www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Gunārs, Vladimirs, Gunis
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un CeļiniekiDzogčena meistars Godājamais Ontuls Rinpoče ar ČOD mācībām Rīgā.01.09.2009

No 2009.gada 5. līdz 11. septembrim Baltezerā viesojas Drikung Kagju līnijas Dzogčena meistars Ontuls Rinpoče ar programmu ČOD (Varavīksnes ķermenis) un DZIEDINOŠAIS ČOD.

Ontuls Rinpoče ir viens no mūsdienās pasaulē plaši atzītākajiem Tibetas Budisma skolotājiem un ir vairāku klosteru vadītājs Tibetā un Indijā, kā arī  slavens Tantrisks Jogs ar  brīnumainām dziedināšanas spējām. Viņa Eminence ir divu līniju – Kagyu Mahamudras un  Nyingma Atiyogas turētājs.  Lai turpinātu nepārtrauktu šo Dharmas dārgumu transmisiju, Rinpoče Indijā izveidoja Wogmin Thubten Shedrub Ling klosteri pilsētā Rewalsar, pie Tsopema - Lotus ezera un ceļo apkārt pasaulei, lai atbalstītu Drikung Dzogčen kopienu praktizētajus.

Dziedinošais Čod ir sens Budisma rituāls, zināms dēļ tā unikālās spējas dziedināt garīgas un fiziskas slimības, novērst karmiskus šķēršļus garīgai izaugsmei un izbeigt cilvēku ciešanas. Čods ir apgaismību sasniegušas sievietes radīta unikāla dziedniecības un mācību prakse, kuru attīstījuši klejojoši jogi vairāku tūkstošu gadu garumā. Čod prakse sevī ietver dabas sākotnējā spēka un tantriskā budisma absolūtās gudrības savienojumu. Rezultāts ir dziļa garīgā prakse dziedināšanai un transformācijai. Ceremonija ir radīta, lai atraisītu, nomierinātu un atbrīvotu šķēršļus personīgai labklājībai.

Viņa Eminences izpildījumā, ceremonija noris unikāla mantru dziedājuma,  īpašu bungu, svētīta zvana un no augštiba kaula veidotas trompetes pavadībā. Dziedinošais Čods ir piemērots visiem, gan jauniem, gan veciem cilvēkiem ar jebkurām fiziskām un psiholoģiskām problēmām, tiem kam ir garīgas vai fiziskas sāpes, kā arī lai paātrinātu garīgo transformāciju. 

Piedaloties Čod rituālā, nav instrukciju, kurām būtu jāseko vai tehnika, kura būtu jāpgūst. Jūs vienkārši iekārtojaties ērti, atpūšaties un tiekat dziedināts.

Čod rituāls tiks veikts Tibetas budisma templī „Jamze Ling”, Baltezerā.

 

Sīkāka informācija un reģistrācija http://www.healing.lv/ , +371 26485088,  un tibetan@healing.lv 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv