Dziedniecība. Mistika un realitāte

 Šā gada maija mēnesī izdevniecība Jumava izdos dziednieka Oļega Medvedeva grāmatu “Dziedniecība. Mistika un realitāte”.


 Oļegs Medvedevs ir Latvijā pazīstams dziednieks, unikālu dziedniecības metožu izstrādātājs. Latvijas Tautas dziednieku asociācijas prezidents. Grāmatu un daudzu citu dziedniecības, parapsiholoģijas un ezoterikas jautājumiem veltītu publikāciju autors.

Par grāmatas autoru

Oļegs Medvedevs ir Latvijā pazīstams dziednieks, unikālu dziedniecības metožu izstrādātājs. Latvijas Tautas dziednieku asociācijas prezidents. Grāmatu un daudzu citu dziedniecības, parapsiholoģijas un ezoterikas jautājumiem veltītu publikāciju autors.


Dzimis un dzīvo Latvijā. Ieguvis medicīnisko un augstāko humanitāro izglītību. Ar dziedniecību nodarbojas vairāk nekā divdesmit gadu.


Lieliski apguvis psihiskās dziedniecības metodes, izmantojot transa stāvokli, kā arī natūrterapiju, bioenergoinformatīvās iedarbības un citus paņēmienus, kas plaši tiek lietoti gan mūsdienu, gan senajā dziedniecības praksē. Apguvis plašas zināšanas daudzās jomās, arī filozofijā un ezoteriskajās zinībās.


O. Medvedevs ir praktizējošs dziednieks, kas apveltīts ar unikālām dabas dotām spējām. Ar viņa palīdzību tūkstošiem pacientu atguvuši veselību un laimi.


Viņš izveidojis un vada profesionālās dziedniecības skolu “Soma”, kuras klausītāji sekmīgi izmanto iegūtās zināšanas paši savā un citu cilvēku labā.


Fragments no grāmatas: Mazliet par zīlēšanu


Visos laikos cilvēki ir ilgojušies kaut nedaudz ielūkoties aiz plīvura, aiz kura paslēpta viņu nākotne. Vienkāršam mirstīgajam nav lemts to uzzināt. Viss ir Dieva rokās, un neviens nezina, kas ar viņu notiks rīt. Taču cilvēki nekad nav samierinājušies ar tādu bezcerīgi fatālu pakļaušanos liktenim un par varēm mēģinājuši ieskatīties nākotnē, pārkāpdami reliģiskos aizliegumus, izmantodami okulto spēku palīdzību un maģiju. Tautas paražās un ticējumos var atrast daudz dažāda veida zīlēšanas paņēmienu, kas saistīti ar sadzīves situācijām: ar gaidāmo ražu, precībām, bērniem u. tml. Daudzi no šiem paņēmieniem balstās uz dabas parādībām un pazīmēm, citi — uz intuitīvu zināmu notikumu nojausmu, bet vēl citus pat nav iespējams ar prātu izskaidrot.


Zīlēšana un pareģošana vienmēr bijusi tautā iecienīta, un šajā jomā neapšaubāmi var atrast patiesi talantīgus cilvēkus, kuru spējas precīzāk varētu nosaukt par gaišredzību. Tā ir spēja nonākt īpašā apziņas stāvoklī, kurā iespējams saņemt informāciju no universālā informācijas lauka. Taču tādi cilvēki ir uz pirkstiem saskaitāmi. Šajā pakalpojumu jomā, tāpat kā visur, darbojas arī šarlatāni un ļaudis ar visai viduvējām spējām. Bieži vien ar zīlēšanas palīdzību tiek savdabīgi ieprogrammēta cilvēka psihe. Ja cilvēks ar visu sirdi tic zīlnieces teiktajam, tad to visu viņš uzskata par neapstrīdamu patiesību. Tas notiek arī tāpēc, ka zīlēšana noris tādā vidē, kas veicina klienta nonākšanu transa stāvoklī, un tātad zīlnieces vārdi nonāk tieši viņa zemapziņā, izveidojot stabilu viņa uzvedības programmu. Cilvēks gaida, kad sāksies attiecīgi notikumi, un neviļus uzvedas tā, lai tie patiešām īstenotos. Un tad viņš atceras zīlnieci: “Re, kā viņa man visu izzīlēja.” Patiesībā ir iedarbojusies programma, kuru zīlniece ievadīja klienta zemapziņā. Paldies Dievam, ka pieredzējušas zīlnieces parasti izzīlē (tas ir, programmē) klientam tikai labu. Bet ja nu sliktu?


Manā praksē bija kāds gadījums, kad trīsdesmit gadus vecam vīrietim zīlniece bija izzīlējusi, ka viņš miršot sešdesmit gadu vecumā. Jaunais cilvēks aizmirsa šo pareģojumu, jo sešdesmit gadu vecums viņam šķita visai tāla perspektīva. Tomēr piecdesmit deviņu gadu vecumā viņš atcerējās zīlnieces vārdus, un doma, ka atlicis tikai viens dzīves gads, nemitīgi tirdīja viņu. Un cilvēks pamazām sāka mirt. Viņš iegrima dziļā depresijā, zaudēja miegu un ēstgribu, viņam saasinājās hroniskās kaites. Bija ieslēgusies miršanas programma, kuru zīlniece bija ievadījusi pirms daudziem gadiem. Lai gan cilvēks saprata, cik tas viss ir muļķīgi, tomēr nespēja tam pretoties. Bailes un mistiska ticība nenovēršamai, drīzai nāvei bija dziļi iesakņojušās viņa zemapziņā. Tikai izmantojot īpašu psihotehniku, kas ļauj izskaust negatīvās programmas, izdevās normalizēt šā cilvēka veselības stāvokli.


Zīlnieču salonos piedāvā ne vien zīlēšanu, bet arī likteņa korekciju. Tas ir liels vilinājums — nepūloties sevi pilnveidot un nemainot dzīvesveidu, vērst notikumu gaitu uz labu. Daudzas zīlnieces cenšas iejaukties sava klienta dzīves notikumu karmiskajā ķēdītē — brīnumainā veidā koriģēt viņa dzīvi. Ja tā nav kārtējā blēdība un ja turklāt tiek izpildītas zināmas maģiskas darbības, kas saistītas ar iejaukšanos cēloņsakarībās, zīlniece pakļauj sevi riskam pārslēgt daļu no klienta karmiskajiem notikumiem uz sevi.


Reizēm jābrīnās par daža laba cilvēka tumsonību. Ļaudis nāk pie dziednieka ne tikai ārstēties, viņi vēlas atrisināt arī savas ģimenes problēmas, naudas jautājumus un citas dzīves situācijas. Un viņi patiesi cer par nelielu samaksu nopirkt sev veselību, laimi un bagātību. Bet vai cilvēks ir to pelnījis? Vai viņš ir kaut nedaudz papūlējies lietas labā? Ja būtu pelnījis — tas viņam būtu dots. Dziednieka uzdevums ir iemācīt cilvēkam būt veselam un laimīgam un palīdzēt viņam šai darbā.


 


 


13.04.2005

Komentāri:

 Stefānija Kursīte, stefa123@inbox.lv  13:21:22 05.05.2006 
paldies Jums par informāciju!

 iglali, iglali@apollo.lv  19:15:28 02.07.2005 
Manuprāt,ikvienam autoram,kas ir rakstījis par kaut ko,ir jabūt gatavam uz to,ka viņam pēc publicēšanās varētu tikt uzdoti arī jautājumi,uz ko šim agri vai vēlu nāksies atbildēt:
1)šās dzīves laikā,kad sāks interesēties bērni,kuriem tak skolā nemāca to,ka Saule lec austrumos,bet-to nodiktē utt.;
2)pēc dzīves=Aizsaules (Aizspogulijas) dzīves laikā,jo...cilvēki t.sk.,ne vien augi un dzīvnieki,ir Matricas būtnes-sintezētas.

P.s.
Manuprāt,Oļegs Medvedevs lieliski tiek galā ar jebkuru Neirolongviskās programmas (zombēšanas) lietu,nealkdams slavas un pāratzinības pat no Parazinātnieku puses Aizspogulijā, kuri tak bija un ir tie,kas tik daudz laika un enerģijas pielikuši pie planetārā kosmosa,t.i.,Cilvēces kā Homo Sapiens summas (sabiedrības) izveidošanas un aizbildniecības pat pār Cilvēku kā tādu,ar dažādiem Protekcionisma virzieniem no savas puses,t.sk.,ar t.s. Zīlēšanas (hiromantijas) jomu,par ko šķiet viss minētajā grāmatā viss ir vislabākajā kārtībā,vajag tik ticēt,hm,t.i., paļauties uz NaCl 0,9% šķīdumu kā=Kopsmadzenēm !!

 Diablo, Gugai  22:13:56 14.04.2005 
Tātad, vienīgā pazīme piederībai 'patrīciešiem' ezoterikas jomā ir saistība ar spēku un prasme to izmantot. Pārējais ir pupu mizas. Ja tev ir spēks, tad grāmatas par spēku noteikti nerakstīsi. Loģiski!

 Diablo, Gugam  22:07:22 14.04.2005 
Ir, ir šādas pazīmes.

 guga, 'Ļaunajam'  20:40:19 14.04.2005 
Nu, nu, vai tad tik viegli nu var peec virsraksta pateikt, kursh ir plebejs, kursh nav. Es jau nu nezinu un neko negribu spriest, bet man kaadreiz maaciija, ka pirmkaart jau vispaar nevajag cilveekiem kaart birkas. Birku kaarshana liidztekus briivaa laika pavadiishanai pie TV kastes un tusinjos - taas jau taapat taadas ljoti vispaareejas nodarboshanaas, vai nu praatiigam cilveekam daudz veerts taam laiku veltiit. Un otrkaart, kas tad ir taas paziimes, kas apstiprina ka kaads ir patricietis ezoterikas jomaa?

 RV, Diablo  13:36:30 13.04.2005 
Kaadi butu Juusu kriteeriji? Luudzu atspekojiet autora-plebeja viedokli:-) Autors savu viedokli ir pateicis un mees labraat iepaziitos ari ar Juusu viedokli:-).
Ja mees publiceetu tikai savu skatiijumu par shim temaam, tad shi lapa buutu vel garlaiciigaaka nekaa taa tagad ir:-)))
Ar cienju, Rihards Vaalands!
P.S.Portālā publicētie raksti ne vienmēr atspoguļo redakcijas viedokli

 Diablo, MB  12:48:20 13.04.2005 
Paga, paga... Jebkurā mēdijā pastāv zināmi informācijas atlases kritēriji. Tātad, neatkarīgi no tā vai minētais raksts atspoguļo vai neatspoguļo redakcijas viedokli, kaut kādiem kritērijiem jāpastāv. Kādi viņi ir? Vienkārš jautājums...;)

 mb,   12:03:37 13.04.2005 
šķiet šeit vietā sauklis - 'Portālā publicētie raksti ne vienmēr atspoguļo redakcijas viedokli.'

 Diablo, RV  11:59:41 13.04.2005 
Iepazīstoties ar materiāliem neviļus rodas jautājums, pēc kādiem kritērijiem tie tiek atlasīti? Kas attiecas uz konkrēto fragmentu, tad grāmatas virsraksts apstiprina, ka tās autors ir plebejs ezotērikas jomā.