www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Aleksejs, Aleksis
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un Celinieki
Latvijas Rožkrustiešu mājas lapa
Seminārs un meistarklase par trauksmi un apzinātības terapiju01.08.2016

Pirmo reizi Latvijā ierodas psihoterapeits un profesors Paulo Gomes no Brazīlijas, Riodežaneiro, lai vadītu divus psiholoģijas seminārus. 3. un 4. augustā 17:45 kinoteātrī „K-Suns” notiks 2 dienu seminārs „Kā pieņemt bailes un sākt rīkoties!”, kas paredzēts visiem interesentiem. Savukārt 5. augustā 10:00 notiks meistarklase jomas profesionāļiem „Paldies Dievam par trauksmainiem klientiem”.

 Psih. Dr. Paulo Gomes ir klīniskās psiholoģijas doktors, ACT (Acceptance and Commitment Therapy) psihoterapeits, prestižas Brazīlijas Universitātes psiholoģijas katedras vadītājs ar 20 gadu pieredzi darbā ar klientiem. Viņa semināri ir slaveni ar savu atraktīvo un brīvo gaisotni, kā arī dziļi personisko pieredzi, kas ļauj paskatīties uz ciešanu raisošām sajūtām pavisam no cita skatpunkta. Paulo Gomes ir piedalījies un organizējis daudzas meistarklases Dienvidamerikā, Centrālās Amerikas valstīs, kā arī ASV un Vācijā. 

 

Savos semināros profesors runās par mūsdienās izplatītām problēmām – trauksmi, nepamatotām bailēm, veģetatīvo distoniju un apzinātības prakses ieviešanu ikdienas dzīvē. 3. un 4. augusta seminārs veltīts visiem, kam ir vēlme izprast savu trauksmi un paskatīties bailēm tieši acīs. Seminārs tiks vadīts angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

 

Savukārt 5. augusta meistarklase paredzēta psihologiem, psihoterapeitiem un minēto profesiju vecāko kursu studentiem. Tā sniegs padziļinātu ieskatu darbā ar trauksmainiem klientiem, izmantojot ACT jeb Pieņemšanas un apņemšanās terapiju. Dalībnieki saņems sertifikātu par meistarklases noklausīšanos. Meistarklase tiks vadīta angļu valodā ar tulkojumu krievu valodā.

 

Reizēm šķiet, ka dzīvojam trauksmes, neziņas, baiļu un psihosomatisko traucējumu laikmetā, kurā veģetatīvā nervu distonija kļuvusi par ierastu diagnozi. Ir daudz dzirdēts, ka var iemācīties kontrolēt savas domas, būt savu jūtu saimniekam, šādi tikai izjūtot vainas sajūtu, kad tas viss kārtējo reizi neizdodas. Atkal piemeklējušas sirdsklauves, rīta neziņa, apjukums, iekšējā histērija, bailes par teju visu – nodrošinājumu, rītdienu, bērniem, veselību. Pamats zem kājām ir saļodzījies vai vispār pazudis.

 

Šajā seminārā tiks atklāta pieredze, ka nav jātērē spēks liekai cīņai ar trauksmainām domām. Jaunākie pētījumi atklāj, ka tikai aptuveni 8% baiļu ir reāls segums, pārējais ir mūsu prāta spēles. Meistarklasē Paulo Gomes dalīsies savā 20 gadu psihoterapeita pieredzē un iepazīstinās ar ACT Pieņemšanas un apņemšanās terapiju, kas balstās uzskatā, ka vispirms savs stāvoklis ir JĀPIEŅEM, un tad JĀAPŅEMAS rīkoties, lai varētu pilnasinīgi dzīvot.

 

“Tā ir kolosāla brīvības sajūta - soļot pa dzīvi ar bailēm vienā rokā, un ar kaisli - otrā“, saka vienmēr smaidīgais Paulo Gomes.

 

Semināra „Kā pieņemt bailes un sākt rīkoties!” norises laiks: 03.08 - 04.08.2016. no plkst. 17.45 līdz 22.00 (ierašanās no 17.00). Semināra noslēgumā (ap pulksten 22.15) paredzēta vakara neoficiālā daļa Brazīlijas noskaņās. Cena par abiem semināra vakariem: 47 EUR, norēķinoties ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā.

 

Meistarklases „Paldies Dievam par trauksmainiem klientiem” norises laiks: 5.08.2016. 10.00-20.00. Cena par meistarklasi: 47 EUR, norēķinoties ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā.

 

Organizatore: Eva Ratfeldere, Konsult.Psih.maģ., praktizē un mācās eksistenсiālo psihoterapiju.

Tālrunis: +371 26385599

E-pasts: evaratfeldere@gmail.com

 


Loading

 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv