Kabalas skola

Ir uzsākta Kabalas skolas mācību programmas „Madregot” pasniegšana Latvijā.
Jūnija sākumā Rīgā notika seminārs„Kabala un veiksmīga biznesa filozofija”, kas vienlaicīgi bija arī „Madregot” meistarklases pirmā – ievaddaļa. Semināru apmeklēja Latvijas vidējo un lielo uzņēmumu pārstāvji – dažādu līmeņu vadītāji un īpašnieki.
Nākošā „Madregot” meistarklases pirmā pakāpe notiks 2006.gada 21.-23.jūlijā.

Jūnija sākumā Rīgā notika seminārs „Kabala un veiksmīga biznesa filozofija”.

Semināru apmeklēja vidējo un lielo uzņēmumu pārstāvji – dažādu līmeņu vadītāji un īpašnieki. Šis seminārs vienlaicīgi bija arī Kabalas skolas „Madregot” meistarklases pirmā – ievaddaļa.
Pēc šī semināra, kuru organizēja konsultāciju kompānija TOC Solutions, programmas vadītājs, Starptautiskās Zālamana universitātes (Kijeva) vicerektors Dr. Leonīds Mazikhs, kurš ir Kabalas speciālists, teologs, reliģiju vēstures pasniedzējs augstskolās ASV, Dienvidamerikā, Izraēlā, Krievijā, Ukrainā un Baltijas valstīs, doktora grādu ieguvis Ņujorkā, bet Izraēlā savulaik strādājis par kultūras un izglītības ministrijas padomnieku ebreju pieaugušo izglītības jautājumos, nolēma uzsākt Kabalas skolas mācību programmas „Madregot” pasniegšanu Latvijā.
Tuvāko 2 nedēļu laikā mājas lapā http://www.kabala.lv/ būs pieejama pamata informācija par „Madregot” programmu. Savukārt jau tagad ir zināms, ka „Madregot” meistarklases pirmā pakāpe, kuras nosaukums ir „Kabala. Madregot. Plūsma.”, notiks 2006.gada 21., 22. un 23. jūnijā Jūrmalā vai Rīgā (vieta tiks precizēta).
Zemāk pieejama informācija par „Madregot” meistarklases programmu.


 Kabalistiskā meistarklase
Madregot – pacelšanās pakāpieni”.
Izziniet patiesību, un Patiesība darīs jūs brīvus.


/Jāņa 8:32/
Zinātnieks Alberts Einšteins, rakstnieki Umberto Eko un Horhe Luiss Borhes, popzvaigznes Madonna un Stings, Eiropas Bankas prezidents Žaks Attalī un Starptautiskā Valūtas fonda prezidents Džeims Vulfensons… Visi viņi ir vienoti atziņā, ka tieši Kabalas mācība palīdzēja viņiem kļūt ne tikai veiksmīgiem, bet ar patiesi laimīgiem.
Tiem: kuri ir ieinteresēti sevis realizācijā, bez dzimuma, vecuma (vecāki par 18 gadiem), nacionālās vai ticības piederības ierobežojumiem.
Praktiskais, kabalistiskais seminārs „Madregot – pacelšanās pakāpieni” ievadīs jūs to skaitā, kuri pārvalda senās ebereju mācības zinības.


Meisterklases noteikumi izslēdz nacionālās vai reliģiskās priekšrocības vai ierobežojumus. Meisterklasēs nenotiek nekāda misionāriskā vai antimisionāriskā darbība, meisterklase ir apmācības-izglītošanās programma, kuras galvenais mērķis – paaugstināt intelektuālo kompetenci un izzināt seno doktrīnu par cilvēcisko dvēseli un visuma uzbūvi.Kabala – tā nav vienkārši mistiska mācība. Kabala – tas ir īpašs pasaules redzējums, atšķirīga un nepārtraukta attieksme pret pasauli, tas ir pavisam negaidīts skatījums uz labo un ļauno, uz dzīves jēgu, uz cilvēku un pasauli, uz dzīvi un nāvi.
Kāda ir jūsu personīgā saistība ar Grāmatu Grāmatu?
Vai pastāv dvēseļu pārdzimšana?
No kā sastāv „ebreju panākuma noslēpums”?
Meisterklases saturs


Meisterkalse sastāv no trim pakāpēm. Pirmā pakāpe – „Plūsma”. Otrā – „Raksts”. Trešā – „Karte”. Kabalā plūsma, raksts un karte – tie ir trīs pakāpieni Zinību atklāšanā, kā arī personīgā garīgā spēka – prasmju līmeņi.
Pirmās pakāpes – „Plūsma”: programma:
Ievads meisterklasē
 • Ar ko tu esi atnācis uz šo pasauli? • Pasaules izzināšanas ceļi, tilta ceļš, alas ceļš • Trīs cilvēku dvēseles • Kabala kā zinātne un māksla saņemt
Kabala – dziļā, slepenā mācība
 • Masoni, Marksisms • Jūsu vārda slepenais skaitlis • Likums, 5 Mozus grāmatas, garīgā pacelšanās • Ja ne es sev, tad – kas man? Ja es tikai sev, tad – kāpēc es? • Cilvēka eksistences 4 bailes • Ļaunuma daba • Civilizāciju likteņi – austrumi un rietumi
Zināšanu integrēšana
 • Individuālā nodaļa Gramātu Grāmatā, mistiskā saite starp nodaļas saturu un cilvēka dzīvi, likteni un raksturu • „Vēlme – nelaimes cēlonis” vai „Vēlme – visu cilvēcisko darbību pamats” • Piepūle, ieguldījums – nepieciešamais priekšnoteikums izmaiņām • Pasaule – kā Dievišķās gaismas emanācija, „slēptā”, „izkaisītā”, „atgrieztā” gaisma • Lūgšana – stabs un lūgšana – tilts
Meisterklases stils: mini-lekcijas un prezentācijas, iemaņu attīstīšana grupu darbā, praktiskie vingrinājumi, grupu diskusijas, kabalistiskie rituāli un targilijas (prakses)
Meisterklases vienas pakāpes ilgums: ~ 20 stundas, grupas lielums: 20-30 cilvēki.
Meisterklases nākamie datumi:


Pirmā pakāpe „Plūsma” – 21. jūlijā 17:00-21:00, 22. jūlijs pilna diena un 23.jūlijā 10:00-14:00.


Par otrās un trešās pakāpes datumiem dalībnieki tiek informēti individuāli.Meisterklasi vada:
Leonīds Mazikhs, Ph.D (Ņujorka), Ph.D.kandidāts (Maskava), Starptautiskās Zālamana Universitātes (Kijeva) vicerektors, teologs, reliģiju vēstures speciālists, pasniedz vadošajās augstskolās Izraēlā, ASV, Dienvidamerikā, Krievijā, Ukrainā un Baltijas valstīs. Viens no ietekmīgākajiem Kabalas pazinējiem bijušās Padomju Savienības valstīs. Bijis Izraēlas kultūras un izglītības ministrijas koordinators par Ebreju izglītības programmām pieaugušajiem.
Andrejs Stoļarenko, psihoterapeits, psihologs, transpersonālo stāvokļu izzināšanas speciālists.
Kontaktinformācija:


Ingūna Draudiņa,


Kabalistiskās meisterklases programmas „Madregot” koordinatore Baltijas valstīs


Tālr. + 371 28388123


E-pasts: inguna@toc.lv
PS. Tuvāko 2 nedēļu laikā informācija par „Madregot” programmu būs pieejama: www.kabala.lv


11.07.2006

Komentāri:

 Andris8,  13:44:30 10.08.2006 
Patiesība ir Tevī ,Tavā sirdī ,nevis autoritatīvos avotos .Tie ,avoti,var tikai palīdzēt meklējumos līdz zināmam laikam ...

 jonix,  18:24:12 09.08.2006 
D... tu jutā 'kas tavā izpratnē ir garīgums, kas ir garigaa dzive?'...

Vai fakts ka automašīna brauc ir balstīts uz fizisku vai garīgu cēloni? Garīgu, jo tā nevar braukt pati par sevi, ja kāds pirms tam to nav izveidojis (arī radošs process - sākumā skices, projekti utt). Izveidošana var notikt tikai tad ja ir griba to darīt. Griba ir vajadzīga arī lai iedarbinātu automašīnu un to vadītu. Fakts 'braucoša automašīna' nav iespējams bez garīgas iedarbības cilvēciskas gribas veidā.

Fakti 'cilvēks pakasa degunu', 'cilvēks klepo', 'cilvēks paskatās pa labi', 'cilvēks pagriež galvu', 'cilvēks dusmās nolamā citu cilvēku' u.c. ne vienmēr notiek cilvēciskas apzinātās gribas ierosināti bet biežāk - refleksīvi. 'Garīga dzīve' = nerefleksīva dzīve? Apzināta dzīve realizējot sevi par pilnīgāku būtni - būtni kurai nav nepieciešams kasīt degunu, klepot, skatīties ar acīm, runāt ar vārdiem? Varbūt... nezinu.

'Patiesība' ir iegūstama tikai no autoritatīviem avotiem un balstīta uz ticību šiem avotiem. jebkāda cilvēciska 'izpratne' var būt maldīga.

Jebkurš apgalvojums ir kļūdains - arī šis.

 Guntis Strautnieks, guntis.str@mail.ru 10:31:27 09.08.2006 
Iznaacis zhurnala Tantra-Yoga 2 numurs.Tajaa peedeejaa lapaa ir Sahadza-Jogas Raditajas Shri Mataji Nirmala Devi Dziednieciskaa FOTO (krasaina) Zhurnala cena 3.5Ls. Visos preses kioskos.

 agris, agrisdd@inbox.lv. 19:14:45 03.08.2006 
Ir bijussi smagaaki gadiijuma,kad nostraadaa interese,bet uz neilbu laiku akadeemiskaas popularitaates deell.Ataust apskaidriiba pec tam,kad esi sanneemisūgunskristiibas',arii miilestiiba izraadaas cita,nepareiza,arii beerni var rasties{ne jau tie pareizaakie},taapeec beidziet veerteet peec spriessanas buutiibas,bet priecaajieties,kad neesat kopaa ar viltus draugu...

 west,  00:24:05 03.08.2006 
Cerams. ka drīz nāks tas laiks, kad ar sūdainu koku no savas tēvu zemes izdzīsim šos naudas vergus - svešos viltuspraviešus!
Līdz tam, - iesim vairāk pie dabas. Tur var arī Dievu atrast...

 Guntis Strautnieks, guntis.str@mail.ru 11:18:11 01.08.2006 
Bez pretenzijas uz kaut ko: vienkarshi jauks pasaakums !!!
BEZMAKSAS Indijas Muzikas Koncerts : 2.augusts Zinatnju Akademija
Sakums 19.00 Konferenchu zaale Piedalisies Sahadza-Jogas Somijas un
Lietuvas muzikas grupas.Koncerta ietvaros bus iespeja sanjemt savu
Pashrealizaciju un iegut atbildes uz gariga rakstura jautajumiem.Laipni
visi aicinati. Treshdienas vakaraa 19.00-18.30 tiekamies pie Zinatnju
Akademijas.Jurmalniekiem !!!! Ceturdien viesniicaa LIELUPE Bulduru
prospektaa 64/68 Koncerts saksies 14.00 - lidz 17.00 Un otra dalja
19.00 - lidz 22.00. Kontakta teklefons: 2-9594892 Guntis vai oficialais
koncerta organizators Jurijs Mishins 2-9195326 (English/Russian).
Koncerta reklamas foto tiek ievietots veelaak...

 D,  15:20:19 31.07.2006 
Jonix.. kas tava izpratnē ir garīgums, kas ir garīgā dzīve?

 Skolnieks,  21:16:44 30.07.2006 
Pašlaik Latvijā nav neviena sevis cienīga Kabalas apgūšanas centra. No drošiem avotiem var apgalvot, ka arī pašreiz vienīgā reklamētā iespēja ir apšaubāma, jo uzskatu, ka 3 dienās var sniegt tikai priekšstatu par šo sarežģīto, ilgos gadu tūkstošos attīstījušos mācību, bet to nekādā gadījumā nevar saukt tik skaļos vārdos kā līmenis, meistarklase. Šobrīd izvēlos to apgūt individuāli un kas zina, varbūt laimēsies sastap pienācīgu Skolotāju, nevis apšaubāmas, noslēpumainas personas, kas par astronomiskām summām sola kaut kādā līmenī apgūt Kabalu.

 Guntis Strautnieks, guntis.str@mail.ru 12:04:20 24.07.2006 
Kabalas studente Madonna brauc uz Krieviju ar koncertu:http://www.apollo.lv/portal/fun/articles/78801

 musha,  12:38:53 23.07.2006 
Ja Tu pašlaik lasi šīs rindas, tad Tu par tām maksā vismaz ar vienu no šīm lietām:
1) Interneta rēķins
2) Elektrība datoram
3) Pats dators
4) Sabojāta veselība
5) Zaudēts laiks u.c.

Šajā laikā ko Tu jau esi patērējis lasot, Tu varēji izstaipīt savu mugurkaulu - bet Tu šo iespēju zaudēji.

Norēķins ne vienmēr notiek momentā. Ja Tu daudzus gadus ilgstoši sēdēsi pie datora un nevingrosi, Tu vari ļoti sabojāt savu veselību (RSI). Bet Tu pēc pāris mēnešiem vairs pat neatcērēsies šīs rindas ko lasi. Cik vērtīgs tad ir šis laiks, ko Tu jau esi iztērējis?

Ja Tu kaut ko dari, tad sagaidi sekas. Jebkura darbība izraisa pretdarbību. Laiks ir intervāls starp cēloni un sekām. Ja Tu neko nedari, tad laiks nav.

Muša var visu dienu pavadīt aktīvi cenšoties tikt cauri stiklam - viņa redz aiz stikla brīvību bet neredz stiklu. Viņa triecas un triecas pret loga rūti. Viņa cenšas tikt uz priekšu, jo brīvība liekas tik tuvu. Ja muša atteiktos no tiekšanās pēc brīvības un pakāptos atpakaļ no loga rūts, varbūt viņa saskatītu, ka blakus visu laiku ir bijis atvērts cits logs, kas ved uz to pašu brīvību.

Es veltiju 20 minutes. Cik tās maksā? Man sāp mugura un es zinu, ka drīz pie datora vairs nesēdēšu. Bet tas laiks vēl nav pienācis tādēļ Tu šo Tagad varēji izlasīt.

 jonix,  01:03:16 23.07.2006 
es iepazinos ar 2 on-line maksas kabalas kursiem pavasarii. ko es ieveroju - taa ir speciga organizacija registreta ASV ar saviem bezmaksas telefoniem un diennakts operatoriem. ari i-neta kursi realizeti augstaa limenii kas prasa lielus finansu ieguldijumus.

bet www.kabbalah.info teikts ka sho macibu nav nepieciesams popularizet visiem ka maciba pieejama tiem kas ir taas cieniigi.

bet došu jums šādu fragmentu no vienas grāmatiņas ko saņēmu no viena krišnu mūka:

'Patiesībā Kali laikmetā šis ceļš nav tik viegls. Srimad-Bhagavatam aprakstīti šā laikmeta cilvēki. Ir teikts, ka viņu mūžs ir ļoti īss, viņi pārsvarā ir ļoti flegmatiski un lēni, daudz guļ un kad neguļ, tad aizņemti ar naudas pelnīšanu. Garīgai darbībai viņiem atliek labi ja divas stundas dienā, tāpēc kādas gan ir cerības, ka viņi sapratīs kaut ko garīgu. Ir teikts, ja cilvēks pat vēlas garīgi pilnveidoties, ir daudz pseidogarīgu biedrību, kas viņu izmanto. Šā laikmeta cilvēki nosaukti arī par nelaimīgiem. Viņiem ir ļoti grūti apmierināt dzīves galvenās vajadzības - ēšanu, gulēšanu, vairošanos un aizsargāšanos - vajadzības, kuras apmierina pat dzīvnieki...'

Jēzus Kristus par šo visu teica tā: 'Šī suga citādi nevar iziet kā vien ar Dieva lūgšanu un gavēšanu' (Marka, 9.nodaļa).

Krišnu grāmatiņā teikts tā: 'Daudzināšanas ceļš ir vispraktiskākais, un tas nav atkarīgs no tā, vai cilvēks ir atbrīvots vai nē, vai viņa dzīves apstākļi ir labvēlīgi garīgai dzīvei vai nē - ikviens, kas uzsāk šo ceļu, tūlīt šķīstās.'

Dzen teikts tā: 'Loka šāvējs trāpa mērķi nevis tāpēc ka grib trāpīt, bet tāpēc ka pareizi izpilda darbības pirms izlaist no loka bultu'

 Antra, Gugam:) 21:41:32 21.07.2006 
Piekrītu Tev, tā viš i! :)))

 guga, Antra 22:29:47 19.07.2006 
Protams, nekas nenotiek bez maksas. Un svarīgi ir nevis vai organizācija ņem vai neņem naudu par pasākumiem, kuru sarīkošana pilnīgi dabīgi kaut ko maksā (un bieži vien ne mazas summas), bet cik liela caurspīdība ir attiecīgā pasākumā naudas lietas kā tādās un, lai tiešām būtu redzams, ka noteikti cilvēki no tā neuzvārās tīri personīgi.

Nepieciešamajiem izdevumiem, lai pasākumi varētu notikt, jebkurai organizācijai ir tiesības ņemt no pasākumu dalībniekiem, jo nevienam nav pienākuma maksāt par citiem, un, ja tā ir tīri humanitāra darbība, var ņemt arī ziedojumus, bet, kas raksturīgi, ar ziedojumiem var vārīties vēl labāk, nevis sliktāk, kā ar skaidri definētām un caurspīdīgām dalības summām. Bez tam ne reti aiz ziedotājiem var stāvēt slēptas ziedotāju intereses, kas nav zināmas ierindas attiecīgo organizāciju biedriem.

Tāpēc pati par sevi neviena sistēma nav ne labāka, ne sliktāka un visu nosaka konkrēto pasākumu godīgums un atklātība, nevis tas, kādā veidā konkrēti tiek iegūta nauda to realizācijai.

 Antra,  18:55:52 19.07.2006 
Kāpēc kursa rīkotāji ņem naudu par kursiem? Ne jau par zināšanām, tās jebkurš var sniegt par brīvu. Bet jāmaksā par telpu īri, elektrību utt. Ja nav sponsors tādiem pasākumiem, tad rodas šī dalības maksa. Tā tas ir jebkurā sfērā. Bet sponsori labprātāk dod naudu tad, ja tiek reklamēti paši. Dīvaini būtu, ja garīgās izglītošanās semināros pie sienām būtu Coca cola vai kādi citi reklāmas baneri (vai kā viņus tur sauc). Bet kāpēc gan nē? :)))

 Guntis Strautnieks, guntis.str@mail.ru 16:49:03 18.07.2006 
Beidzot nonaacaam pie patiesibas - ka Latvijaa ir ari patiesaa Kabalas maaciiba - kura sekmee cilveekaa garigumu - taapat kaa Sahadza-Jogas - bez maksas. Un ir neskaitami 'viltus guru' un viltus pseidogarigas organizacijas - kuras iedzivojas uz savu skolnieku rekjina un tos psihologjiski paverdzina.....

 hehe,  16:41:49 18.07.2006 
За обучение каббале деньги брать не принято, она Творцом дана нам бесплатно как Его дар людям, что бы с её помощью человек приобрёл свойства Творца и таким образом исправился! А если кто и берёт деньги за обучение, такой учитель ни чему хорошему вас не обучет, разве что основам коммерции... Обучаться можно на любом языке, языкового барьера не существует в этой методике. Мы занимаемся каббалой со всемирным центром ''Бней Барух'' Ихний сайт: www.kabbalah.info Трансляции ведутся в прямом эфире, а помимо этого на сайте богатый каббалистический материал, что касается нашей группы, мы собираемся на дому и учимся по этим источникам. На сегодняшний момент индивидуальное обучение каббале утратило ту силу и пользу в этой методике по ряду причин которые здесь нет времени пояснить даже кратко, в настоящее время обучение проводится только в группе.

 Guntis Strautnieks, guntis.str@mail.ru 15:20:19 18.07.2006 
Labrīt! Kā notiekas Kabalas apmācība pie mums Latvijā, individuāli, grupās vai kā savādāk?
Cik tas maksā un kādā valodā mācībasnotiek?
Iepriekš pateicoties, Vita!


Viesis
Ieraksta nosaukums: RE: Kabalas mācība Latvijā Publicētie: Novembris 06, 2005 - 07:01 PM
За обучение каббале деньги брать не принято, она Творцом дана нам бесплатно как Его дар людям, что бы с её помощью человек приобрёл свойства Творца и таким образом исправился! А если кто и берёт деньги за обучение, такой учитель ни чему хорошему вас не обучет, разве что основам коммерции... Обучаться можно на любом языке, языкового барьера не существует в этой методике. Мы занимаемся каббалой со всемирным центром ''Бней Барух'' Ихний сайт: www.kabbalah.info Трансляции ведутся в прямом эфире, а помимо этого на сайте богатый каббалистический материал, что касается нашей группы, мы собираемся на дому и учимся по этим источникам. На сегодняшний момент индивидуальное обучение каббале утратило ту силу и пользу в этой методике по ряду причин которые здесь нет времени пояснить даже кратко, в настоящее время обучение проводится только в группе. С уважением Давид.


Aquatic
Ieraksta nosaukums: RE: Kabalas mācība Latvijā Publicētie: Jūlijs 18, 2006 - 02:02 PM
Pievienojušies: d M Y
Ieraksti: 79

Status: Offline
hmmm... bet vai kāds var pateikt, 'Bnei Baruh' organizācijas pārstāvji Latvijā (ja pateizi saprotu) ir kā saistīti ar kabalistiiem „Madregot” Rīgā, kuri organizē kabalistu meistarklases ?

_________________
...pulksteni nevar pagriezt atpakaļ, taču to vienmēr var uzvilkt no jauna....

Viesis
Ieraksta nosaukums: RE: Kabalas mācība Latvijā Publicētie: Jūlijs 18, 2006 - 02:23 PM
Rigas madregors ir naudas kashanas pseidogariga sekta......


RV
Ieraksta nosaukums: RE: Kabalas mācība Latvijā Publicētie: Jūlijs 18, 2006 - 02:26 PM
Pievienojušies: d M Y
Ieraksti: 258

Status: Offline
Nee, taas ir dazhaadas skolas, ja taa to var teikt...„Madregot” nav Kabalas klasiskaas virziena skola!
'Bnei Baruh' ir ARII skolas paarstavji unvinju parstavis Latvija ir Davids t: 6890367.. maaciibas ir bezmaksas!

 Edi,  11:48:36 18.07.2006 
Un ko mēs varam darīt, lai kaut ko mainītu? Kāds mums sakars ar to, ka musulmaņi teiksim piekopj terorismu? Vai vispār kaut kāds relatīvs miers un saticība uz šis planētas ir iespējama?

 roberts,  12:10:43 17.07.2006 
pēc viena jautājuma seko nākamais, sevi par vērtību neuzskatu, kamēr austrumos raķetes uz cilvēkiem laiž, vai kamēr āfrikā bada nāvē mirst - tikmēr ir zināms, ka tās ir tikai sekas mūsu kopējām darbībām, lai kā mēs gribētu paši sevi redzēt par 'tīriem', tomēr tas atspulgs ir nekļūdīgs...

miers baro, jā. Guntis Strautnieks, guntis.str@mail.ru 10:36:03 17.07.2006 
Miers baro - nemiers posta - es ari atvainojos Robertam par niknajiem saviem komentiem :)

 David,  10:17:56 17.07.2006 
Ka Robim ir ar sakralo pieredzi? :) Kadel tads nemiers tevi dida zinat - kas ir kas?

 roberts,  09:53:04 17.07.2006 
ja Guntis nezina:

Šiva un Višvambārs ir divi tādi austrumu fiškas piekritēji - indijas, precīzāk. turklāt, Višvambārs nekad sevi nav saucis par jogu, bet ja ar viņu pakomunicējas, tad varu teikt, ka indijā tādu nav daudz.

pašam Guntim ieteiktu aiziet apskatīties uz saviem 'līdziniekiem': vecrīgā angļu tūristi, apkārušies MU t-kreklos, noteikti runā un komunicē ar cilvēkiem līdzīgā stilā (lai arī, es pat pieļauju, ka tomēr ar lielāku 'dievišķās mīlestības enerģiju'...

 roberts,  09:49:09 17.07.2006 
ja googlā uzmet Guntis Strautnieks, tad tur izlec tāds teksts: Guntis Strautnieks » guntis.str@mail.ru 15:32 31.May. Visos Svētajos Rakstos tiek runāts, ka eksistē visurcaurplūstošā Dievišķās Mīlestības enerģija. ...

Gribētos zināt, par kādu mīlestību Guntis runā? Vai par to pašu, kuru viņš izstaroja visā šājā sarakstē un savos komentāros?

Kā arī skaidrs ir viens - šādam bāliņam par sahadža jogu saukties !!! - smieklīgi, tik tiešām, smieklīgāk grūti iedomāties. Ieteiktu Guntim aiziet apciemot, piemēram, Šivu vai Višvambāru - viņu noteikti tev daudz varēs iemācīt par 'visurcaurplūstošā Dievišķās Mīlestības enerģiju.

 Votsons,  21:10:02 15.07.2006 
Jums kā vienmēr Taisnība ,Ser!:))))...

 Šerloks ne Holmss,  19:23:13 15.07.2006 
Pēc rakstības stila trīszvaigznis varētu būt Diablo ...

 Antra, Andrim 17:14:50 15.07.2006 
Paldies! :)))

 Andris8,Antrai,  17:10:54 15.07.2006 
Eņģeļu sfērās tas ir viens no mūsu planētas nosaukumiem .Mistikas bibliotekā ir tāda nosaukuma grāmata .Iesaku!Es iesāku lasīt .Laba un pamatīga !:)))...

 Antra, Andrim 17:01:04 15.07.2006 
Kas ir Urantija????

 Antra,  16:56:17 15.07.2006 
Kur ir tā robežšķirtne, tas jau no katra sirdsapziņas atkarīgs, vai ne? :)

 Andris8,Antrai,  16:43:24 15.07.2006 
Man viņa mājās ir ,trīs dažādas izcelsmes grāmatās .Es Kabalu uzskatu par zinātni .Un te es saku stop ,jo jāprot atšķirt kur beidzas zinātne un kur sākas melnā maģija ,jeb zināšanu izmantošana savtīgos nolūkos.

 Antra,  16:42:25 15.07.2006 
Ja kabalas pamatā ir prasme iegūt zināšanas un informāciju no visiem avotiem, tad kas tur slikts? Lai nu tā būtu, bet kāpēc citos tāda trauksme?

 Antra, Andrim 16:32:48 15.07.2006 
Čau! :) Lieli cilvēki, bet spēlē paslēpes, maina nikus! :)))))
Ko Tu domā par kabalu?

 Andris8,Antrai,  16:29:40 15.07.2006 
Nav ,es to cilvēku atpazīstu .Viņš ir nomainījis niku .:)))

 Antra,  16:24:14 15.07.2006 
Vai tikai '***' nav tas pats Guntis????

 Andris8,Guntim,  15:28:28 15.07.2006 
Nezināju ,ka zirgābolus tagad sauc par pērlēm!Kāda nekaunība!:)))...