www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Sarmīte, Tabita
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un CeļiniekiGugas Piramīda17.08.2005

Latvijā ir daudz zināmu svētvietu, katrā laikā parādās savas „Topa” svētvietas, piemēram Pokaiņi. Pēdējo gadu laikā parādījies piramīdu bums. Piramīdas ir maz pētīts dabas fenomens, kuru izcelšanās nav skaidra. Ap šīm vietām rodas problēmas – sākas ažiotāža un spiritiķu bari metas baudīt jaunatklātās vietas enerģiju strāvojumus. Tas jau nebūtu nekas ļauns, bet šajās vietās aug kāda ļoti reta paparžu suga, kurai draud iznīcība. Tomēr ir ļaudis kam tas rūp, un lai šīs vietas saglabātu pat ir apsolījušies tur nespert kājas, lai neiznīcinātu dabas mantojumu un arī „nesabojātu” vietas auru kā tas ir noticis ar Pokaiņiem.  

Nesen pie vienas šādas vietas dabas parka inspektori pieķēra lielu grupu cilvēku Rozes kundzes vadībā veicot savdabīgus rituālus. Grupas vadītājai tika piemērota soda nauda 500,- Ls vērtībā.

Tomēr Latvijā ir viena vieta, piramīda, kura zinātāju vidū nodēvēta par Gugas piramīdu. Šī vieta, iespējams, ir viena no enerģētiski piesātinātākajām vietām Latvijā.

Pateicoties augst.god. Gugam, šo vietu apmeklēja arī e-mistika.lv redakcija un secinājām – vieta ir interesanta, piramīdas apkārtnē ir precīzi izvietoti lieli akmens bluķi kuros saskatāmas iekaltas zīmes. Plašākai publikai šīs vieta iespējams tiks atklāta pēc detalizētākas izpētes. Daži aptaujātie gan domā, ka plašākas publikas pieplūdums var izraisīt nevēlamas sekas. 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv