Jums ir jāizkļūst no personības slazda…

Ošo: Pieprasiet, uzstājiet uz to, ka jūs esat tas, kas esat... | Normunds Astra

Vienkārši esiet tīra apziņa. Tā ir jūsu patiesā daba. Un tad nebūs nekādu konfliktu.

Ošo: Pieprasiet, uzstājiet uz to, ka jūs esat tas, kas esat... | Normunds Astra

Ošo: Pieprasiet, uzstājiet uz to, ka jūs esat tas, kas esat.

Jums ir jābūt ļoti izlēmīgiem, lai spētu pilnībā atsacīties no savas personības. Tas ir mākslīgs veidojums, jūsu neīstums. Būt hinduistam, būt musulmanim, būt kristietim, – atmetiet visas šīs muļķības!

 

Vienkārši esiet tīra apziņa. Tā ir jūsu patiesā daba. Un tad nebūs nekādu konfliktu.

Jums ir jāizkļūst no personības slazda. Un, kad es saku, ka jums ir jāizkļūst no šī slazda, es nedomāju, ka jums ir jāpieliek kādas pūles. Tas, kas ir jāatmet, ir neīsts; tam nav saknes jūsos. Jūs varat atmest neīsto vienā apskaidrības mirklī.

…Es jums dodu šos klusuma mirkļus viena iemesla dēļ. Man nav savas mācības, man ir tikai stratēģijas transformācijai. Es ar jums nerunāju tādēļ, lai nodotu kādu konkrētu ziņu, es runāju tādēļ, lai varētu jums iedot dažus klusuma mirkļus. Mani klusuma mirkļi ir sazināšanās ar jums.

Kad jūs arvien vairāk un vairāk apzināties neīsto sevī un īsto sevī, nav vajadzības pielikt pūles, lai atmestu neīsto. Vienkārši ar apzināšanos, ka tas ir mākslīgs, mākslīgais pazūd. Bet ir muļķības, kas turpinās un turpinās…

Jūsu personība ir izdomāta slimība. Nav nepieciešamas īstas metodes, lai to iznīcinātu; viss, kas ir vajadzīgs, ir apzināšanās, ka tā ir neīsta. Ar to pietiek – atpazīt neīsto nozīmē iznīcināt neīsto. Un tajā brīdī, kad neīstais ir pazudis, tā vietā nāk īstais – bez jebkādiem pūliņiem no jūsu puses.

Sakot “jūs esat apskaidroti”, es gribu teikt, ka jūs ticat, ka neesat apskaidroti, un tā ir visa problēma. Tas jums dod maldīgu ideju par neapskaidrotu grēcinieku. Un visas reliģijas jūs ekspluatē, balstoties uz to.

Ja jūs tikai atmestu ideju par neapskaidrību un vienkārši pieņemtu savu dabisko stāvokli… Izbaudiet to, izdziediet to, izdejojiet to! Jūs būsiet pārsteigti, ka tas ir tas, ko jūs esat meklējuši visu dzīvi. Un tas tika aizkavēts jūsu meklējumu dēļ.

Jēzus saka: “Meklējiet, un durvis tiks atvērtas.” Es jums saku: “Durvis vienmēr ir atvērtas. Nav jāmeklē, vienkārši ieejiet.” Jēzus saka: “Vaicājiet, un jums tiks sniegta atbilde.” Un es jums saku: “Jūs esat atbilde. Nejautājiet, citādi jūs saņemsiet tūkstošiem atbilžu un jūs aizmirsīsiet atbildi, kura esat jūs paši.”

Jēzus saka: “Kas meklē, tas atrod.” Un es jums saku: “Kas meklē, tas nekad neatrod. Kādēļ sākt ar meklēšanu? Kādēļ gan nesākt ar atrašanu? Atrodiet, un vairs nav vajadzības meklēt!”

Bet visas reliģijas, visi priesteri… tā ir lielākā cilvēku ekspluatācija un verdzība, kāda vien ir pastāvējusi. Tā ir izaugusi no šīs mazās idejas, ka jums ir jāmeklē, ka jums ir jāiet kaut kur citur, ka jums ir jābūt kādam citam. Reliģijas ikvienu cilvēku ir novērsušas no viņa patiesās, dabiskās būtības.

Pieprasiet, uzstājiet uz to, ka jūs esat tas, kas esat. Uzstājiet uz to, citādi pūlis jūs grūdīs pa labi un pa kreisi. Uzstājiet, ka jūs esat jūs paši un ka esat laimīgi, izbaudot sevi. Jums nav jāizšķiež laiks meklējot un tiecoties, līdz sasniegsiet savu kapu.

– Ošo

/normundsastra.eu/

24.11.2015

Komentāri: