www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Otīlija, Iveta
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un CeļiniekiĀrstēties vai dziedināties?01.12.2005

Vispirms – kāda starp ārstēšanos un dziedināšanos ir atšķirība? Ļoti vienkārši: ārsta sniegtā palīdzība, lai uzlabotu veselību, ir ārstēšana, bet dziednieka devums ir dziedināšana. Ja kaut kas kait, tad viena no šīm divām iespējām jāizvēlas mums pašiem. Ir arī vēl trešā – nogaidīt, jo rīt var palikt labāk.

Ja rodas problēmas ar veselību, vieglāk tomēr ir aiziet pie ārsta: izmeklēs, izrakstīs zāles, vēl kaut ko, un būsi vesels. Pie dziedniekiem parasti pēc palīdzības griežas, kad ilgstoša ārstēšana nav devusi cerēto veselības uzlabojumu un gaidīt ilgāk vairs nav spēka. Šis tad arī ir brīdis, kad sāk meklēt netradicionālo palīdzību.

Tomēr, ja pēc vairākiem dziednieciskiem seansiem nav jūtama uzlabojuma, tad iesaka atkal griezties pie ārstiem, jo tādā gadījumā organisms pats, neskatoties uz dziedniecisko iedarbību, ar slimību nespēj tikt galā. Savukārt ārsti – arī gadījumos, kad jūt, ka nevarēs pienācīgi palīdzēt – pie dziedniekiem sūta ļoti reti. Izņēmums parasti ir, ja saslimst ar rozi: ja to sāk ārstēt, rodas dažādas papildu komplikācijas – pat uz vairākiem mēnešiem, bet izdziedināt no rozes var dažās dienās.

Lai slimnieks grieztos pēc palīdzības pie dziednieka, šim solim ir «jānobriest», tas ir, jābūt tik slikti, ka vairs nevar izturēt un izzūd baiļu sajūta «ja nu paliek sliktāk». Slimnieka «nobriešanu» veicina bezcerīgs stāvoklis – kad viss iepriekš darītais ir «pa tukšo», nav solītā un gaidītā ārstnieciskā efekta. Šajā brīdī arī sāk izvērtēt citas iespējas un rodas interese par dziedniecības iespējām. Īstas ticības vēl tomēr nav, jo pat profesori nevarēja līdzēt, ko tad nu tāds dziednieks var izdarīt!

Tomēr, ja vairs nav spēka dzīvot ne nakti, ne dienu, ir jārīkojas. Pārvarot iekšējo pretestību un neticību, jūs sākat meklēt piemērotu dziednieku. Ja atrasts īstais, tad, sajūtot viņa sūtīto dziedniecisko enerģiju, organismā izraisās pozitīvas izmaiņas un rodas arī ticība, ka gājums nav bijis veltīgs.

Ar varu pie dziednieka nedrīkst sūtīt, jo organisms nav gatavs cīnīties ar slimībām. Ja nu tomēr šāds neticīgais ir atnācis uz konsultāciju, izmaiņas var būt, bet ticība dziednieciskajam spēkam var nerasties. Otrreiz tāds cilvēks vairs nenāks, un acīm redzamas izmaiņas uzskatīs par nebūtiskām.

Slimnieks, kurš dziednieciskās enerģijas sajutis un noticējis tam, kas plūst pa ķermeni un dziedina sāpošās, iekaisušās vietas, radot pozitīvas izmaiņas, kas mobilizē fizisko un garīgo ķermeni cīņai ar slimībām, turpina dziedināšanos ar labiem rezultātiem. Viņš ir gatavs paciest visu, lai tikai atvieglotu ciešanas. Galvenokārt tās rodas no nervu, muskuļu un locītavu sāpēm, kad izrakstītie pretsāpju līdzekļi vairs nepalīdz vai arī organisms tos nepieņem, radot citas komplikācijas.

Ikdienā mēs savu organismu nesajūtam. Par veselību jāsāk domāt, ja pašsajūta pasliktinās un parādās sāpes un pēc dažām dienām tās nepazūd vai pat pastiprinās. Ar to arī organisms signalizē par briestošām veselības problēmām. Ir organismi, kas šo signālu sajūt laicīgi, bet citi ar nokavēšanos.

Kāpēc dziedināšana palīdz

Kur slēpjas dziedināšanas efekts? Viennozīmīgi tā ir enerģija, ko īsts dziednieks saņem no Kosmosa (vai Dieva) un raida uz slimo vietu. Lai dziedniecisko efektu pastiprinātu, iedarbojos arī ar fizisko enerģiju – ne tikai uz slimo vietu, bet uz visu ķermeni.

Smagos gadījumos pie izteiktām locītavu deformācijām var izdoties samazināt sāpes un uzlabot locītavu kustīgumu. Dziedināšana jebkurā gadījumā var būt daudz efektīvāks un ilglaicīgāks pretsāpju līdzeklis nekā medikamentu lietošana, jo to iedarbība ir ierobežota. Turklāt vienlaikus ar esošajām dziedinās visas tās kaites, kas jau ir, bet pašreiz vēl netraucē. Dziednieciskā enerģija pati to atrod un iedarbojas uz visiem astrāliem un fiziskiem ķermeņiem, pie reizes noņemot arī uzsūtītās kaites.

Medicīniskajā izmeklēšanā ne vienmēr savlaicīgi var konstatēt izmaiņas organismā, ko jau sajūt pacients un dziednieks. Turklāt ir arī daudzas citas nopietnas slimības, kur ārsti ir bezspēcīgi, bet dziedinot visai bieži var palīdzēt ātri un ar labiem, noturīgiem rezultātiem. Piemēram, ja pēc smadzeņu satricinājuma vai meningīta izslimošanas ir neciešamas galvassāpes pat ar vemšanu. Tāpat var palīdzēt epilepsijas slimniekiem, ievērojami atvieglot bronhiālās astmas slimnieku stāvokli, dažreiz pat tā, ka nav vajadzības pēc inhalācijas, jo dziedināšana veicina bronhu attīrīšanos.

Jebkurā gadījumā ikvienam pašam jāizvēlas kā rīkoties – ārstēties vai dziedināties.

dziedinatajs.lv 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv