Īss ieskats psihoenerģētikas pamatprincipos

Jaunākie notikumi pasaulē un situācija Latvijā liek pievērsties cilvēka psihiskās drošības aspektiem mūsdienu sabiedrībā, iespējām ietekmēt cilvēka uzvedību, programmēt to noteiktām darbībām, kā arī kā aizsargāties no šādas nesankcionētas iedarbības un par iespējām šīs suģestijas metodes izmantot dažādu nodarījumu novēršanā vai brīdināšanā.

Jaunākie notikumi pasaulē un situācija Latvijā liek pievērsties cilvēka psihiskās drošības aspektiem mūsdienu sabiedrībā, iespējām ietekmēt cilvēka uzvedību, programmēt to noteiktām darbībām, kā arī kā aizsargāties no šādas nesankcionētas iedarbības un par iespējām šīs suģestijas metodes izmantot dažādu nodarījumu novēršanā vai brīdināšanā.

Kā apliecina jaunākie zinātnes sasniegumi, cilvēka domai, tās laukam, ir materiāls nesējs, kura masa ir ne mazāka par 10-30 g. Tāpēc arī doma ir materiāls mērķis, un, kā visus citus mērķus arī to var ietekmēt un arī iznīcināt ar attiecīgiem līdzekļiem. Šis uzskats ir būtisks, faktiski galvenokārt uz tā balstās tāda zinātne kā parapsiholoģija. Parapsiholoģija pētī cilvēka psihes neparastās (paranormālās) parādības. Tā pētījumu sfērā ir informācijas uztveres un pārraides paņēmieni bez parasto maņu orgānu izmantošanas (piem., telepātija), kā arī cilvēka iedarbība uz fiziskiem objektiem un parādībām bez muskuļu piepūles — telekinēze, pirokinēze, levitācija u.c.

Galvenās parapsiholoģijas pamattēzes var formulēt koncentrētā veidā — visas psihiskās parādības izpaužas psihiskās substances darbībā vai pārveidojumos. Psihes būtība, materiālais substrāts ir noteiktu smadzeņu struktūru darbības radīts elements un ir pakļauts to apzinātai vai neapzinātai kontrolei. Psihiskajam substrātam ir šādas pamatīpašības:

tā mijiedarbība ar vidi izraisa dažāda tipa entropiskos procesus organismā;

tas pārvēršas dažādos lauka un starojuma veidos;

tas spēj pārnest, pārraidīt un uztvert dažāda veida informāciju jebkurā attālumā;

tas tiek realizēts ar suģestīvas vai manuālas iedarbības starpniecību;

tas spēj īsāku vai ilgāku laiku atdalīties no organisma;

tas darbojas pēc rezonanses mehānisma principa un tā enerģija var koncentrēties vai izkliedēties;

to raksturo fizikālas īpašības, kas līdzīgas gravitācijas laukam;

tas ietekmē cilvēka rīcību un viņa funkcionālo stāvokli.

Pastāv uzskats, ka eksistē informatīvi enerģētiskais lauks kā viens no Zemes apvalkiem un cilvēks spēj mijiedarboties ar dažādiem šī informatīvi enerģētiskā lauka veidiem. Tieši šie atzinumi ir parapsiholoģijas un psihoenerģētikas izmantošanas pamatā. Jau kopš seniem laikiem cilvēki ar ekstrasensorām zināšanām un spējām varēja ietekmēt notikumus un citus indivīdus vai personu grupas. Taču šīs zināšanas bija gandrīz nepieejamas un attīstījās tikai starp izredzētajiem. Šīs personas parasti bija tempļu priesteri, dažādu ordeņu, slepenu biedrību, skolu un sektu pārstāvji. Tāpēc šīm zināšanām bija slepeno doktrīnu nosaukums. Diemžēl savas slepenības dēļ līdz mūsu dienām ir nonākusi tikai neliela šo zināšanu daļa, pārējās laika gaitā ir zudušas. Tikai kopš mūsu gadsimta piecdesmitajiem gadiem, strauji attīstoties parapsiholoģijai un dabas zinātnēm, radās iespēja dziļāk izzināt šo sfēru un līdz ar to vairākus tās atklājumus izmantot dažādām vajadzībām, galvenokārt militārām.

Kopš parādījās elektroniskie skaitļotāji, ļoti strauji sāka attīstīties tāda zinātne kā psihotronika. Šo zinātni raksturo tehniska un tehnoloģiska pieeja, risinot un radot tehniskus analogus psihiskajām parādībām, kuras cenšas izskaidrot parapsiholoģija. Analizēsim visus šo psihotronisko tehnoloģiju veidus. Arī mākslīgā intelekta sistēmu radīšana stipri paplašināja psihisko parādību tehnisko analogu sfēru.

Tādējādi psihisko jeb psihotrono ieroču teorētisko pamatu veido parapsiholoģija, bet tehnisko un tehnoloģisko bāzi — psihotronika.

LR Tieslietu ministrijas Kriminoloģisko pētījumu centrs
3.12.2004

Komentāri:

 Niknais Dars, texsas16@inbox.lv 00:30:16 06.05.2006 
njā tēma jau ir intresanata,bet runājot par sapņiem,ja nemaldos tas ir 4 portāls kurā tu nosapņo to kas ir biji un nereti gadās no sapņot kautko no nākotnes bet to jau neapzinas,kad dzird,vai redz kautko kas tev liek domāt kad tas jau ir bijis

 kozett, kozett@inbox.lv 16:44:47 30.01.2006 
heh kkur bik pagadiijusies rokaas noziegumu un katastrofu enciklopeedija- 'šokējošā psihiatrija' (iespeejams nepatreizi iztulkota parapsiholoģija) - nu pilna a visaadiem'faktiem' , kas vairaak atgaadina dzeltenees preses baumas, bet taipashaa laikaa briizham velk uz okultismu- piem. no kaa rodas zombiji, dziivais mironis, izdziedee sevi pats liidz smadzenju skaloshanas aparaatiem un puulja fenomena izmantoshana(masu meediji..)

 ZYTO, mmuks@inbox.lv 17:40:36 13.01.2006 
Masa un aatrums veel neko neizsaka, pievieno veel bliivumu un tad paarreekjini. Cilveeks ar savu garu var milziigaa aatrumaa izlidot otram cauri un nevienam nekas nenotiks, jo buus paaraak maza energeetiskaa sadursme.

JAUTAAJUMS VISIEM---- Ja kaads var sniegt infu par psihotronajiem ierociem, vai 'raganu medniekiem', vai vinju savstarpeejo saistiibu, luudzu dodiet zinju!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Karlsons, Janka 16:25:05 18.10.2005 
zīmīgi nevis muļķīgi;-)

 janka, http.lank.com. 15:42:50 18.10.2005 
bieži vien man sapnī liekas, ka tas sapnis kurā esmu atkārtojas jau 2 reizi- muļķīgi

 keitlina,  18:25:11 22.09.2005 
man bieži liekas ka es kadu momentu piedzivoju jav pirms tas ir piedzivots man ta ir gadijies
vairakas reizes taču ļoti reti....

 solveiga,  20:53:54 16.02.2005 
Cik, gan žel, ka pasaule un cilvēks t.s. 'evolūcijā' ir attīstījusies materiālajā, nevis garīgajā sfērā. Mēs vairs nevaram sarunāties ar dabu un ar sevi. Mēs par sevi neko nezinām, bet kontrolējam savas domas un emocijas pašu radīto steriotipu inercē - pilnīga devalvācija un degradācija Visuma mūžības mirklī. Mēs esam akli un kurli! Un nezinām vairs kā attaisnot savu eksistenci uz Zemes(vien instinktīvi vairojamies abstraktā 'mīlestības' alibi aizsegā). Laikam tomēr neizvēlējāmies pareizo dimensiju...

 nigers, esesmu@human.lv 20:13:40 08.02.2005 
man ir speeja lietot alkoholu un smekjeet, kaut arii man nav 18 ... tas ir nopietni !!!

 Indera, Presiosa16@inbox.lv 15:41:42 07.02.2005 
Es tikai vēlos pastāstīt, ka man, iespējams, varētu būt kaut kādas telepātiskas spējas. Man tas izpaužās savādāk. Es spēju izdomāt notikumus vārdu pa vārdam, kas tuvākajā laikā arī notiek. Man tā ir gadījies vairāk kā desmit reižu!

 indigo,  20:55:34 16.01.2005 
Nu gan te ir atkal iebraukts pamatiigaas auzaas!
Pirmkaart, citeeju: 'Tikai kopš mūsu gadsimta piecdesmitajiem gadiem, strauji attīstoties parapsiholoģijai un dabas zinātnēm, radās iespēja dziļāk izzināt šo sfēru un līdz ar to vairākus tās atklājumus izmantot dažādām vajadzībām, galvenokārt militārām. ' Mulkjiibas! Gan staaljiniskajaa Krievijaa, gan Hitleriskajaa Vaacijaa shiis sfeeras tika peetiitas veel pirms otraa pasaules gada - respektiivi, jau triisdesmitajos gados, ja ne agraak. Par to daudz ir rakstiijis Kandinskis.
Otrkaart, jautaajums - par ko te uztraucaas LR Tieslietu ministrijas Kriminoloģisko pētījumu centrs? Muusu pashu TV ar visaam reklaamaam un lielu skaitu idiotiskaam programmaam ir visspeeciigaakais psihotroniskais ierocis, kursh ierindojams liidzaas citiem masu meedijiem, pirmkaart jau aviizeem ar milziigo kaudzi negatiivo zinju un kriminaalaas hronikas. Taadaa veidaa tiek masveidiigi tirazheetas negatiivas domu formas, kas savukaart paliidz daudz straujaak materializeeties negatiivai realitaatei.

 guga, Davidam 18:02:05 09.12.2004 
Bet, ja nopietni, katram konkreetam cilveekam ir svariigi tas, ko vinjsh ir speejiigs apzinaaties un noveerteet - paareejais prieksh vinja nepastaav. Teiksim Senaa Griekjija arii nepastaav prieksh vairuma muusu liidzpilsonju un taapat daudz kas cits - tieshi taapat ar katru no mums...

 guga, David 15:52:08 09.12.2004 
Es nezinu vai buutu liela jeega lauziit galvu par taadaam lietaam. Shobriid shai vietaa un laika momentaa uz ikvienu cilveeku darbojas vienlaiciigi droshi vien kaadi dazhi simti civilizaaciju un ietekmee vinju - teiksim seno griekju civilizaacija muus ietekmee visnotalj - iipashi esteetiskajaa uztveree un arii domaashanas veidaa, romieshu tiesiibu mantojums nosaka muusu juridisko domaashanu, baltu civilizaacijas taalas atliekas ielauzhas muusu dziivee, kad prezidente ir kaarteejo reizi uzvilkusi tautu teerpu, bet senslaavu mezhoniigaas dzershanas kults ir nosakoshais, kad kaads peerk shnjabi veikalaa:))) utt... re cik daudz civilizaaciju ietekmju mees jau noskaitiijaam, bet veel jau ir paraleeli pastaavoshaas - kjiinieshu kultuuras surogaats, kas ielauzhas muusu dziivee ar kjiinieshu bistro un amerikaanju kultuuras surogaats ar TV un McDonaldu utt... Tu zini, pilniigi kaut kaa pat nesanaak veel piedomaat par kaadaam varbuut ne tik rupjaam ietekmeem - taapat jau pietiek:)))...

 David,  23:57:34 07.12.2004 
Nu jā, pārspīlējuma jau nav, nesaku ka psihotronie ieroči jau tiek likti kaujā, pagaidām notiek tikai dažādi eksperimenti. Starp citu, kā tu raugies uz citu civilizāciju ietekmi?

 dažam, kas nezin matemātiku,  22:15:55 07.12.2004 
10 g -30 pakāpē - t. i. 30 nulles aiz komata 0, 000........1gr

 guga, Daavidam 16:22:03 07.12.2004 
Nevajag arii paarspiileet. Protams, visaas lielvalstiis jau no gadsimta saakuma notiek arii darbi tiklab pie militaaras kaa, ja taa vareetu izteikties, tehnologjiskas izmantoshanas. Bet tiklab otrajaa pasaules karaa (Hitlers tachu arii dikti cereeja uz savu 'Senchu mantojumu') taa liidz pat shodienai nekaadu milzu super liidzeklju, kas aizstaatu konvencionaalos ierochus laikam tomeer nav radiits. Protams, zinaamus efektus jau var meegjinaat radiit, bet plintes un lielgabalus tas pagaidaam nekaadi neaizstaaj. Taa ka gluzhi tik traki kaa ne reti atspoguljo sazveerestiibas teorijaam veltiitas WEB lapaas tomeer arii nav. Uz visu jaaskataas reaali.

 David ,  15:45:24 07.12.2004 
Nu ja, kā jau rakstā minēts, psihotronie ieroči, nekādi pētījumi gaismā nenāk, sazin kas jau ir izpētīts, zināms, varu tikai netieši spriest, ka ASV jau sen ar tiem tiek eksperimentēts uz cilvēkiem. Pat pa discovery rāda :)

 guga, Daavidam 13:15:43 07.12.2004 
Peedeejaa laikaa neesmu sekojis, bet 80-to gadu beigaas un 90-gadu saakumaa kad sekoju liidzi ciitiigaak kas paraadaas psihologjijas referatiivajos zhurnaalos, tad varu teikt, ka jau tajaa laikaa psihologjijas zinaatnes paradigma bija mainiijusies un visumaa ljoti nopietnos zhurnaalos patieshaam par daudzaam it kaa agraak klasiskaam parapsihologjiskajaam paraadiibaam jau runaaja kaa par paarbaudiitiem faktiem, eksperimentaalie rezultaati uzraadiija ljoti labu atkaartojamiibu utt.. Cita lieta, ka psihologjijas zinaatnes paradigma ir mainiijusies arii veel taadeejaadi, ka par shiem peetiijumiem vairs nekaadi nebljaustaas azhiotaazhas liimenii. Prakstiskaas un eksperimentaalaas psihologjijas daudzaas nozarees uzkraataa informaacija arvien vairaak paliek tikai shauram cilveeku lokam un speciaalistiem, un patiesiibaa shaada pieeja ir pamatota. Shaubas par domas materiaala neseeja esamiibu arii manupraat nerodas - par to, no kurienes taads masas noveerteejums gan hren vinju sazina, jaajautaa rakstiitaajiem.

 David,  00:51:23 07.12.2004 
Kas ir tas domas materiālais nesējs 10-30? Kaut kas no Tahionu, torsonu laukiem? Šitādi teksti, visas parapsiholoģijas parādības parādās Tieslietu ministrijā, kā jau pierādīti fakti? Hm, interesanti gan.. kurš gan vēl to domu nesēju nosvēris, kur varētu apskatīt šādus pētījumus?

 Guga, to guru 19:55:28 06.12.2004 
Te jau tikai truuciigi izvilkumi, taapeec rodas taads iespaids it kaa tas buutu kaut kas pat varbuut muljkjiigs.
Citaati manupraat nekaadi nav labaakais veids kaa prezenteet taada veida rakstus - pilns raksts nemaz nav nesakariigs un kaa izskataas nav nekaads iipashi 'slepens' vai tml., ja katrs caur Internetu var principaa tikt klaat un izlasiit. Bet principaa tur apskatiitaa infa ir veeraa njemama - paldies lapas autoriem par celja paraadiishanu!
Bet WEB lapas vajag taisiit - jo buus vairaak E-netaa kaut kas arii bez pornograafijas un tirgus, jo labaak. Iipashi, ja aiz taa staav kaads reaals darbs arii.

 guru, Uckuduks 15:22:09 06.12.2004 
Jā, materiāli tiek piemeklēti, tas ir redzams. Žēl to pāris muļķīšu, kuriem šo rakstu autori sačakarēs smadzenes. Nu ko, būs vien pašam jāveido attiecīga satura mājas lapa, neko darīt...:))))

 Uckuduks, guru 20:20:17 05.12.2004 
Autori ir pārāk rafinēti un var just ka laiž muļķi te, bet viņu mērķis ir........pārāk piemeklēti materiāli. Vēl Tieslietu ministrijas 'slepenie pētijumi', domājiet un analizējiet!Tad arī autoru mērķis sapratīsiet!

 UNdīne, MB 13:58:20 03.12.2004 
hik, arpraac, es laikam visiem jau raados vaig vai nevajag:)) Taa gan nebiju es:)) Tikko izlasiiju.
It kaa jau to var jebkursh, tikai vai grib? Un vai vajag. Paraadot tehnisko iespeejamiibu kaarteejo reizi tis iedoti ierochi neliidzsvarotajiem. njus, vai ta ar vienu Atlantiidu nepietika??:)

 MB, Undin 13:27:18 03.12.2004 
paldies, nepamaniju... nevis 10-30g bet gan 10^-30

 guru,  13:04:35 03.12.2004 
Kaut kāda tumsonība...

 Daži jautājumi.,  11:04:43 03.12.2004 
'Cilvēka domai ir materiāls nesējs, kura masa ir ne mazāka par 10 - 30 g' (?!)
Tātad, domas materiālā nesēja masa ir pat lielāka, nekā pistoles lodes masa? Atšķirībā no pistoles lodes, doma kustas pat ātrāk par gaismas ātrumu. Ja tāda masa ar tādu ātrumu trāpa galvā, tad smadzenes un kauli tajā vietā vienkārši iztvaikos. Varbūt tādēļ šī raksta autori necenšas domāt par to, ko raksta?
Bet par psihotronajiem ieročiem, var un vajag rakstīt. Tikai to darīt var vienkāršākā valodā neanalizējot 'psihiskā substrāta' īpašības. Interesanti, kā šis substrāts tiek 'realizēts ar manuālās iedarbības starpniecību'? Vai to līdzīgi māla pikai viļā pa rokām?