www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Doloresa, Aleksandrs
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un CeļiniekiKrija jogas seminārs no 18.02. līdz 20.02.201131.01.2011

Krija jogas seminārs Latvijā P. Hariharānandas un P. Pragjānānandas pēctecības līnijā no 18.02. līdz 20.02.2011 ar Jogāčarju no Holandes Klaudiju Krēmeri

Piektdien, 18.02 19:00 – lekcija Rīgā, Sporta ielā 2a, Laimas Draugu namā
ieeja brīva

Sestdien, 19.02 no 9:00 – iniciācija Krija jogā un praktiskās apmācības sākums Rīgā, Jūrkalnes ielā 15 – 25 (biroju ēkas durvis Nr.3)
Svētdien, 20.02 no 8:45 – kolektīvās meditācijas un praktiskā apmācība Rīgā, Jūrkalnes ielā 15 – 25 (biroju ēkas durvis Nr.3)

Programmas noslēgums svētdien, 20.02.2011 17:30

* * *
Krija joga ir zinātniska meditācijas tehnika cilvēka vispusīgai attīstībai. Gan fizisko, gan mentālo, gan intelektuālo, gan garīgo izaugsmi var paātrināt, praktizējot Krija meditācijas, kuru mehānisms saistīts ar smadzeņu un muguras kanālu attīrīšanu un bagātināšanu ar enerģiju. Citas Krija tehnikas sniedz papildus stimulāciju ķermeņa  dziedzeriem un orgāniem, uzlabojot nepieciešamo hormonu un enzīmu sekrēciju, lai palīdzētu saglabāt mundrumu un veselību. ...Krija jogas prakse uzlabo veselību un var novērst vēl neizpaudušās slimības.
Paramahamsa Pragjānānanda „Krija joga kā dvēseles kultūras ceļš”

Krija joga ir skaista meditācijas tehnika, kas jāmācās gan teorētiski, gan praktiski no skolotāja. Šajā ceļā izmantojam tiešo pieredzi tāpat, kā tas notiek, mācoties zinātnisku novērojumu procesā. ...Krija jogas prakse ir neaizstājami vērtīgs palīgs, lai novērstu personības negatīvās izpausmes. Iekšējā uguns, ko attīsta Krija prakse, sadedzina visas nelāgās piesaistes pie pagātnes traumējošiem iespaidiem un sliktajiem ieradumiem.
Paramahamsa Hariharānanda „Krija jogas zinātne”

* * *
Klaudijai Krēmerei ir vairāk nekā 20 gadu meditācijas pieredze. Sākot no 90-to gadu pirmās puses, viņa ir vairākkārt piedalījusies intensīvās vairāku mēnešu meditācijas treniņu programmās Indijā, kā arī pavadījusi ievērojamu laiku kopā ar savu meistaru Paramahamsu Hariharānandu lekciju un Krija jogas apmācību ceļojumos abās Amerikās, Indijā un Eiropā. 2007.gadā Hariharānandas 100-gades svinību laikā Paramahamsa Pragjānānanda apstiprināja viņu kā Jogāčarju. Klaudija Krēmere ir studējusi mūziku un jurisprudenci un strādājusi arī kā valsts ierēdnis starptautiskās struktūrās.

Papildus informāciju var iegūt pa telefonu 29161674 (Dzidra Segleniece) vai www.kriya.org 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv