pat Brīvmūrniekiem. Par savu darbību šajā organizācijā tās biedri, tostarp Dž. Bušs un viņa pretinieks 2004. gada Prezidenta vēlēšanās senators Dž. Kerijs kameru priekšā nerunā. Kāds cits šīs organizācijas biedrs ir atzinis, ka rituāli, kas saistīti ar zārkiem, galvaskausiem un citiem kauliem (un, lai tos iegūtu, tiek veiktas kapu aplaupīšanas, kurās ir pieķerti šīs organizācijas biedri), atgādina, ka dzīve ir īsa. Un dzīvi var izbaudīt tikai tad, ja piederi priviliģēto aprindām. Daudzi priviliģētajām aprindām piederīgie ir arī “Galvaskausa un kaulu” biedri. Viņi sniedz atbalstu savai alma mater Jēlai, savstarpēji izpalīdz viens otram, turklāt dēvē sevi par Bruņiniekiem, bet pārējos – par Barbariem."

http://www.politika.lv/index.php?id=111231&lang=lv


Loading

 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv