„Nodoma virzība- ir galvenais faktors cilvēka darbībā. Mūsu pasaulē nekas nenotiek bez nodoma.”

11. jūnijā Šauļos(Lietuva) notika Kabalas akadēmijas „Bnei Baruh”seminārs. Seminārā piedalījās kabalisti no Latvijas un Lietuvas. Mācību semināra mērķis bija informēt par pirmo lielo Baltijas kabalistu konferenci, kura notiks 22.-24. jūlijā pilsētā Trakai(Lietuva). Seminārā izskatīja mācību jautājumu par tēmu ”Nodoms, nolūks”

11. jūnijā Šauļos(Lietuva) notika Kabalas akadēmijas „Bnei Baruh”seminārs. Seminārā piedalījās kabalisti no Latvijas un Lietuvas. Mācību semināra mērķis bija informēt par pirmo lielo Baltijas kabalistu konferenci, kura notiks 22.-24. jūlijā pilsētā Trakai(Lietuva). Seminārā izskatīja mācību jautājumu par tēmu ”Nodoms, nolūks”


Valdas Rapšjāvičus Lietuvas kabalas centra vadītājs Valdas Rapšjāvičus informēja par notikušo kabalas akadēmijas „Bnei Baruh” pavasara konferenci Sitrine (Haifa, Izraēlā).


Sitrines konferencē piedalījās 1200 dalībnieki no 24 valstīm to skaitā Lietuvas un Igaunijas.


 Valdas Rapšjāvičus www.e-mistika.lv, pastāstīja, ka pirmās Baltijas konferences mērķis būs informēt sabiedrību par kabalas mācību un tās izplatību Ziemeļeiropas valstīs. Plānotais dalīnbnieku skaits ir ap 150 dalībniekiem no Eiropas valstīm.


 


 Latvijas kabalas centra vadītājs Germans Glazovs informēja, ka no Latvijas varētu piedalīties apmēram 10 cilvēku, bet tiem, kuriem ir interese par kabalas mācību un pirmo Baltijas valstu konferenci lūdza interesēties pa tālruni: 6890367 vai arī rakstīt uz e-pastu rahil@junik.lv.


                             


12.06.2005

Komentāri:

 iglali, iglali@apollo.lv 13:21:33 04.07.2005 
Ieskatījos te spriedumos un atradu,ka Pēdējās Dienās ir notikuši t.s.,teiksim,1 (viena) mēneša laikā,t.s. SVĒTIE NOTIKUMI,kas raksturo un dod piebildes raksturlielumiem par Kabalas jomu tai ziņā,ka Mūsdienu Kabala=PDSB jeb PĒDĒJO DIENU Svēto Baznīcas,jeb - mormoņu dzīves misionāru ceļš.

P.s.
Ar to gribu apgalvot te,ka visu jau mūsdienu mormoņi vieni paši nespēj padarīt,tapēc jau ir tik svarīgi šie Pasaules vai Baltijas,vai Latvijas kabalistu kongresi un konferences,un semināri,lai Cilvēce un Cilvēki iespējami strauji atrastu un ievērotu,ka Zemeslode,planēta Zeme,ir planetoīds ar 2 veida zonām,kas ietilpst 1(vienā) Matricā: 1)Dzīvajo pasaules ; 2)Mirušajo jeb Aizsaules (Aizspogulijas),jeb Aizkapa utml .

Ierosinājums.
Nevajag lēkt augstāk par uzlikto latiņu,ko Dievs=Augstākais Saprāts,Augstākā Mašinērija tehnoloģiskā monitorāla virzienā dod priekš mums-Zemeslodes apdzīvotājiem sabiedriski,teleportāli un tml. cerealoģiski ne jau ar NLO,bet ar UFO pieeju,jo...humanoīdi (7.rase jeb Kungu rase) ir teroristi un liela nelaime priekš katra,kas nemāk runāt..latviski,nesaprot to,ka Pasaulē viss bāzēts uz letonisma un Latvijas aborigēniem,nevis Diasporas neliešiem.

 Guntis Strautnieks, guntis.str@mail.ru 12:36:13 23.06.2005 
Chau.
Kajkits balts kakjits balts Melns ar rozaa kjepinjaam Mana milja meitene speeleejas ar taam :)Guntis Ligo Ligo !

 Guntis Strautnieks, guntis.str@mail.ru 17:29:42 14.06.2005 
Mes ar AGNIS papetijam zvaigznes uz maija beigam: Saturns atspoguljo Merkuriju - bremzejas informacijas izplatishana - ari TV5 tai laika uzlika sodu par Davida shovu. Junija beigas toties labs laiks garigajiem celjojumiem uz arzemem. Braucu 19.06 uz Lietuvu - uz seminaru.

 Guntis Strautnieks, guntis.str@mail.ru 17:23:29 14.06.2005 
Es studeju Indijas Vedisko astrologiju. Petu cilvekus, to iztureshanos - atkariba no vinju liktenja .Tas ir mans hobijs. Man ir labs draugs - profesionals astrologs - kas man ir daudz palidzejis - saprats sevi un savu dzivi. Tas ari isuma viss.

 Aivars,  15:03:10 14.06.2005 
Aizmirsu pateikt,ka vasarasvētku dienā visas tautības saņēma Dieva svaidījumu un apgaismību.Jūdi paši sev nogrieza ceļu pie Jēzus.Bet kā zinām ,ne visi.

 Aivars , Gugam 15:00:17 14.06.2005 
Nu mazliet paprecizēšu.Jau pirmajā gadsimtā kristieši pieauga milzīgā daudzumā,jo tas vēl bija Jēzus gadsimts.Tie bija jau miljoni,jo koncils ņemdams vērā kristiešu miljonus, romas impērijā bija spiests nopietni rēķināties ar kristiešiem,tos pakļaujot vienotā baznīcā ar parakstiem un vajāšanām.Pirmkristiešiem nebija pieņemama Romas uzspiestā ,,Cita svērdiena,,.Lai labāk saprastu Gliks īsto septīto (svēto dienu) bībelē sauca par svēto dienu,jo Mūsu svētdiena nav pēc baušļa.Mūsu svētdiena ir nedēļas pirmā diena(Jēzus augšāmcelšanās diena)-Tātad darba diena.
Tātad Roma ,lai sapulcinātu savas impērijas pavalstniekus,kuri pielūdza sauli,nevis Dievu(saules pielūdzēju svētā diena bija nedēļas pirmā diena(kad cēlās augšām Kristus) zem vienas baznīcas, veica noziedzīgu soli pret Dieva iestādīto Svēto dienu.Visiem bija jāpielūdz saules diena.Arī šie pagāni(saules kulta pielūdzēji tika pabāzti zem vienotas baznīcas tupeles),ja ne -tad draudēja vajāšanas.
Jūdi, kuri nepieņēma Jēzu par savu kungu,turpināja dzīvot pēc vecās derības.Ievēroja īsto svēto dienu.Un par to viņi principā Romas impērijā vairs normāli uzturēties nevarēja.
Tādā veidā Roma transformēja ar spēku baznīcā miljonus(pirmkristiešus un pagānus,kuri pielūdz sauli).Tie bija visgrūtākie laiki pirmkristiešiem.Kā zinām ,tad arī Jēzus sabatā(īstā svētdiena)gāja sinagogā.Ļoti daudzi padevās viltus svētdienai,jo cilvēkiem bija ģimenes ,vajadzēja darbu,zemi.Bet sirdī ,klusībā,mājās viņi svēto dienu ievēroja.
Pētot Daniēla grāmatu un Jāņa atklāsmes grāmatu,tad iespējams,Šī Roma arī centīsies izdarīt to pašu.Pazīmes ir.
Es nezinu vai Tu būsi sapratis manu domu gājienu.Raksti ,ko nesaprati.
Par jūdu rakstiem un sakarību ar visu pasauli varbūt citu reizi.Tā ir ļoti gara tēma,bet priekš visas pasaules tautām pati galvenā.

 guga, Aivaram, Guntim 13:30:03 14.06.2005 
Tieshi un tikai par Patiesiibu mees arii runaajam. Es vismaz ar Tevi vispaar nerunaaju ne par kaadaam pasacinjaam, bet tikai par sveetajiem rakstiem. Kaapeec gan lai juudu vai 2 - 3.gs. vienas nelielas daljas kristieshu (uzsveru - nelielas daljas kristieshu, jo veel 2.gs. kristieshu dazhaadu novirzienu videe lietoto tekstu apjoms bija gan lielaaks, gan citiem mazaaks, gan pat pilniigi cits, kaa tas, ko tagad ietver Biibele, tekstos saliidzinot ar shodienas tekstu bija arii krietns skaits atshkjiriibu - shodienas abu katolju bazniicu kanons noformeejaas 4.gs., bet protestanti veelaak ir veel rindu tekstu izmetushi) sveetie raksti buutu paaraaki un patiesaaki kaa visi citi. Veel jo vairaak, ja skatoties uz buutisko dalju, kas nav atkariiga no vietas un laika visi sveetie raksti patiesiibaa maaca vienu un to pashu. Moraales zelta likumu maaca visi sveetie raksti, labestiibu maaca visi sveetie raksti, dot godu Augstaakajam maaca visi sveetie raksti, iztureeties ar cienju un buut godiigam maaca visi sveetie raksti utt. To es arii tiiri normaali, kaa domaasjoshs cilveeks varu atziit kaa nepiecieshamu, tas patieshaam manupraat ir nepiecieshams cilveeka un sabiedriibas labklajiibai un izaugsmei - par paareejo - nu atvaino, Aivar, nu nevari Tu panaakt lai tagad es sheit tikai klaniitu galvu un teiktu Tev jaa, jaa:)))...
Savukaart, Gunti, nesaprotu kaada liela starpiiba ir kaadaa veidaa kljuut fanaatiskam?

 Aivars, Guntim 13:21:45 14.06.2005 
Ja Tu kādu nosauc par sektantu,tad Tev obligāti ir jānopamato;kāpēc?Būtu labi ,ja Tev būtu pieredze ar šīm sektām.

 Aivars, Guntim 13:19:23 14.06.2005 
Labi Gunti!
Tevi izlidināja par horoskopu reklamēšanu.
Pastāsti,-ko Tavā dzīvē dod horoskopi.Padiskutēsim.

 Guntis Strautnieks, guntis.str@mail.ru 11:29:48 14.06.2005 
Cien. Aivaram ir mazas ceribas mani evangelizet. Paldies Dievam - ir beigushies Latvija tie laiki - kad man uz ielas sejas klat krishnaiti, jehovas liecinieki vai mormonji. Sahadza-Jogas izplatiba ir drusku piebremzejusi 'sektantu' aktivitates.

 Guntis Strautnieks, guntis.str@mail.ru 09:31:57 14.06.2005 
Domaju - ka Virtuala Baznica stipri zaudeja - izlidinot mani ara no tas ! www.baznica.lv

 Aivars, gugam 09:29:48 14.06.2005 
Es vienmēr analizēju atšķirības starp bībeli un citām mācībām.Būtu priecīgs ja arī jūs to darītu.Es jums dodu milzīgu informācijas gūzmu,bieži vien saņemdams pretī ,,rejas,,.
Padomā kas ir patiesa un ,kas nepatiesa informācija.Visos laikos ir bijuši dīvaiņi ,kuri cepuši noslēpumainas leģendas,stāstiņus,pasakas..
Bet ir arī patiesība.Jā informācija par Patiesību reizēm ir sāpīga,bet tici man ,Tā Tevi cels ,ja to laidīsi dziļi sirdī . Tad nebūs Aivars jāzākā.
Es patiesi no visas sirds gribētu ar visiem sarakstīties uz pieklājības principiem.Bet visam ir savs mērs.Neesmu nekāds mīkstais sev kāpt uz galvas nekad nevienam neesmu ļāvis.Zinu ,ka tā ir mana vājība.Šajā ziņā jūs pat mani pamācat.tāpēc aicinu būt abpusiecietīgiem.
W baznīcā ieeju reti,tāpēc ,ka tur ir bardaks.

 Aleksandrs,  01:46:49 14.06.2005 
Ja G.Strautnieku W Baznīcā izbanoja - tā ir viņa karma un neko nevar šeit padarīt :))

 guga, Aivaram 23:37:54 13.06.2005 
Beidz tachu - ja Tu esi iegaajis shajaa saitaa, Tev buutu jaasaprot, ka ir cilveeki, kuriem ir citaadi uzskati. Saprotu, ka gruuti paardziivot, bet nu ko lai dara:)))... Bet katraa zinjaa man nav nekaadas vajadziibas Tev vai Taviem kristieshiem kost vai riebt. Es piemeeram nemeedzu iet virtuaalajaa bazniicaa un tur kaadam kaut ko skaidrot. Taa ka kop savu ticiibu un dziivo mieraa! Tikai atceries pa laikam kopjot savu ticiibu arii par moraales zelta likumu, Kristus tachu vinju arii bilda Kalna spredikjii - un ka tas ir vienaadi jaapiemeero pret visiem, kaa saviem ticiibas braaljiem taa citiem. Ja tas aizmirstas, tad shie ticiibas kopeeji parasti aatri nonaak pie saartiem un kalashnjikoviem vai M16 - iipashi, ja vinju rokaas nonaak vara.

 Aivars, RV,MB 21:27:41 13.06.2005 
Cik zinu,tad G.Strautnieku W Baznīcā izbanoja.Viņš tur sāka piedāvāt horoskopus.Uzskatu ,ka tā ir liela bezkaunība piedāvāt cilvēkiem ,kuri uzticās Dievam, ,,sātana nolemtības,, rakstus.
Normāls latvietis no rīta pie galda lūdz Dievu .lai viņam šajā dienā veiktos, un ar viņu šajā dienā ir Dievs,nevis lasa viena bezdievja horoskopista žurnālistiku.
Uzskatu,ka pirms cilvēku no kaut kurienes izslēgt(izbanot),vajadzētu viņam uzdot jautājumus,un ja viņa atbilde būs negatīva - tad varētu slēgt ārā.W Baznīcā G.Strautniekam šāda iespēja netika dota.Tāpēc neizdariet arī jūs tādu pašu kļūdu.
Attiecībā par mani.Pavērojiet kurā brīdī sākas agresija.To reizēm pat nevar pamanīt.Tieši Guga māk ļoti taktiski attīstīt konfliktu.Tad jau viņš arī būtu jāslēdz ārā.Viņš bez kristiešu pazemošanas vispār nespēj eksistēt.

 MB, Guga 17:22:48 13.06.2005 
tieši tāds arī ir mūsu uzskats, ļaujam visiem šeit brīvi izteikties un dzēšam to kas neatbilst elementārai pieklājībai;-) bet tiešām lūgums to ievērot.

 Guntis Strautnieks, guntis.str@mail.ru 17:14:47 13.06.2005 
Paldies par komentariem. Lai Jums jauka dieninja - 13. datums :)

 Diablo, gugam 16:50:33 13.06.2005 
Principā var piekrist tevis teiktajam. Domāju, ka tie, kuri šeit regulāri 'tusējam' esam imūni pret GS murgiem;)

 Guga, diablo 16:32:43 13.06.2005 
Lai tak dziivo un pieshkjir pasaulei kraasainiibu:))), tieshi taapat kaa Aivars. Es ar vienu briidi domaaju, ka RV vajadzeetu vaakt vinjus abus aaraa no shiis virtuaalaas telpas un miers, bet tad sapratu, ka pa briizham nemaz nav slikti - sava tema no taa rodas. Reaalajaa dziivee tachu vinji ir, tad kaapeec banot aaraa virtuaalajaa telpaa, tikai vajadzeetu kaut kaa piespiest vinjus ieveerot elementaaras pieklaajiibas normas. Bet Aivars jau peedeejaa laikaa ir savu iespeeju robezhaas piebremzeejis un atlikushajaas devaas man, piemeeram, liekas pavisam jauks. Guntis tikai veel nav kaut kaa sapratis, ka vispaar jau cilveeki meedz biezhi vienkaarshi nogriezt kanaalus, kas paaraak uzbaazhas ar klaju reklaamu.

 diablo, RV 11:48:19 13.06.2005 
ta vajag viņu banot un miers. Tu tak viņa IP redzi;)

 RV, Speciaali,Guntis Strautnieks, gu 11:29:21 13.06.2005 
Gunti! Atkaartooti Tev luudzam,izbeidz likt linkus ne pa teemu!Vinji tiks dzeesti1

 Guntis Strautnieks, guntis.str@mail.ru 10:49:45 13.06.2005 
Izraela ir Sahadza-Jogas Centrs. Izraelas Sahadza-Jogi tulko latviski materialus Sahadza-Jogas Latvijas saitam.
Dzei Shri Matadzi !

 Karlsons, GS 10:42:33 13.06.2005 
Gunti, tev vel tikai kabala pietrūkst pilnai laimei:D

 Guntis Strautnieks, guntis.str@mail.ru 09:44:23 13.06.2005 
Super - bildes !