www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Gunārs, Vladimirs, Gunis
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un CeļiniekiDr.Hārvejs Spensers Luiss(AMORC). Dabiskās saskaņas absolūta sistēma.(Cromaat 1916.g)20.09.2005
  Dabiskās saskaņas absolūta sistēma.(Cromaat 1916.g). Ievada izskaidrojums. 

         Skaitļu noslēpums.

Ierobežota telpa manā rīcība kavē jebkuru paplašinātu iepazīstināšanu ar galveno zinātni par skaitļiem – numeroloģiju, pat ja to sauktu par iepazīstināšanu, kas kalpotu praktiskiem mērķiem.

Pēc daudziem gadiem amerikāņu grāmatu tirgū ir nākušas klajā dažādas mācību grāmatas vai sistēmas, izskaidrojošas skaitļu noslēpumus, nozīmi un tulkojumus. Gandrīz visu no tā var meklēt Kabalā vai tas ir balstīts uz viņu pamatlikumu argumentiem , uz kādiem ietverta nepazīstama, neortodoksāla ebreju filozofa un no neskaidra pirmavota.

Bet, lai kāds varētu bijis Kabalas sastādītāju nolūks, prāts pavisam ir vīlies ar mūsdienu mēģinājumiem lietot šos principus saistībā ar vēstulēm angļu vai kāda citā valodā nekā , kurā Kabala bija uzrakstīta un uzlikt skaitļiem vērtību un nozīmi tai vietā vispārēju vai atšķirīgu valodu un cilvēkus.

Turklāt, mums būtu jādodas atpakaļ pie Pitagora un Ēģiptes priesteriem, lai mēs varētu saprast skaitļu pirmatnējo jēdzienu viņu vairāk mistiskā apziņā, un nav nezināms, ierobežots , neloģisks un abstrakts domātājam kristiešu ērā. Tad mēs atrodam labu iemeslu, lai ticētu, ka sākumā Dievs bija ģeometrisks .

Kas ir skaitļi? Simboli! Simboli visam, kas ir. Pie nosacījuma, ka, ja sākumā Dievs domāja skaitļos, kā zinātnieki tagad atzīst, tad visums pats un viss, ko tas ietver, ir aptverts skaitļos un radīts saskaņā ar skaitļiem, tam vajadzētu būt izteiktam skaitļos.

Ķīmijas laboratorijā, turpat fiziķiem, elektrotehniķu veikalā, mūzikas studijā, plānu un karšu birojā, arhitektu studijā, mehāniķu „ dārziņā’ – it visos no tiem – skaitļi un to kombinācijas izveido simbolus, ar kuriem māca strādniekus dabas spēkiem spiest, mērīt, vērtēt, apdomāt un izmantot elementus, ar kuriem radītas un konstruētas lietas mums apkārt.

Ticība šiem skaitļiem pašiem par sevi un viņu spēkam un potenciālam ir smieklīga, tomēr vairums no šodienas skaitļu sistēmas ir bāzēti uz šo ticību.

Jau gadsimtiem ilgi skaitlis 7 ir uzskatīts par mistisku.

Turpinājums sekos...

www.amorc.lv 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv