www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Doloresa, Aleksandrs
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un CeļiniekiPunktualitāte 11.12.2009

Pastāvīgam laikam ir pirmšķirīga nozīme

"Vai izpildat rīta, vai vakara meditāciju, pastāvīgam meditācijas laikam ir pirmšķirīga nozīme. Pat zīdainis prasa mātes pienu noteiktā laikā. Ja jūs esat veikala īpašnieks, un jūs vienmēr atverat durvis deviņos no rīta, tad citi būs pārliecināti, ka viņi var atnākt deviņos, un jūsu veikals, patiešām, būs atvērts. Visam ir savs laiks. Jūsu iekšējā būtība un jūsu Iekšējais Stūrmanis, Visaugstākais, vienmēr vēro. Ja jūs ievērojat noteiktu laiku, Visaugstākais būs pārliecināts par jums. Visaugstākais teiks: " Šobrīt viņš nestāv bez darba; viņš meditē. Ja šajā laikā kaut ko viņam piedāvāšu, viņš noteikti būs nepieciešamā vietā, lai to saņemtu. "

Kad pārstāsiet šķiest savu uzmanību
neskaitāmām ārējām lietām,
pamanīsiet ka patiesība skatās tieši uz jums,
un dāvā jums spēju disciplinēt dzīvi.


" Ja reiz sākuši savu ceļojumu apstāsieties, jūs nevarēsiet turpināt virzīties mērķa virzienā un nonāksiet pazudumā. Jūs varbūt domāsiet: " Šodien esmu noguris, tāpēc apstāšos šeit un atpūtīšos. Rīt no jauna došos uz priekšu. "

Tomēr jums būtu jāzina, ka tumsonībai ir lielāka uzstājība kā jūsu tiecībai. Pietiks tikai sākt attaisnot sevi, un tam nebūs gala. Regularitāte jums teiks, ka mērķis ir sasniedzams. Bet ja esat punktuāli, negaidot radīsies noteikts dinamisms un kustība.

Jūsu regularitāte ir kā dzinējs. Ja jums pieder dzinējs, tad zināt, ka jebkurā laikā varat doties ceļā. Punktualitāte - kad jūs patiešām pagriežat atslēgu un iedarbiniet motoru. Ar regularitātes palīdzību jūs gūsiet tikai neskaidru ideju, ka paveiksiet to. Ar punktualitātes palīdzību patiešām to veicat.

Ja būsiet regulāri un punktuāli meditācijā, pamanīsiet savu personīgo izaugsmi. Ja jūs spēsiet dvēseliski un ar patiesumu meditēt katru dienu, vienmēr noteiktā laikā, pienāks diena kad gūsiet noteiktu pieredzi. Tad jūs spēsiet meditēt pildot jebkādus pienākumus, un nebūs nepieciešamība noteiktam laikam. Un visbeidzot, jūs spēsiet meditēt 24 stundas diennaktī, arī sarunājoties ar cilvēkiem, un veicot dažādus ikdienas darbus. Bet līdz tam jums būs nepieciešami daudzi gadi. Iespējams, daudzas dzīves praksei. "

Nav ceļa, kas jums būtu par grūtu,
ja jums pieder Dieva dāvana - ticība sev.


- Šri Činmojs
atradums.lv 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv