www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Glorija, Banga
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un CeļiniekiKā Zodiaka zīmes tiek galā ar piedzīvotu klīnisko nāvi07.11.2007

Auns

“Kurš šeit ir galvenais? Es, lūdzu, gribētu tikties ar Dievu tūlīt ! Vai es esmu miris? OO, nekad nedomāju ka kaut kas tāds varētu notikt ar mani! Kur es varu dabūt kristāla pils fona apgaismojumu kā tas tur?”

Vērsis

Pametot ķermeni Vērsis realizē ka viņam vairāk nav vēdera un nekavējoties ar blīkšķi atgriežas ķermenī, neredzot ne tuneli, ne gaismu tuneļa galā, ne Dievu u.t.t…un tas padara Vērsi skeptisku uz visu atlikušo mūžu.

Dvīņi

Viena lieta raksturīga Dvīņiem ir ka nevis pati pieredze ir svarīga, bet kā gan viņi var izskaistināt to stāstot stāstu (vai to aprakstot). Dvīņi jūtas komfortabli vārdos, izņemot telefonsarunas, viņi parasti atgriežas ķermenī ļoti ātri – un mute sāk strādāt pirms ķermenis ir atgriezies dzīve.

Vēzis

Vēzis var nodzīvot līdz 125 gadu vecumam un viņi parasti neiekļūst klīniskajās nāvēs, bet viņi var nonākt bīstami tuvu šai robežai kad kļūs drosmīgi un iziet ārpus mājas pēc “krājumiem”

Lauva

“Neeeeeeeeeeeee, es neesmu miris, es neesmu, es neesmu, es neesmu, es neesmu…Kas ir šie džekiņi baltajos tērpos, Ko viņi tur dzied..? Es protu dziedāt labāk par viņiem! Kur ir diriģents? Man steidzami ir nepieciešams mikrofons. Lūdzu nesavienot mani ja vien tie nav Rolling Stones vai Spin.”

Jaunava

Nodarbojoties ar triatlonu 60 stundas no vietas, Jaunava sabrūk un atstāj ķermeni. Viņa pārvietojas cauri tunelim sajūsminādamās par tīro un spožo gaismu tuneļa galā, brīžiem reaģējot uz iespējamām kustībām…bet drīz sāk satraukties no domas kā gan viņas mīļotie “tiks galā bez viņas” un iekrīt atpakaļ ķermenī kā balts zibens, pieceļas, un mierīgi, skatoties uz pulksteni, paziņo ka ir dzīva.

Svari

Pārvietojas no ķermeņa iekšā un ārā, iekšā un ārā, iekšā un atkal ārā… Svari redz tuneli un vibrējošu gaismas kūlīti otrā galā. “OOO vai tas ir Jēzus? Mirklīti…varbūt tā ir Kwan Yin – izskatās pēc kaut kā ko viņa varētu valkāt.” Tā arī neizlemjot vai iet tunelim cauri vai nē ( galu galā kas tad ir Nāve ja nav neviena kurā ar to dalīties?) Svari nonāk atpakaļ ķermenī mistiskas domas pārņemts, radīt iepazīšanās dienestu reinkarnētām dvēselēm.

Skorpinons

Kopš skorpioniem ir deviņas dzīves viņi mēdz izdomāt visādus variantus kā izraisīt tuvu nāvi. Reiz tuvu nāvei tikuši vairums var knapi tikt līdz tuneļa beigām nesatiekot kādu ar kuru Skorpionam ir bijis astrālais sekss. Uz jautājumu ko viņi gribētu redzēt pirmo otrā pusē, 75% nosauc mīļāko vampīru. Arī Medūza tiek nosaukta bieži.

Strēlnieks

Strēlnieks izpeld no sava ķermeņa un sāk skaļi smieties par šo muļķīgo veidu kā viņš ir atstiepis kājas. Pēc nokļūšanas tunelī Strēlnieks atsakās atgriezties ķermenī, jo nu beidzot viņš ir ticis no tā ārā pēc gadiem ilgas neveiksmīgu atgadījumu strīpas. Vēl jo vairāk, Strēlnieks momentā cenšas noskaidrot vai reliģiskajām organizācijām ir kāds likumīgs pamats, šī veiksmes sitiens sniedz viņam lielisku mācību līdz…ak vai, astrāliem ļaudīm Strēlnieks ir apnicis un viņi izstrādātā ar viņu joku un atgriež turpmākai dzīvei uz zemes.

Mežāzis

Tas var prasīt kādu laiku lai Mežāzis saprastu ka ir klīniskajā nāve, jo ir arī speciālās uzgaidāmās telpas radītas gandrīz mirušajiem “āžiem”. Skarba paskata pavecs Džentlmenis – spoks ienāk un pasniedz Mežāzim instrukcijas “Kā nopelnīt astrālajā tirgū” plus “darba izvērtēšanas veidlapa” kur aprēķināts nodokļa lielums Mežāža sasniegumiem un viņa mūža kļūdas, kam klāt piestiprināts P 45 forma (Lielbritānijā P45 izsniedz kad persona atstāj darba vietu) un paskaidrojums. Mežāži ātri atgriežas savos ķermeņos nespēdami vairāk izturēt nefizisku eksistenci.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs nonāk pie perlamutra vārtiem, redz, ka debesīs nevalda vienprātība, un izvēlas elli, kur vismaz valda pievilcīga anarhija un kur noteikumi tiek radīti lai tos pārkāptu. Ironiski Ūdensvīra klīniskās nāves mēdz būt ļoti tradicionālas… Dievs tas Tēvs, Svētais Pēteris, debesu koris u.t.t.(vēl viens iemesls doties uz elli). Un nonācis pazemē Ūdensvīrs ir tik ļoti apsēsts ar elli un Sātanu ar viņa pavadoņiem, ka rada skaļas un enerģiskas elles reformas, un tiek ātri izviests no elles atpakaļ ķermenī.

Zivis

Zaudējot samaņu Zivis reti kad pamana savu klīniskās nāves atgadījumu. Tā vietā, daudzās atskaitēs parādās ka Zivis redz būtni kas saka viņām atgriezties savos ķermeņos normālas darbadienas laikā ofisā.

Avots: „SASKARSME 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv