www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Drosma, Drosmis, Elīna
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un Ceļinieki„Nodoma virzība- ir galvenais faktors cilvēka darbībā. Mūsu pasaulē nekas nenotiek bez nodoma.”12.06.2005

11. jūnijā Šauļos(Lietuva) notika Kabalas akadēmijas „Bnei Baruh”seminārs. Seminārā piedalījās kabalisti no Latvijas un Lietuvas. Mācību semināra mērķis bija informēt par pirmo lielo Baltijas kabalistu konferenci, kura notiks 22.-24. jūlijā pilsētā Trakai(Lietuva). Seminārā izskatīja mācību jautājumu par tēmu ”Nodoms, nolūks”

Valdas Rapšjāvičus Lietuvas kabalas centra vadītājs Valdas Rapšjāvičus informēja par notikušo kabalas akadēmijas „Bnei Baruh” pavasara konferenci Sitrine (Haifa, Izraēlā).

Sitrines konferencē piedalījās 1200 dalībnieki no 24 valstīm to skaitā Lietuvas un Igaunijas.

 Valdas Rapšjāvičus www.e-mistika.lv, pastāstīja, ka pirmās Baltijas konferences mērķis būs informēt sabiedrību par kabalas mācību un tās izplatību Ziemeļeiropas valstīs. Plānotais dalīnbnieku skaits ir ap 150 dalībniekiem no Eiropas valstīm.

 

 Latvijas kabalas centra vadītājs Germans Glazovs informēja, ka no Latvijas varētu piedalīties apmēram 10 cilvēku, bet tiem, kuriem ir interese par kabalas mācību un pirmo Baltijas valstu konferenci lūdza interesēties pa tālruni: 6890367 vai arī rakstīt uz e-pastu rahil@junik.lv.

                              

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv