www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un CeļiniekiBrīvmūrnieku kultūras nedēļa08.12.2004
2005. gadā no 4. - 6. martam Rīgā, pirmo reizi Latvijas vēsturē notiks brīvmūrnieku kultūras nedēļa. Pasākumu organizē Latvijas Brīvmūrnieku Lielloža, kura atzīmēs savas pastāvēšanas otro gadskārtu.

Latvijas LielložaLatvijas lielloža ir atvērta pretrunīgām idejām un visdažādāko sabiedrības slāņu locekļiem. Balstoties uz viņu pārliecībām, tā apvieno garīgi un sociāli atvērtus vīrus ar dažādiem filosofiskiem, reliģiskiem un politiskiem uzskatiem, un tādā veidā īsteno "Veco Saistību" uzdevumu - apvienot tādus cilvēkus brālīgā saskaņā, kas savādāk paliktu sveši. Lai arī kā brīvmūrnieki izskaidrotu savu pārliecību, tomēr noteicošais ir tas, kā viņu attieksme pret cilvēkiem izpaužas dzīvē.

Kā mums pastāstīja Latvijas Lielložas Lielmeistara vietnieks Andris Ruģēns, šajā nedēļā ir paredzēta plaša kultūras programma – izstādes, koncerti un konference. Apmeklēt pasākumus varēs visi interesenti. Izstādē varēs iepazīties ar unikāliem materiāliem par brīvmūrniecības vēsturi pasaulē un Latvijā. Izstāde būs unikāla arī ar to, ka tajā, reizē ar brīvmūrniecības priekšmetiem un simboliku tiks izstādīti materiāli un darbi, kuros tiek kritizēta brīvmūrniecība, lai cilvēki varētu salīdzināt un paši izdarīt secinājumus, jo sabiedrībā joprojām neizprot brīvmūrnieku brālības būtību.

Sīkāka informācija par pasākumu var iepazīties masonicum.lv 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv