Intervija

Žurnāls IntervijaCilvēki
nereti tiek dalīti – veiksmīgajos un neveiksmīgajos, parastajos un
izredzētajos. Bet kur ir šī robeža un kas to nosaka? Veiksme, tāpat kā laime,
ir slidens jēdziens.
Vienam veiksme ir karjera un daudz
naudas, bet citam dzīves piepildījums slēpjas ģimenē. Turklāt – vienā dzīves
brīdī tu vari būt veiksmīgs, bet jau nākamajā nē. Cilvēki ir dažādi un tajā pašā laikā vienādi,
jo mēs visi esam tikai cilvēki!

Par
dažādu cilvēku dzīvēm un laimes meklējumiem Latvijā kopš 28.februāra stāstīs
jauns, līdz šim vel nebijis žurnāls „Intervija”.
Žurnālā varēsiet
izbaudīt interesantas un patiesas intervijas gan ar sabiedrībā populāriem, gan
mazāk zināmiem cilvēkiem, kas ar savu dzīvi iedvesmo, aizrauj vai vienkārši
liek paraudzīties uz pasauli citādi. Žurnāla intervijas ir balstītas uz
patiesām un nezūdošām vērtībām, kas pastāv jau ilgus gadus un ir īsta
gandarījuma pilnas dzīves pamatā.

Žurnāls IntervijaCilvēki nereti tiek dalīti – veiksmīgajos un neveiksmīgajos, parastajos un izredzētajos. Bet kur ir šī robeža un kas to nosaka? Veiksme, tāpat kā laime, ir slidens jēdziens. Vienam veiksme ir karjera un daudz naudas, bet citam dzīves piepildījums slēpjas ģimenē. Turklāt – vienā dzīves brīdī tu vari būt veiksmīgs, bet jau nākamajā nē. Cilvēki ir dažādi un tajā pašā laikā vienādi, jo mēs visi esam tikai cilvēki!

Par dažādu cilvēku dzīvēm un laimes meklējumiem Latvijā kopš 28.februāra stāstīs jauns, līdz šim vel nebijis žurnāls „Intervija”. Žurnālā varēsiet izbaudīt interesantas un patiesas intervijas gan ar sabiedrībā populāriem, gan mazāk zināmiem cilvēkiem, kas ar savu dzīvi iedvesmo, aizrauj vai vienkārši liek paraudzīties uz pasauli citādi. Žurnāla intervijas ir balstītas uz patiesām un nezūdošām vērtībām, kas pastāv jau ilgus gadus un ir īsta gandarījuma pilnas dzīves pamatā.

Žurnāls būs saistošs ikvienam lasītājam, kuru aizrauj saturiskas un iedvesmojošas intervijas un kam svarīga inteliģenta lasāmviela.

Jau pirmajā numurā par veiksmi un likumsakarībām savā dzīvē stāsta cilvēks, kuram piedāvājis filmēties pats Mels Gibsons. Sapņu fabrikas īpašnieki apstiprina, ka veiksme nav tikai īslaicīgs mirklis, kas nozibsnī un pazūd, bet gan ilgstošs un mērķtiecīgs darbs. Tomēr, lai šo darbu spētu veikt, nedrīkst apstāties pie pirmajām grūtībām, kā stāsta kādreizējā Zaķusalas iemītniece – tieši tur, brienot pa sniegu pāri Daugavai, viņā ieaudzināja spīti nepadoties.

Bieži vien, lai spertu pirmo soli, pietrūkst tikai drosmes. Par to, kā nebaidīties izlēkt no ierastā vilciena, stāsta Vineta Vaivode.

Jaunais dzejnieks Krišjānis Zeļģis parāda, kā pāri visam tomēr dzīvot viegli, savukārt rakstā par aktieri Edgaru Liepiņu varēsiet lasīt par Edžus dzīves filosofiju – dzīvot no visas sirds!

Žurnāls „Intervija” iznāks vienu reizi divos mēnešos un būs nopērkams lielākajos preses tirdzniecības kioskos visā Latvijā, kā arī žurnāla mājaslapā www.zurnalsintervija.lv ir pieejama žurnāla elektroniskā versija.

29.03.2012

Komentāri: