www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Aldis, Alfons, Aldris
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un CeļiniekiVeselīga dzīve ar ājurvēdu. Vaidja Surešs Čaturvedi10.11.2009

Apgāds Zvaigzne ABC izdevis grāmatu „Veselīga dzīve ar ājurvēdu”.

Ājurvēda ir sena un laika gaitā pārbaudīta medicīnas sistēma, kas ieguvusi popularitāti visā pasaulē. Tā ir zinātne par prāta, ķermeņa un gara veselību. Ājurvēda palīdz dziedēt daudzas plaši izplatītas slimības, piemēram, astmu, hipertensiju, sirds un nieru slimības, locītavu sāpes.
Šajā mazajā rokasgrāmatā jūs atradīsiet padomus, kā arī vecumā dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, kā saglabāt un saudzēt veselību, lietojot sabalansētu uzturu, kā uzlabot dzīves kvalitāti, izmantojot jogu, kā apgūt pareizas elpošanas mākslu un lietot ārstniecības augus.

Vaidja Surešs Čaturvedi (Vaidya Suresh Chaturvedi) ir slavens praktizējošs ājurvēdas ārsts, starptautiski atzīts alternatīvās medicīnas popularizētājs. Viņš ir Ājurvēdas augu pētniecības centra dibinātājs un Dhanvantari medicīnas fonda viceprezidents, Bombejas Universitātes profesors. Viņš bijā arī KGMP Ājurvēdas koledžas direktors, Nacionālās ājurvēdas akadēmijas un Nacionālā ājurvēdas institūta Džaipurā padomes un finanšu komitejas loceklis.
2000. gadā viņš saņēma Padam Shree – ceturto nozīmīgāko apbalvojumu Indijā un Ram Narayan Vaidya par vērtīgu ieguldījumu ājurvēdas laukā. Viņš ir uzrakstījis vairāk nekā 25 grāmatas par ājurvēdu, piemēram, Diet&Health (Diēta un veselība), Ayurveda Chronic Diseases (Ājurvēda hroniskām slimībām), Beauty and Health through Ayurveda (Ājurvēda skaistumam un veselībai). 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv