www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Gunārs, Vladimirs, Gunis
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un CeļiniekiLamas Oles Nidāla lekcija "Budisma meditācija ikdienā" 13. oktobrī Rīgā11.10.2006

Šī gada 13. oktobrī Rīgā, Lielajā Ģildē, plkst. 19.00 notiks budisma skolotāja, lamas Oles Nidāla lekcija "Budisma meditācija ikdienā". Viņš iepazīstinās plašu klausītāju loku ar galvenajiem budisma meditācijas veidiem. Tibetas budisma meistarīgās metodes ļauj cilvēkam kļūt iekšēji daudz brīvākam un mērķtiecīgākam, un cilvēka dzīve iegūst plašumu un tajā vairs nav vietas nepamatotām ilūzijām.

Budisma mācības centrā vienmēr ir bijis cilvēks, nevis kalpošana greizsirdīgiem un privātīpašnieciskiem dieviem, tāpēc visas budisma metodes ir vērstas uz to, lai palīdzētu cilvēkiem dzīvot jēgpilnu un laimīgu dzīvi. Budisma meditācijas palīdz cilvēkiem pārvērst „vārdus par darbiem”, proti, tās veicina cilvēka iegūto zināšanu pārveidi aktīvā ikdienas rīcībā. Tas ir īpaši vērtīgi Rietumu sabiedrībai, kur ir daudz ideālistiski noskaņotu cilvēku, kas vēlas palīdzēt saviem līdzcilvēkiem, taču dažādu apstākļu dēļ, tas bieži vien neizdodas.

Lamas Oles Nidāla mūsdienīgā pieeja autentiskām budisma pamācībām ir ļāvusi desmitiem tūkstošu cilvēku visā pasaulē mainīt savus priekšstatus par budismu kā eksotisku austrumu reliģiju, tā vietā saskatot mācību, kura, ļauj apvienot mērķtiecīgu garīgo attīstību ar mācībām, karjeru un piepildītu ģimenes dzīvi.

Lamas Oles Nidāla lekcija noritēs angļu valodā ar tulkojumu latviešu un krievu valodās. Ieejas maksa – Ls 3. Vairāk informācijas par pasākumu pieejama pa tālruni (+371) 26469075 vai pa e-pastu riga@diamondway-center.org.

budisms.lv 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv