www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Liza, Līze, Elizabete, Betija
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un CeļiniekiSajūta "es esmu" (Samaņa) 20.08.2008

Kad es satiku savu Skolotāju, viņš teica man: "Tu neesi tas, par ko uzskati sevi esam. Atrodi sevī, kas tu esi. Novēro savu sajūtu 'es esmu' un atrodi īsto sevi." Es paklausīju, tāpēc ka ticēju viņam. Es izdarīju to,  ko viņš teica. Visu savu brīvo laiku es veltīju sevis vērošanai klusumā. Kādu rezultātu tas deva, un cik drīz!

Mans Skolotājs teica man cieši turēties pie sajūtas 'es esmu' un nenovirzīties no tās ne uz mirkli. Es sekoju viņa padomam no sirds un salīdzinoši īsā laikā es sevī realizēju viņa mācības spēku. Viss, ko es darīju – pastāvīgi atcerējos viņa mācību, viņa seju , viņa vārdus. Tas atnesa prāta valdīšanas beigas; prāta klusumā es ieraudzīju sevi tādu, kāds es esmu - atbrīvotu.

Es vienkārši sekoju sava skolotāja mācībai, apziņas fokusēšanai uz tīras  'es esmu' - eksistences sajūtas, un palikt tajā. Stundām ilgi paliku 'es esmu' sajūtā un drīz vien miers, prieks  un dziļa visaptveroša mīlestība kļuva par manu normālu stāvokli. Tajā viss izzuda – es pats, mans Skolotājs, dzīve, kuru es dzīvoju un pasaule ap mani. Palika tikai dziļš miers un klusums.

Nisargadatta  Maharaj 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv