www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Gunārs, Vladimirs, Gunis
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un CeļiniekiMedicīnas Budas retrīts08.05.2008
No 23. līdz 25. maijam Apšuciemā notiks Medicīnas Budas retrīts, ko vadīs austrāliešu budisma mūks Cienījamais Namgjels. Šajā laikā tiks veikta ļoti spēcīgā, dziedinošā Medicīnas Budas prakse.

Pēc tam katru dienu no 26.maija līdz 30.maijam pl.19:00 Cien. Namgjels mācīs "Pakāpenisko ceļu uz apgaismību" Ganden centrā Miera ielā 11-1, Rīgā.

Medicīnas Budas prakse ir ne tikai ļoti spēcīga prakse slimību ārstēšanai, izskaužot slimību iemeslus gan mentālā līmenī, gan fiziski, bet arī spēcīga attīrīšanās prakse, to var izmantot jebkurai problēmai, jebkam.

Sen atpakaļ, septiņi bodhisattvas lūdzās par visu jūtošo būtņu pārejošo un mūžīgo laimi un par to, lai viņu vārdi kļūtu par vēlmju piepildošiem vārdiem, kas var izārstēt visas dzīvo būtņu slimības gan fiziskās, gan garīgās. Viņi deva solījumu, ka viņu lūgšanas piepildīsies šajos tumšajos laikos, kad Šakjamuni Budas mācības ir savā norietā. Kopš viņi sasniedza apgaismību, viens no Budas desmit spēkiem ir lūgšanu spēks – tas nozīmē, kas visas lūgšanas tiek piepildītas. Viņus sauc par Septiņiem Medicīnas Budām, no kuriem galvenais ir Lazurīta Medicīnas Buda, Gaismas Karalis. Tā kā Buda Šakjamuni mācīja par Medicīnas Budu, sekojot tradīcijai, viņš arī tiek uzskatīts par vienu no Medicīnas Budām, un tāpēc kopā ir Astoņi Medicīnas Budas.

Par Cien. Namgjelu kāda mūķene teica: "Lai kur viņš dotos un mācītu, viņš vienmēr tiek lūgts atgriezties vēl. Tā kā viņš pats ir saskarē ar savu labo sirdi, viņš spēj skart cilvēkus līmenī, kas ir daudz dziļāks nekā tikai intelektuāla izpratne.

Tā kā viņš ir veicis daudz individuālos retrītus, viņš ir iepazinis un integrējis mācības savā dzīvesveidā, un tādējādi māca no pieredzes. Ar savu humoru viņš pilnībā atbrīvo cilvēkus, un pat grūti temati šķiet pavisam viegli.

Viņu jo sevišķi mīl par viņa dziļajām rūpēm un interesi par kursa dalībnieku labsajūtu, un viņš pieliek daudz enerģijas un laika, lai palīdzētu kursa dalībniekiem atrast tādu prakses veidu, kas ir viņiem piemērots."

Ar programmu var iepazīties Ganden centra mājas lapā www.ganden.lv. Sīkāka informācija pa telefoniem: 29453324 (Sandra), 29416579 (Rita).

Ieejas maksa uz Medicīnas Buddhas retrītu ir 45 ls pieaugušajiem, 35 Ls studentiem,
pensionāriem. Tajā maksā ir iekļauta dzīvošana, ēšana Apšuciemā un ziedojums
skolotājam-mūkam. 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv