www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Liza, Līze, Elizabete, Betija
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un CeļiniekiIzplatītāko slimību psiholoģiskie cēloņi18.11.2007
Bronhiālā astma
Saistīta ar jēdzienu- bailes, šīs slimības problēma saistīta ar dot-ņemt, astmas slimnieki ir ņēmēji, bet nav devēji.

Galvassāpes
Īpašnieks tiek brīdināts, ka domāšana nevirzās pareizā gultnē, ka netiecas pēc īstajiem mērķiem vai nenodarbojas ar īstajām problēmām, pārāk daudz laika tiek veltīts peļamiem mērķiem.

Migrēna
Domāšanas vienpusība un seksuālā disharmonija.

Bezmiegs
Bezmiegs- bailes no nakts, bažas neatgriezties zemes virsū, ja miegs ieilgst- bailes no nepieciešamības uzņemties atbildību.

Sirds
Stenokardija- aprobežotība un cietsirdība. Miokards- slēptā agresija, kura tiek apvaldīta. Kritiskā situācijā agresīvās enerģijas sastrēgums izraisa sirds infarktu, infarkts ir aizturētu sirdspukstu vai jūtu summa. Sirds deģerenēšanās, aptaukošanās un paplašināšanās notiek nepieļaujamu dzīves apstākļu dēļ. Sirds paplašināšanos var radīt labs, bet nepilnīgi izmantots iekšējais potenciāls.

Asinsspiediens- hipotonija, hipertonija
Pazemināts asinssp.- cilvēks vispār neskar robežas, necenšas pārvarēt šķēršļus, bet cenšas no tiem izvairīties, tāpēc nesasniedz iespējamās robežas, pietrūkst pastāvība un drosme. Augsts asinssp.- aizturēta agresivitāte, nerisina savas problēmas un konfliktus, pastāvīgi atrodas uz konflikta robežas, neriskēdams likt lietā pieņemto lēmumu.

 

ACU SLIMĪBAS

Tuvredzība
Indivīdam ir pārlieku stipri izteikta subjektivitāte, katrā jautājumā jūtas personīgi aizskarts.

Daltonisms
Cilvēks ir akls pret dzīves daudzveidību un košumu, nonivilē visas dzīves un citu cilvēku izpausmes.

Konjunktivīts
Norāda uz nobriedušu iekšēju konfliktu, kuru pats slimnieks negrib saskatīt.

Šķielēšana
Šķielētājs visu saredz vienpusīgi.

Glaukomas
Slimības īstais cēlonis ir spītīga nevēlēšanās redzēt acīm redzamo, apzināti izvēlas un saskata tikai mīļāko fragmentu no visa kopuma, bet tas nozīmē apslēptu neapmierinātību. Fiziskais aklums ir kā pēdējā iekšējā- garīgā- akluma manifestācija, kas izriet no paša apziņas dziļumiem.

Depresija
Cēlonis ir cilvēka vēlēšanās izvairīties no atbildības, kā arī bailes to uzņemties, baiļu dēļ nerealizēta agresivitāte.

 

KAISLĪBAS VAI MĀNIJAS

Ēdelība
Garīgais izsalkums.

Alkoholisms
Visu konfliktu un problēmu ignorēšana.

Smēķēšana
Tukšo sapņu piepildījums, bet necenšas tos īstenot, mēģinājums stimulēt un apmierināt apmaiņas un kontakta sfēras.

Nieres
Cilvēka organismā personificē partnerības problēmu.

Nierakmeņi
Iesprūšana sen pagājušās, pārdzīvotās maznozīmīgās problēmās un dzīves situācijās, kā arī harmonijas problēmu risinājumi partnerībā.

Mākslīgā niere
Mākslīga partnerības spēle.

Vēzis
Es vai kopības problēma.

 

GRŪTNIECĪBA UN TĀS PROBLĒMAS

Šķietamā grūtniecība

Dziļš konflikts pašas sievietes apziņā: nepārvarama vēlēšanās tikt pie bērna un neapzinātas bailes uzņemties atbildību par viņu.

Problēmas grūtniecības laikā norāda,
Ka ir vai nu slēpta, vai arī klaja vēlēšanās atbrīvoties no gaidāmā bērna.

Draudošais aborts
Izpaužas mātes naidīgā attieksme un pat daļēji reāls, daļēji abstrakts mēģinājums atbrīvoties no bērna.

Vēlīnais aborts
Ir fiziskās miesas neatlaidīgs mēģinājums atbrīvoties no bērna, mīlestības problēma.

Neauglība
Norāda, ka sieviete neapzināti atgrūž vai arī viņas lielā vēlēšanās nav necik godīga, negodīgs motīvs- vēlēšanās ar partneru palīdzību saglabāt partneri vai sev par labu atrisināt ieilgušu konfliktu. Vīrietim- apslēptas iekšējās bailes no nebrīvuma un atbildības par bērnu, kas var nākt pasaulē.

Gremošanas problēmas
Izteikta saldumu kāre- vajadzība mīlēt un tikt mīlētam. Konservēta barība- konservatīvi uzskati. Zivs asaka- bailes no iebrucējiem. Bailes no kauliņiem- bailes no nenovēršamām problēmām.

Zobi
Slikti un slimi zobi norāda uz to, ka cilvēks ar lielām grūtībām apvalda savu agresivitāti. Zobu izkrišana kā dzīves enerģijas un potences ievērojams zaudējums. Zobu griešana- bezspēcīga agresija. Smaganas- dzīvīguma un agresivitātes, uzticības un pašpārliecinātības pamati. Asiņojušas smaganas- sasniegta viena no galējībām, tā ir vai nu pilnīga ticības zaudēšana sev un cietiem, vai arī izteikta pašpaļāvība, pat bravūra.

Kuņģis
Dusmas tiek norītas, pašpaļāvības trūkums, nepietiekama ticība sev un saviem spēkiem, nejūtas drošs un pasargāts, nevēlas ielaisties konfliktā un, ja arī iesaistās tajā, negrib pakļauties un atrisināt problēmu līdz galam, neapzināti atkāpjas bērnībā, kur konfliktu nav.

Aizkuņģa dziedzeris
Nepilnīgi realizēta paša mīlestība, kurai vēl pievienojas nespēja atvērties cita cilvēka mīlestībai.

Zarnu trakts
Šiem cilvēkiem ir tieksme par daudz analizēt un kritizēt, viņi visos un visur atrod nepilnības. Caureja- baiļu apmāts cilvēks nespēj analizēt situāciju un iespaidus.

Resnā zarna
Cilvēka spēju izvadīt izkārnījumus skaidro kā atdošanas un dāvināšanas aktu. Tievā zarna- apzinātā, analītiskā domāšana, resnā zarna- zemapziņas domāšana. Hroniskais aizcietējums- izteikta nevēlēšanās kaut ko atdot un  ir saistīts ar skopulību, tās ir neapzinātas bailes atklāt savu noslēpumu, vājumu, problēmu vai aizspriedumus, tas ir mēģinājums neko nemainīt sevī. Asins un gļotas- tos zaudē no organisma tas, kurš baidās izveidot savu personību un tādejādi īstenot svarīgus dzīves uzdevumus.

Aknas
Aknu slimības un traucējumi to darbībā vienmēr norāda, ka ir nepilnīga vai vispār nenotiek izzināšana- slimnieks nespēj atšķirt lietderīgo no kaitīgā, kā arī neievēro samērību. Izteikta iedomība un nesavaldība spilgti izpaužas asins nesarecēšanas gadījumos, kad aknas nespēj veikt recināšanu.

Urīnpūslis
Varas un valdīšanas iegūšana. Atbrīvošanās no urīna- atbrīvošanās no psihiskā spiediena, iekaisums- nevēlēšanās atbrīvoties no kaut kā, kas izraisa stipru iedarbību vai spiedienu.

Žultspūslis
Agresivitātes komplekss. Dažādi nogulsnējumi un akmeņi ir cilvēka pārakmeņojusies agresivitāte.

Alerģija
Īpaša reakcija uz kādu matēriju, kura atzīta par naidīgu. Agresija no psihes virzās uz ķermeni un tur savdabīgi izpaužas. Alerģija uz dzīvniekiem un ziedputekšņiem norāda, ka mīlas, seksualitātes un apaugļošanās problēmas tiek saistītas ar bailēm un naidīgumu, tas norāda, ka problēmas netiek ielaistas un ietvertas apziņā.

Āda un ar to saistītās problēmas
Āda visā pilnībā atspoguļo gan mūsu būtību, gan pasaules uzskatu.

Ādas izsitumi
Neizbaudītās dzīves daļas intriģējošā pievilcība, gan bailes no tās. Iekaisusi āda- nerealizētas vēlmes. Bērnu slimības- masalas, skarlatīna, masaliņas- karā gadījumā notiek jauns lēciens attīstības pakāpē. Bērnam kreveles- par maz veltī īstu uzmanību un sirsnību. Bērna ekzēma liecina par bērna mātes beziemesla iekšējo antipātiju pret viņu.

Psoriāze (zvīņēde)
Nekas netiek ielaists sevī un netiek izlaists no sevis, aiz bruņām slēpjas izsmalcināta patmīlība un milzīgas bailes no tā, ka tikai apkārtējie cilvēki to neaizskartu un neapvainotu.

Nieze
Psihiskajā ziņā mūs kaut kas neliek mierā, kaitina, cēlonis ir kāda kaislība- iekšēji dedzina kā uguns, kura tiecas izlauzties uz āru, meklējot plašumus. Kasīšana simbolizē vāji izteiktu meklēšanu, rakņāšanos sevī.

Locītavas
Iesīkstējusī, nekustīgā apziņa pamazām rada arī locītavu nekustīgumu.

Reimatisms
Pārmērīgais fiziskais kustīgums un aktivitāte tiek koriģēta ar nekustīgumu, liecina par savas apziņas sastingumu pakāpi. Noslāņojušies toksīni ir mūsu līdz galam neatrisinātās problēmas un nepārveidotās domas, haotiskie sablīvējumi psihiskajā līmenī.

Nelaimes gadījumi
Cilvēki cenšas nevis atklāt sevī trūkumus, bet meklē tos kaut kur citur, nelaimes gadījumi nav nekas cits kā savu paša problēmu karikatūra, un tā ir trāpīga un sāpīga.

Lūzums
Katrs lūzums norāda, ka ir radusies galēja nepieciešamība izbeigt vienaldzīgo attieksmi pret savu iekšējo attīstību, ka jāpārtrauc līdzšinējais dzīvesveids un ka jātiecas pēc jauna.

Autokatastrofas
Tas, kas ignorē citus un kādu maldina, veicina ķildas un savstarpēju norobežošanos, kā arī aicina uz anarhiju, neglābjami sadursies ar pretestību, uzdrāzīsies virsū kādai barjerai, bet savus ratus no grāvja viņam nāksies izvilkt pašam.

Sadzīves un ražošanas traumas
Tikai tā cilvēks iemācās izjust savu nejēdzīgo domu postīgo ietekmi.

AIDS
AIDS liek visā pilnībā saprast un izjust atbildību kā dzīves normu: saskarsmē ar citiem būt taktiskam un uzmanīgam, tieši šīs dzīves jomas AIDS slimnieks iepriekš bija galīgi ignorējis.

 

/reikinet.lv/ 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv