www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Doloresa, Aleksandrs
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un CeļiniekiNevienu problēmu nevar atrisināt ar to pašu prātu, kas to ir radījis05.11.2007

Alberts Einšteins ir teicis:

“ Nevienu problēmu nevar atrisināt ar to pašu prātu, kas to ir radījis. Mums jāiemācās ieraudzīt pasauli no jauna .”

Nobela Prēmijas laureāta Alberta Einšteina zinātniskās teorijas pilnībā izmainīja uzskatus par laiku un telpu kā absolūtiem priekšstatiem, tāpēc varam domāt, ka šī doma ir radusies viņa personiskajā pieredzē, pētot gan zinātni, gan dzīvi. Ar to viņš piedāvā mums piemēru, kā sasniegt dziļāku sapratni, pirms sekojam saviem prāta slēdzieniem un pielietojam tos dzīvē.

Ja mēģinām pielietot šo citātu dzīvē, tad saprotam, ka mēs nevaram sev radīt pārpilnību paliekot nabadzības apziņas stāvoklī, un mēs nevaram iegūt spēka sajūtu, ja identificējam sevi kā upuri. Situācijās, kas sākas no dusmām un bailēm, ir maz iespēju sasniegt miera un paļāvības sajūtu. Mums ir jāatrod iespēja izkļūt laukā no mūsu ierobežotās sapratnes, lai spētu skatīties plašāk. Viens no ceļiem, kā mainīt savus uzskatus, ir paskatīties uz visu no cita skatu punkta, un ideālā gadījumā arī no citu skatu punkta. Tādā veidā mēs paveram sev jaunas iespējas un paplašinām redzes lauku. Tikai ar to vien mēs varam pārveidot dusmas par līdzjūtību un vēlēšanos rast pozitīvu risinājumu visam.

Ja reiz esam atvēruši savu prātu lielākām iespējām, mēs varam savienoties ar savu augstāko Es pārsteidzošiem risinājumiem. Ar iekšējā miera sajūtas palīdzību mēs varam distancēties no savām emocijām un savienoties ar intuitīvo gudrību, kas atrod gan problēmu galvenos cēloņus, gan parāda to risinājumu iespējas.

Ar šo domu Alberts Einšteins ir parādījis mums veidu, kā mēs varam paaugstināt savu apziņu un apzināties jaunas iespējas.

  

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv