Gaišredzība

Gaišredzība ir – uztvere, pie kuras tiek izmantota astrālā redze. Izšķir astrālo, ēterisko, mentālo gaišredzības paveidu u.c.
Par gaišredzību vēl varētu saukt īpašību redzēt, dzirdēt to, kas slēpts. Ļoti bieži gaišredzību pavada gaišdzirdība vai arī spēja dzirdēt to kas ar fizisko ausi nav dzirdams.
Gaišredzīgajam var būt vairāku gaišredzības veidu sintēze, var būt pilnībā neizkoptas, var būt nekontrolējamas.

Gaišredzība ir – uztvere, pie kuras tiek izmantota astrālā redze. Izšķir astrālo, ēterisko, mentālo gaišredzības paveidu u.c.
Par gaišredzību vēl varētu saukt īpašību redzēt, dzirdēt to, kas slēpts. Ļoti bieži gaišredzību pavada gaišdzirdība vai arī spēja dzirdēt to kas ar fizisko ausi nav dzirdams.
Gaišredzīgajam var būt vairāku gaišredzības veidu sintēze, var būt pilnībā neizkoptas, var būt nekontrolējamas.


Ēteriskā plāna redzēšana


Ēteriskā redzes īpatnība ir tā, ka tā redz cauri, pat blīvām matērijām. Pie ēteriskā gaišredzības cilvēks saņem iespaidus ierobežotā, maža attālumā. Tāds gaišreģis var redzēt cauri cilvēka, dzīvnieku ķermenim, kurš atrodas netālu, mazā attālumā no paša gaišreģa, viņš var redzēt orgānu darbību, var redzēt to cilvēku auru, ar kuriem nonāk saskarsmē, pie tam atšķirt krāsas aurā un tādā veidā noteikt domu kvalitāti. Pie tam viņš var lasīt tekstu uz lapām, kuras noslēptas konvertēs, jeb atrodas blakus istabā. Var redzēt cauri blīviem priekšmetiem, sienām. Tāds cilvēks var redzēt cauri zemei pa kuru staigā, arī dzīvās radības, kuras tajā atrodas. Ēteriskajā redzei skatoties cauri blīviem materiāliem arī ir robeža tāpat kā, ja skatās ūdenī, tajā var ielūkoties tikai līdz noteiktam dziļumam. Ja tiek bojātas fiziskās acis ēteriskā redze pazūd. Cilvēku ir spējīgs redzēt ēterisko ķermeni, arī tad ja tas atdalījies no cilvēka, respektīvi neilgi pēc cilvēka nāves.


Astrālā plāna redzēšana


Pie astrālās redzes cilvēks neredz cauri blīvai matērija, bet redz piemēram, kas atrodas aiz tās, neskatoties caur to. Visas dzīvās radības, priekšmeti un visā matērijas formām ir savs enerģētiskais lauks, sava aura, kura izstaro augstas svārstību dažādas frekvences viļņus (astrālā, frekvence), tā saucamo, staru veidā. Šie astrālie gaismas stari tiek uztverti ar astrālo redzi, tieši kā parastie gaismas stari tiek uztverti ar parasto fizisko redzi. Tāds gaišreģis var redzēt arī astrālās būtnes, dažāda veida garus. Pie šādas gaišredzības cilvēks var redzēt arī cilvēkus, priekšmetus, vietas un notikumus lielā attālumā, attālumam, kā tādam nav nozīmes. Spēja redzēt auru tik tālu, cik sniedzas astrālais ķermenis, ar visām tās krāsām, domu formām, tikai astrālā plāna, mentālā plāna domu formas nespēj nolasīt un redzēt. Ja tiek zaudēta fiziskā redze vai bojātas fiziskās aci, astrālā redze nepazūd.


Mentālā plāna redzēšana


Mentālā redze, ja objekts nonāk šīs redzes lokā, tad redzošais viņu pilnībā novērtē, gan izjūt, gan dzird, gan redz, visa informācija, kas vien iegūstam tiek nolasīta.
Reti, bet mēdz gadīties, ka abas šīs redzes ir attīstītas vienam cilvēkam, gan astrālā, gan mentālā.
Var nolasīt Akašu hronikas, piekļūt pagātnei, bet te grūtības sagādās šo zināšanu nogādāšana no augstāka uz zemāku plānu- ietērpšana vārdos, tas var informāciju izkropļot. Gaišredzīgais apkopojot savas izjūtas var par konkrētu procesu vai priekšmetu sniegt visu informāciju. Var izjust kas būs nākotnē un no daudziem variantiem sajust, kurš ir īstais nākotnes variants.


Budhiskā plāna redzēšana


Budhiskajā plānā objekts tiek pētīts, ja tā var teikt, nevis no ārienes, bet iekšienes. Objekts kļūst it kā par daļu no tā, kurš uz viņu skatās. Ar šo veidu parastai gaišredzībai vairs nav nekāda sakara. Šeit ir piekļuve gan pagātnei, gan tagadnei, gan nākotnei, kur tās ir vienā laikā, ko mūsu plānā nevar izskaidrot. Kad cilvēkam apziņa ir budhiskajā plānā, tas viņš var paredzēt notikumus, lai gan precizitāte var ciest, jo grūti redzēto ietērpt vārdos, nonest kā informāciju zemākā plānā.
Ir gaišredzības veidi, kur tiek izmantoti palīglīdzekļi, ir gaišredzība, kuru var dot astrālas būtnes un cita plāna būtnes, kā arī citi paveidi, par tiem centīsimies pastāstīt atsevišķi.


Izmantoti materiāli: Č.U. Ledbiters “Gaišredzība”
http://shri-om.lv


06.10.2008

Komentāri: