www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Aldis, Alfons, Aldris
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un CeļiniekiAktavio Lioss - CEĻŠ UZ MĪLESTĪBU31.03.2014

15. - 16. gadsimta izjūtu alķīmiķa Paracelsa darbu turpinājums ir ieguldīts Aktavio Lioss™ mūzikas skaņdarbos un video darbos. Viņš rada darbus, kas ietekmē, pārveido un sakārto cilvēka ēterisko ķermeni un dvēseles struktūras. Tā ir mūsdienu un nākotnes izjūtu alķīmija. Aktavio Lioss™ mūzika un video - kas apkopoti LAWIO virzībā.

Dvēsele ir cilvēka visu izjūtu pasaule. Visas izjūtas, ko ikdienā katrs izjūtam, veidojam un sakrājam, ierakstās šajās dvēseles struktūrās. Visumā darbojas enerģijas nezūdamības likums. Cilvēka iekšējā pasaule arī ir Visums, turklāt ļoti sarežģīts. Izjūtu alķīmija ir zinātne, kas meklē iespējas vienas izjūtas nomainīt uz citām. Vienas enerģijas pārveidot uz citām. Tātad, ja cilvēkā ir negatīvas izjūtas, tās vajag nomainīt uz pozitīvām. Tas ir ceļš uz Mīlestību. No tā ir atkarīga cilvēka veselība, attiecības, sekss, materiālā pasaule un visa kopējā dzīves ceļa virzība.

 

Aktavio Lioss, balstoties uz telepātisko redzēšanu un dziļām zināšanām, ar izkoptu izjūtu pasauli, šim nolūkam ir izveidojis mūziku no īpašām enerģijām. Tā ir tīra no sadzīves un jebkāda negatīva piesārņojuma. Klausoties šo mūziku, cilvēkā rodas trīs veidu reakcijas:

 

  1. Cilvēks aiziet plūstošā, patīkamā eiforijas stāvoklī, lidojumā, gaismā, pilnībā, piepildījumā.
  2. Cilvēks aizmieg un pamostās uz melodijas beigām. Tas nozīmē, ka zemapziņā notiek dziļas un plašas izmaiņas.
  3. Cilvēku mūzika kaitina - tas nozīmē, ka dvēsele ir vairāk piesārņota, samezglota.

 

Jebkurā no reakciju veidiem, cilvēka smalkajos ķermeņos notiek lielas izmaiņas, jo tiek taisnoti, mainīti un kārtoti ēterisko ķermeņu slāņi. Daudziem patīk, kad spīd saulīte, ir zilas debesis, dzied putniņi un ir silti. Tāpat ir ar cilvēku, jo vairāk cilvēks izstaro Mīlestību, jo vairāk pie viņa pievelkas citi cilvēki, labāk un veiksmīgāk veidojas viņa dzīve, attiecības, darba darījumi. Katrs cilvēks vēlas būt mīlēts un pats būt Mīlestībā un harmonijā. Pavisam nedaudziem tas tiešām izdodas. Tātad var izdoties katram no Jums.

 

Viens no veidiem, kā tuvoties un nonākt Mīlestībā, ir klausīties mūziku un skatīties video, kas veidoti Mīlestības vibrācijās. Ceļš uz Mīlestību iet ne tikai caur harmoniju un labām lietām, tāpat tas iet arī caur sāpēm un ciešanām. Būtība ir cilvēka uztverē un attieksmē. Pats izmaiņu process ir ne vienmēr patīkams, bet izmaiņu rezultāts ir vienmēr. Tā cilvēks pakāpienu pēc pakāpiena iet uz Mīlestību, gaismu un labāku dzīvi.

 

Šie izjūtu alķīmijas darbi nes LAWIO vārdu un vajadzīgi katram no Jums. Lai Jums katram izdodas iemīlēt sevi, šo pasauli un citus cilvēkus Visuma telpā, jo mēs visi esam savstarpēji saistīti un dzīvojam likumsakarību pasaulē!

 

Keita.

 

Aktavio Lioss™ mūzikas pasaule www.RelaxMusic.eu

 

  

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv