www.e-mistika.lv Šodien vārda dienu svin:
Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
 
JAUNUMI
N-Latvija
Budisms
Kabala
Veselība
Rožkrustieši
Antroposofija
Brīvmūrniecība
Kristietība
Par mums
Arhīvs
* Bibliotēka
Domu nolasītājs
E-Mistērija
Lasītava
Takas un CeļiniekiCienījamie burvji, šamaņi un simpātiskās raganiņas!16.10.2004
Beidziet laist muļķi un piedodiet, ja mani uzskati kādu no jums aizvaino! Esmu gatavs uzklausīt pretargumentus.

Par lāstu uzlikšanu un noņemšanu

Nav iespējams ar savu domas spēku no attāluma negatīvi ietekmēt cilvēkus un nodarīt viņiem ļaunu. Nekrāpiet savus klientus! Jūs varat burties un rīkot nezin kādus rituālus, taču paši labi zināt, ka tas ir tikai teātris un manipulācija ar citiem cilvēkiem. Jūsu peļņas avots ir citu cilvēku bailes, un jūsu komerciālās interesēs ir vairot postošās baiļu domas, kas liek cilvēkam turpināt negatīvu sevis ietekmēšanu.

Laimes, veiksmes pieburšana

Neviens cits kā vien katrs pats spēj sev ko «pieburt» un par labu vērst. Ja jūsu klients notic pozitīvajām blēņām, ko jūs tam iestāstāt, tad vienīgi viņš pats ar pašiedvesmas spēku spēj ietekmēt savu dzīvi.

Maģija un burvestība ir stipra ar to, ka cilvēki tai notic. Bez šā aspekta jūsu rituāli būtu tikpat nevainīgi kā mazu bērnu spēlītes smilšukastē.

Jūsu darbības efektivitāti nosaka tikai un vienīgi cilvēku pašiedvesmas spēja. Tā tad arī ir jūsu vienīgais trumpis.

Māņticības muļķība
Kurš man paskaidros un pierādīs, piemēram,

1) ka manu dzīvi var ietekmēt kaimiņu melnais runcis Behemots, kurš katru dienu iemanās man šķērsot ceļu?

Man šķiet, ka viņš vazājas apkārt, piedzīvojumus meklēdams, nevis pildot nozīmīgu misiju — brīdināt mani par iespējamām nelaimēm.

2) ka manu dzīvi var ietekmēt izgāzts sālstrauks!

Manuprāt, ir pilnīgi vienalga, vai tu izber sāli, miltus vai cukuru, un tas nemaina itin neko! Vai varbūt pasaulē sāls ieguves un fasēšanas vietās notiek vienas vienīgas ķildas, un globāla nesaticība valda tieši tur un nekur citur?

3) ka kraukļi to vien dara kā pieķērc nāvi?

Es gan domāju, ka krauklis lido un ķērc, kad viņam tīk, tas ir dabiski un nekāda veidā nav saistīts ar stulbām cilvēku iedomām. Starp citu, Senajā Grieķijā krauklis kopā ar pūci simbolizēja gudrību.

4) ka sasists spogulis vēsta nelaimi?

Man pašam gadījies sasist spoguli, un arī citiem maniem paziņām. Nav gan manīts, kas tas būtu kaut kā ietekmējis mūsu dzīvi. Taču pazīstu daudzus nelaimīgus vai neveiksmīgus cilvēkus, kuri savā dzīvē nav saplēsuši nevienu spoguli…

5) ka amuletiem, dārgakmeņiem piemīt kādas sevišķas, citiem priekšmetiem neraksturīgas īpašības?

Nedomāju gan, ka tie var nest laimi vai atvairīt nelaimi. Ja tas tā būtu, tad taču Zemes virsū valdītu viena nebeidzama laime!

6) ka augļu enerģētika, piemēram, bumbieris, vairo gudrību un spriestspēju, jāņogas — gara spēku, tostarp palīdz uzvarēt loterijā… Ka ābolā ir valdzinājuma spēks, kas pasargā no burvestībām un noskaušanām utt. Un kur nu vēl pīlādžu sargājošais spēks!

Piekrītu, ka augļos ir daudz vitamīnu un tie ir veselīgi. Par pārējo atļaujos tikai pasmaidīt. 

Kopējot ievietoto informāciju, lūgums pievienot linku uz www.e-mistika.lv