www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Agne, Agnese, Agnija
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un Ceļinieki10 dienu Vipassanas meditācijas kurss07.05.2010

No 16.-27.jūlijam Līgatnē notiks pirmais Vipassanas meditācijas kurss tradīcijā kā to pasniedz S.N. Goenka un viņam asistējošie skolotāji.
Vipassanas meditācija ir praktisks ceļš, lai gūtu patiesi mierpilnu prātu un tādējādi vestu laimīgu un lietderīgu dzīvi. Vipassana nozīmē “redzēt lietas tādas, kādas tās ir patiesībā”. Šī tehnika ir prāta attīrīšanas process, veicot sevis novērošanu.


Lai gan Vipassanu praktizēja un mācīja Buda vairāk kā pirms 2500 gadiem, šī tehnika nav nevienas reliģijas vai sektas daļa un ir pieņemama visiem cilvēkiem. Vipassanas sākumpunkts ir izpratne par visu cilvēku vienādajām problēmām, un šī meditācija piedāvā metodi, kā no tām atbrīvoties. Prakse nav saistīta ar atkarību no skolotāja vai tradīcijas, tā vairo patstāvību.

Vipassanas meditācijas tehnika tiek pasniegta intensīvos desmit dienu kursos. Kursa laikā nedrīkst pamest kursa teritoriju, jāievēro pilnīgs klusums, jāatturas no lasīšanas, rakstīšanas un citu prakšu veikšanas.

Apgūstot metodes pamatus un 10 dienu laikā tos praktizējot, var piedzīvot prakses labvēlīgos rezultātus. Iepriekšēja meditēšanas pieredze nav nepieciešama.

Kurss ir bezmaksas – maksa netiek pieņemta, pat lai segtu ēdiena un izmitināšanas izmaksas. Visas kursa izmaksas sedz ziedojumi, ko snieguši cilvēki, kuri paši ir pabeiguši kursu un piedzīvojuši Vipassanas labo iedarbību, un vēlas dot iespēju to piedzīvot arī citiem.


Kurss notiek angļu un krievu valodā.Papildus informācija un pieteikšanās kursam Līgatnē: www.lv.dhamma.org

Vipassanas meditācijas kursa Līgatnē e-pasts: info@lv.dhamma.org
Informācija un pieteikšanās kursiem citviet pasaulē: www.dhamma.org


Kurss ir bezmaksas


 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv