Kā sasniegt visu ko vēlies!

Šī informācija, ko tu šeit uzzināsi, var izmainīt tavu dzīvi par 180 grādiem. Šīs idejas un stratēģijas ir bijušas par pamatu miljoniem cilvēku ceļā uz finansiālu neatkarību. Šie principi ir vienkāršu, efektīvi un viegli realizējami dzīvē. Katrs no tiem ir balstīts uz rūpīgu izpēti un intervijām ar vairākiem simtiem miljonāru, kuri savu pārticību sākuši no nulles. Šie principi ir pārbaudīti un pierādīti, un tie strādās arī tev, ja tu tos apgūsi un pielietosi ikdienā.

IEVADS.


Šī informācija, ko tu šeit uzzināsi, var izmainīt tavu dzīvi par 180 grādiem. Šīs idejas un stratēģijas ir bijušas par pamatu miljoniem cilvēku ceļā uz finansiālu neatkarību. Šie principi ir vienkāršu, efektīvi un viegli realizējami dzīvē. Katrs no tiem ir balstīts uz rūpīgu izpēti un intervijām ar vairākiem simtiem miljonāru, kuri savu pārticību sākuši no nulles. Šie principi ir pārbaudīti un pierādīti, un tie strādās arī tev, ja tu tos apgūsi un pielietosi ikdienā.


Mēs dzīvojam lieliskākajā laikā, kad Eiropā ik dienas kāds kļūst par miljonāru. Eiropā kopā ir vairāk nekā pieci miljoni miljonāru, no kuriem lielākā daļa savu pārticību ir ieguvuši saviem spēkiem. Katru gadu miljonāru skaits palielinās par 15 – 20 procentiem. Un starp šiem miljonāriem ir arī multimiljonāri un miljardieri, kuri arī to ir sasnieguši saviem spēkiem.


Labā ziņa ir tāda, ka praktiski visi sāk no nekā. Vidējais mūsdienu miljonārs ir bankrotējis vai bijis tuvu bankrotam trīs reizes. Vairums viņu ir daudzkārt maldījušies līdz atraduši iespēju un guvuši finansiālus sasniegumus. Un ko ir paveikuši tūkstošiem un miljoniem citu cilvēku, vari paveikt arī tu.


Kā akmenī iekalts cilvēku likteņu likums ir cēloņsakarību likums. Šis likums ir vienkāršs taču ļoti nozīmīgs. Šis likums norāda, ka katrām sekām ir noteikts cēlonis. Katrai darbībai ir sava pretdarbība. Šis likums norāda to, ka veiksme nav nejaušība. Finansiāli sasniegumi ir rezultāts noteiktu, specifisku darbību vairākkārtējai veikšanai līdz tiek sasniegts vēlamais rezultāts.


Daba nešķiro cilvēkus. Nav nozīmes tam, kas tu biji vai kas tu esi. Likums pasaka vienkārši, ja tu darīsi to pašu, ko dara citi veiksmīgi cilvēki, tad tu iegūsi tos pašus rezultātus, ko iegūst citi. Un ja tu nedarīsi, tad neiegūsi. Kad tu iemācīsies un pielietosi veiksmes miljonāru noslēpumus savā dzīvē, tu izjutīsi rezultātus un balvas daudzkārt lielākas, kādas tu jebkad esi baudījis līdz šim mirklim.


Svarīgi ir saprast to, ka neviens nav labāks par tevi un neviens nav gudrāks par tevi. Atkārtoju vēlreiz. Svarīgi ir saprast to, ka neviens nav labāks par tevi un neviens nav gudrāks par tevi. Izmet visas muļķīgas domas no savas galvas ārā. Viens no galvenajiem aizspriedumiem, kas veicina neveiksmi un naudas trūkumu ir pārliecības, ka cilvēki, kuri dara labāk par tevi, ir labāki par tevi. Taču šis vienkārši nav tas gadījums.


Fakts ir tāds, ka vairums veiksmes miljonāru ir parasti cilvēki, kuriem ir parasta izglītība, kuri strādā parastos darbos, dzīvo parastās mājās un brauc ar parastām mašīnām. Taču viņi ir sapratuši, ko dara citi veiksmīgi cilvēki, un dara to pašu tik ilgi, kamēr sasniedz tos pašus rezultātus. Tas nav brīnums un tā nav nejaušība. Un, kad tu domāsi un darīsi tāpat kā citi veiksmes miljonāri, tu sāksi iegūt tos pašus rezultātus, ko gūst viņi. Viss ir atkarīgs no tevis paša.


Šeit es pieminēšu 21 veiksmes miljonāru noslēpumu. Katrs no tiem ir neaizvietojams ceļā uz finansiālu neatkarību. Jebkura no to neievērošana var novest pie neveiksmes vai pat sagraut cerības uz veselību, laimi un lielisku nākotni. Labās ziņas ir tās, ka tu vari apgūt jebkuru no principiem ar mēģināšanu un atkārtošanu tik ilgi, kamēr tie kļūst par dabisku ikdienu kā ieelpa un izelpa. Tāpat, kā tu esi iemācījies braukt ar velosipēdu un automašīnu, tu vari iemācīties veiksmes miljonāru noslēpumus un pielietot tos dzīvē. Un šeit nav robežu, neskaitot robežas, kuras uzstādi tu pats.SAPŅO LIELUS SAPŅUS.


Pirmais likums ir pavisam vienkāršs: Sapņo lielus sapņus. Atļaujies sapņot. Atļaujies iztēloties par dzīvi, kādu tu vēlies dzīvot un cik daudz naudas tu gribi pelnīt, lai pietiktu tavām vēlmēm.


Viss sākas ar kaut kādu sapni par kaut ko brīnišķīgu un lielisku, kas nav šobrīd. Ir tāds teiciens: „Tev ir jābūt sapnim, ja tu gribi lai tas piepildās”.


Iztēlojies, ka tev nav ierobežojumi tam, kas tu vari būt, kas tev var būt un kādas lietas tu vari darīt. Tikai uz mirkli iztēlojies, ka tev ir viss nepieciešamais laiks, nauda, izglītība, pieredze, draugi, kontakti, resursi un viss pārējais, lai sasniegtu dzīvē to, ko tu gribi. Ja tev būtu neierobežotas iespējas, kādu tu dzīvi gribētu sev un savai ģimenei?


Praktizē domāšanu no nākotnes atpakaļ. Šī ir spēcīga tehnika, kuru praktizē daudzi spēcīgi vīrieši un sievietes un kurai ir liela ietekme uz tavu prātu un uzvedību. Iztēlojies sevi piecu gadu tālā nākotnē. Iztēlojies, ka ir pagājuši pieci gadi un ka tava dzīve ir ideāla visās jomās. Kāda tā ir? Kāda ir tava nodarbošanās? Kur tu strādā? Cik daudz naudas tu pelni? Cik daudz tev ir uzkrājumi? Kāds ir tavs dzīvesveids?


Izveido vīziju savai ilgtermiņa nākotnei. Jo skaidrāka tev būs vīzija par veselību, laimi un pārticību, jo ātrāk tu tai tuvosies un tā tuvosies tev. Kad tu skaidri redzi uz kurieni tu dzīvē dodies, tu kļūsti optimistiskāks, motivētāks un daudz pārliecinātāks, lai visu pārvērstu realitātē. Tu stimulē dabisko jaunradi un nonāc pie idejām, kuras palīdzēs realizēt tavu nākotnes vīziju.


Tu vienmēr esi vērsts virzienā uz taviem vadošajiem sapņiem, iztēli un vīziju. Jo vairāk tu sapņo lielus sapņus, jo vairāk ceļas tava pašapziņa un tu sāc sev patikt un sevi respektēt arvien vairāk. Uzlabojas tavs priekšstats par sevi un ceļas tava pašcieņa. Sapņos un vīzijās ir kaut kas tāds, kas ir aizraujošs un kas stimulē tevi būt labākam kā nekad iepriekš.


Ir viens jautājums, kuru tu vari sev uzdot un atbildēt uz to atkal un atkal: „Kādu vienu lielu sapni tu uzdrošinātos sapņot, ja tu zinātu, ka tas tev izpildīsies?” Ja tev tiktu absolūti garantēta veiksme jebkādā dzīves situācijā, lielā vai mazā, īstermiņa vai ilgtermiņa, kāda tā būtu? Kādu vienu lielu sapni tu uzdrošinātos sapņot, ja tu zinātu, ka tev tas izdotos?


Vienalga kas tas arī būtu, uzraksti to uz papīra un sāc iztēloties, ka tu jau esi sasniedzis šo vienu mērķi. Tad paskaties, kur tu esi tagad. Kas tev būtu bijis jāpaveic, lai tur nokļūtu? Kādus soļus tu būtu spēris? Ko tu savā dzīvē būtu izmainījis? Kur tu būtu iesaistījies un ko tu būtu pārtraucis? Ar ko tu būt kopā? Ar ko tu vairs nebūtu kopā? Ja tava dzīve būtu ideāla visās jomās, kāda tā būtu? Vienalga ko tu būtu darījis savādāk, sāc ar pirmo soli jau šodien.


Lielu sapņu sapņošana ir sākums tavam mērķim – finansiāla neatkarība. Galvenais iemesls kādēļ cilvēki nesasniedz finansiālu neatkarību ir tas, ka viņi pat neiedomājās par to. Kā rezultātā viņi nekad nemēģina. Viņi nekad nesāk. Viņi turpina iet pa finansu riņķiem, tērējot visu ko nopelna un pat mazliet vairāk. Bet, kad tu sāc sapņot lielus sapņus, tu sevi un savu dzīvi sāc redzēt no cita skatu punkta. Tu sāc mainīt savu dzīvi pamazām un nepārtraukti, līdz visa tava dzīve nostājas uz pareizā ceļa. Lielu sapņu sapņošana ir sākums finansiālai veiksmei un kļūšanai par veiksmes miljonāru.IZSTRĀDĀ SKAIDRU DARBĪBAS VIRZIENU.


Otrais noslēpums – izstrādā skaidru darbības virzienu. Šī ir vieta, kur tu paņem savus sapņus no mākoņiem un izkristalizē līdz skaidriem, specifiskiem un uz papīra uzrakstītiem mērķiem. Iespējams viens no cilvēces lielākajiem atklājumiem ir atziņa: „Tu kļūsti par to par ko tu domā visvairāk.” Divi faktori, kas ietekmē to, kas ar tevīm notiek dzīves laikā vairāk nekā jebkas cits, ir tas par ko tu domā un kā tu par to domā.


Veiksmīgi cilvēki lielāko daļu laika domā par saviem mērķiem. Kā rezultātā viņi nepārtraukti tuvojas saviem mērķiem un mērķi tuvojas viņiem. Vienalga par ko tu lielākoties domā, tas aug un palielinās tavā dzīvē. Ja tu iztēlojies, izrunā un pārdomā savus mērķus, tu daudz ticamāk sasniegsi tos, nekā viduvēja persona, kura lielāko daļu laika domā un uztraucas par savām problēmām.


Šeit ir vingrinājums. Paņem papīra lapu un uzraksti uz tās „MĒRĶI” un šodienas datumu. Tad uzraksti 10 mērķus, kurus tu gribi sasniegt tuvāko 12 mēnešu laikā. Mērķus raksti tagadnē, it kā gads jau būtu pagājis un tu tos būtu sasniedzis. Sāc katru mērķi ar vārdu „Es”, lai tie būtu personiskāki. Izveidojot sarakstu ar 10 mērķiem nākošajam gadam, tu nonāc starp 3% pieaugušo mūsu sabiedrībā. Bēdīgi ir tas, ka 97% pieaugušo savas dzīves laikā nekad nav izveidojuši šādu sarakstu.


Kad tu esi uzrakstījis sarakstu ar 10 mērķiem, pārskati savu sarakstu un uzdod sev šādu jautājumu: „Kurš no sarakstā minētajiem mērķiem, ja es to sasniegtu, atstātu vislielāko pozitīvo ietekmi uz manu dzīvi?”


Vienalga kāda ir atbilde uz šo jautājumu, apvelc šo mērķi un uzstādi to kā numur viens savā sarakstā, kā svarīgāko mērķi. Uzstādi termiņu, izveido plānu un izdari kaut ko katru dienu, kas tevi virza uz šo mērķi.


No šī brīža domā un runā par šo mērķi visu laiku. Domā un runā par to, kā sasniegt šo mērķi. Domā un runā par dažādām lietām, kuras tu vari veikt, lai sasniegtu mērķi. Šis vingrinājums stimulēs tavu iztēli, palielinās enerģiju un atbrīvos tavu potenciālu.UZSKATI SEVI PAR PAŠNODARBINĀTU.


Trešais noslēpums – uzskati sevi par pašnodarbinātu. Uzņemies 100% atbildību par to, kas tu esi un kas tu jebkad būsi. Izbeidz meklēt attaisnojumus un vainot citus cilvēkus par tavām problēmām un neveiksmēm. Beidz čīkstēt par lietām dzīvē ar kurām tu neesi apmierināts. Atturies kritizēt citus cilvēkus, vienalga par ko. Tu esi atbildīgs. Ja dzīvē ir kaut kas tāds, kas tev nepatīk, tad tikai no tevis ir atkarīgs kaut ko mainīt. Tu pats esi noteicējs.


Top 3% eiropiešu redz sevi kā pašnodarbinātus, neatkarīgi no tā, kas viņiem maksā algu. Lielākā kļūda ir domāt, ka tu strādā kādam citam, nevis sev. Tu vienmēr esi pašnodarbināts. Tu vienmēr esi prezidents savam, personīgo pakalpojumu uzņēmumam, neskatoties uz to, kur šobrīd tu strādā. Kad tu sevi redzi kā pašnodarbinātu, tu attīsti uzņēmēja mentalitāti. Mentalitāti neatkarīgam, atbildīgam un pašapzinīgam individuālim. Tā vietā lai gaidītu, kad kaut kas notiks, tu liec tam notikt. Tu redzi sevi kā bosu savai paša dzīvei. Tu esi pilnībā atbildīgs par savu fizisko veselību, finansiālo labklājību, karjeru, attiecībām, māju, mašīnu un jebkuru tavas eksistences elementu. Šāds prāta stāvoklis atbilst patiešām izcilai personai.


Atbildīgi cilvēki ir virzīti uz rezultātu. Viņi uzņemas lielu iniciatīvu. Viņi vienmēr piesakās uzdevumiem un prasa lielāku atbildību. Kā rezultātā viņi kļūst par organizācijas visvērtīgākajiem un viscienījamākajiem cilvēkiem. Viņi nepārtraukti sagatavo sevi augtākai atbildībai un pilnvarām. Tev būtu jārīkojas tāpat.


Šeit ir jautājums: „Ja tu uzņēmumā būtu prezidents uz vienu dienu, vai arī pilnībā atbildīgs par visu, kāda būtu viena lieta, kuru tu nekavējoties izmainītu?” Vienalga kas tas būtu, uzraksti to uz papīra, izstrādā plānu un sāc pie tā darboties. Šī viena lieta var izmainīt tavu dzīvi.DARI TO KAS TEV PATĪK.


Ceturtais noslēpums – dari to, kas tev patīk. Šis ir viens no lielajiem finansiālās neatkarības noslēpumiem. Šī ir arī viena no tavām dzīves galvenajām atbildībām. Tev ir jānoskaidro, kas tev patiešām patīk, kam tev ir dabas dots talants un tad veltīt tam visu savu sirdi, lai to darītu ļoti, ļoti labi.


Veiksmes miljonāri ir tie, kuri ir atraduši jomu, kur viņu dabas dotās spējas un īpašības ir nepieciešamas, lai paveiktu darbu un sasniegtu vēlamo rezultātu. Vairums veiksmes miljonāru saka, ka viņi nevienu dienu nav strādājuši. Tev ir jāatrod nodarbošanās, kurā tu vari pilnībā iegrimt, darbs vai joma, kas pilnībā tevi fascinē, kas uztur tavu interesi, kas ir dabīga tavu speciālo talantu un spēju izpausme.


Kad tu dari to, kas tev patīk, tevi pārņem nepārtraukta entuziasma, enerģijas un ideju plūsma, un tu to dari vēl labāk. Šeit ir jāatbild uz vienu jautājumu: „Ja tu vinnētu vienu miljonu latu, pēc nodokļu nomaksas, vai tu turpinātu darīt to pašu, ko tu dari tagad?”


Šis ir lielisks jautājums. Tas vienkārši tev paprasa, ko tu darītu, ja tev būtu visa nepieciešamā nauda un laiks un tu varētu brīvi izvēlēties nodarbošanos. Veiksmes miljonāri, ja vinnētu miljonu skaidrā naudā, turpinātu darīt to pašu, ko bija darījuši. Viņi tikai to darīt savādāk, vai labāk, vai augstākā līmenī. Viņi mīl savu darbu tik ļoti, ka pat nedomā to pamest to vai aiziet pensijā.


Iespējams lielākā atbildība pieaugušo dzīvē, kad tu esi ielenkts tik daudzās dažādās nodarbošanās izvēles iespējās, ir noskaidrot, kas patiešām tev pašam patīk un tad tajā lietā veltīt visu sevi. Un neviens cits to tavā vietā neizdarīs.TIECIES UZ PILNĪBU.


Piektais noslēpums – tiecies uz pilnību. Jau šodien pieņem lēmumu būt vislabākajam savā jomā. Uzstādi mērķi būt starp labākajiem 10% sava jomā, lai kāda tā arī būtu. Šis lēmums, būt ļoti, ļoti labam savā jomā, ir pagrieziena punkts tavā dzīvē. Nav tādu veiksmīgu cilvēku, kuri netiek atpazīti kā ļoti kompetenti savā jomā.


Atceries, neviens nav labāks par tevi un neviens nav gudrāks par tevi. Un ikviens, kurš šobrīd ir top 10% sāka no apakšgala 10%. Jebkurš, kurš šobrīd kaut ko veic lieliski, agrāk to veica slikti. Un ko ir paveicis kāds cits vari paveikt arī tu.


Šeit ir lielisks veiksmes noslēpums: „Tava dzīve kļūst labāka tikai tad, kad tu pats kļūsti labāks.” Un tā kā nav robežu tam, cik labs tu vari kļūt, nav arī robežu tam, cik labi tev veiksies dzīvē.


Tavs lēmums, pievienoties top 10% tavā jomā, ir pagrieziena punkts tavā dzīvē. Tā ir lielisku panākumu atslēga. Tas ir arī pamats pašapziņai, pašcieņai un paša godam. Kad tu kādā jomā esi labs, tu jūties lieliski. Kad tu zini, ka esi labākais savā jomā, tad tas ietekmē visu tavu personību un arī attiecības ar citiem cilvēkiem.


Šeit ir viens no svarīgākajiem jautājumiem, kuru tu sev uzdosi un atbildēsi uz to: „Kāda vien prasme, ja es to attīstītu un izmantotu pirmklasīgā veidā, atstātu vislielāko ietekmi uz manu dzīvi?”


Tu nevari kļūt lietpratējs visā vienas nakts laikā, bet tu vari identificēt to vienu prasmi, kura palīdzēs tev visvairāk un tad atdot visu sirdi, lai to attīstītu. Uzstādi to kā mērķi. Pieraksti to. Uzstādi termiņu. Izveido plānu. Un strādā katru dienu, lai apgūtu šo prasmi. Tu būsi pārsteigts, cik ļoti šis lēmums ietekmēs tavu dzīvi.IZSTRĀDĀ DARBĪGA CILVĒKA MENTALITĀTI.


Sestais noslēpums – izstrādā darbīga cilvēka mentalitāti. Visi veiksmes miljonāri strādā ļoti, ļoti, ļoti daudz. Viņi sāk ātrāk, strādā cītīgāk un beidz vēlāk. Viņi rada reputāciju kā vissmagāk strādājošies cilvēki savā jomā. Un visi to zina.


Izmanto 8 plus formulu. Šī formula nosaka to, ka tu strādā 8 stundas dienā tikai lai izdzīvotu. Viss pārējais virs 8 stundām ir panākumiem. Ja tu strādāsi tikai 8 stundas dienā, viss ko tu jebkad darīsi būs izdzīvošana. Tu nekad netiksi uz priekšu. Tev nekad nebūs lieliski finansiālie sasniegumi. Tu nekad nebūsi atzīts un cienīts kolēģu vidū. Tu vienmēr būsi viduvējība, kura strādā 8 stundas dienā.


Bet katra stunda, kuru tu strādā virs 8, ir ieguldījums tavā nākotnē. Vidējais miljonārs Eiropā strādā 11,5 stundas dienā, daži pat strādā arī brīvdienās. Veiksmes miljonārs ir birojā, kad ierodas darbinieki un ir tur vēl joprojām, kad visi jau aizgājuši.


Un šeit ir atslēga – strādā visu laiku, kamēr tu strādā. Kad tu strādā, netērē laiku. Kad tu no rīta ierodies, uzloki piedurknes un sāc strādāt nekavējoties. Kad cilvēki grib ar tevi runāt, tu atvainojies un saki: „Man ir jādodas atpakaļ pie darba!” Nezvani saviem draugiem, nepļāpā ar darba biedriem un nelasi avīzes. Strādā visu laiku, kamēr tu strādā. Nolem jau šodien radīt sev reputāciju kā viss strādājošākajam cilvēkam uzņēmumā.MŪŽU DZĪVO MŪŽU MĀCIES.


Septītais noslēpums – mūžu dzīvo mūžu mācies. Fakts ir tāds, ka tev ir vairāk smadzeņu, spējas un intelekta potenciāla, nekā tu varētu izmantot pat, ja visu mūžu veltītu sevis pilnveidošanai. Tu esi gudrāks nekā tu spēj iztēloties. Nav tādu šķēršļu, ko tu nevari uzveikt, nav problēmu, kuras tu nevarētu atrisināt un nav mērķu, kurus tu nevarētu sasniegt, ja tu izmantotu savas prāta spējas.


Tavs prāts ir kā muskulis. Tas attīstās tikai to izmantojot. Tāpat kā tu trenē muskuļus, lai attīstītu tos, tāpat tev jātrenē smadzeņu muskulis, lai attīstītu prātu. Labā ziņa ir tāda, jo vairāk tu mācies, jo vairāk tu vari iemācīties. Tāpat kā sportā, jo vairāk tu sporto, jo labāk tev tas padodas. Jo vairāk tu virzi sevi uz mūža izglītību, jo vieglāk un ātrāk tev ir iemācīties arvien vairāk.


Līderi ir tie, kuri mācās. Mūžu mācīties ir panākumu atslēga 21. gadsimtā. Mūžu mācīties ir minimālā prasība panākumiem jebkurā jomā. Izlem jau šodien kļūt par sava aroda studentu un turpināt to apgūt visa mūža garumā.


Ir dažas lietas mūža izglītībai. Pirmais, katru rītu tu pamodies un velti 30-60 minūtes lasot informāciju par tavu jomu. Lasīšana prātam ir kā treniņš muskulim. Ja tu katru dienu lasi vienu stundu, tas nozīmē, ka nedēļā tu izlasi vienu grāmatu. Viena grāmata nedēļā nozīmē 50 grāmatas gadā. 50 grāmatas gadā nozīmē 500 grāmatas nākošo 10 gadu laikā. Tā kā vidējais pieaugušais lasa mazāk kā vienu grāmatu gadā, tad lasīšana vienu stundu dienā tev dod neiedomājamas priekšrocības. Tu kļūsi par vienu no gudrākajiem, kompetentākajiem un visapmaksātākajiem cilvēkiem savā profesijā.


Otra lieta mūžu izglītībā – klausīties audio programmas, it sevišķi automašīnā, kad tu brauc no vienas vietas uz citu. Vidējais cilvēks mašīnā pavada 500-1000 stundas gadā. Tas ir ekvivalents 12-24 40 stundu nedēļām, vai arī 3-6 mēnešiem darba laika, kuru tu pavadi mašīnā. Tas atbilst vienam līdz diviem pilna laika semestriem augstskolā.


Pārvērt savu auto par mācīšanās mašīnu, par universitāti uz riteņiem. Neļauj sava auto motoram darboties bez izglītojošas audio programmas fonā. Daudzi cilvēki ir kļuvuši veiksmīgi, izmantojot audio programmas. Tāpēc daudzkārt audio programmas sauc par lieliskāko izgudrojumu kopš drukājamās mašīnas.


Trešā lieta – apmeklē jebkurus kursus vai seminārus savā jomā, kuri tev palīdzētu kļūt labākam savā jomā. Kombinācija no grāmatām, audio programmām un semināriem ļaus tev ietaupīt simtiem stundu un tūkstošiem latu un daudzus gadus sūra darba, lai sasniegtu to pašu līmeni.


Izlem jau šodien mācīties visu mūžu. Tu būsi pārsteigts, kā tas ietekmēs tavu karjeru.


paldies Kasparam Jansonam


10.04.2007

Komentāri:

 <script>alert('asdsaddsasd')& 13:46:00 13.10.2013

alert('Šitā ir hujņa')

 Guntis Strautnieks, guntis.str@mail.ru 23:01:34 11.04.2007 
Par 'viltus sai babu' sheit: http://www.saiguru.net/russian/

 guga, Ģirtam 12:35:00 11.04.2007
62.85.19.217

Ar tiem fenomeniem jau tā ir, ka visos laikos baznīcas tos ir centušās izmantot arī tīri politiskiem mērķiem, visādi manipulēt un pasniegt par fenomeniem lietas, kas tādas nemaz nav utt. Un arī šodien neskaitāmi cilvēki to turpina darīt. Tā ka neuzticība visās šādās lietās ir dabiska un pat pareiza pozīcija. Lai gan visu arī noliegt vienkārši noliegšanas pēc ir muļķīgi. Lietas ir vienkārši jāpārbauda personīgā pieredzē. Tas arī viss.

 Girts Gugam,  11:11:58 11.04.2007
80.232.155.227

Esot tos brīnumus piedzīvojuši cilvēki arī no Latvijas. Pats lasīju, vārdus gan vairs neatceros (sabiedrībā zināma sieviete ar savu meitu; liecība šķita visai ticama, apraksts bija interesants, ietverot arī pirmējo šaubu momentu, un tad attiecīgu piedzīvojumu un transformāciju).

Par seksuālo uzmākšanos - tas jau iestrādāts variants vēl no Ošo laikiem. Jau reiz par to runājāmies. Ap šāda ranga cilvēkiem informācijas virpuļi var griezties visvisādi. Galvenais - lai kā tur būtu un lai kas būtu / nebūtu šie cilvēki, šo faktu ietekme uz katra indivīda pašizziņas procesu ir gana nosacīta. Ja vispār ir...
:))))))))))))))))))))))))))))))))

 guga,  10:41:14 11.04.2007
62.85.19.217

Un nupat Satja Sai Babas lapās par godu Lieldienai ir noublicēts ļoti labs raksts par Kristus Augšāmcelšanās vēsti.
http://media.radiosai.org/Journals/Vol_05/01APR07/03-coverstory.htm
Interesanti evanģēlija stāsta atsevišķu vietu komentāri.

Jā, starp citu, daudzi Satja Sai Babas sekotāji liecina arī par vibhuti producēšanos uz Sai Babas attēliem.
Neņemos spriest, pats tādus gadījumus neesmu piedzīvojis un neesmu redzējis, ka arī Latvijā vispār kādam tā būtu noticies, tiešām nav dzirdēts, bet grāmatās daudzi sekotāji apgalvo par to.

 guga, Eduardam, Andrim 10:20:34 11.04.2007
62.85.19.217

Satja Sai Baba ir pacēlis Indijā tik daudz liela mēroga humanitāro projektu pamatā no tiem ziedojumiem, kas viņam ir ziedoti, ka var atļauties arī modernā autiņā braukt, ja reiz kaut kur ir jābrauc. Galu galā viņa pielūdzēju lokā ir dažas Indijas visaugstāko rangu amatpersonas, kas viņam arī šīs iespējas nodrošina. Brauc viņš patiešām ne pārāk bieži - pamatā pāris reižu gadā no viena sava ašrama uz otru. Invalīdu ratiņus viņš periodiski patiešām lietojot pēc tās gurna traumas, tomēr neesot tā, ka viņš būtu piesaistīts invalīda ratiņiem. Kā stāsta cilvēki, kas ir dzīvojuši viņa tuvumā, viņš šad tad ņemot arī kādas savu mācekļu kaites uz sevi - un tas radot periodiskas problēmas fiziskajam ķermenim.

Apvainojumi krāpšanā bija diezgan skaļi uzbīdīti sekojošā sakarā (vismaz tas ir skaļākais gadījums, lai gan šādus apgalvojums tādā ierindas līmenī jau ik pa laikam kāds bīda). Tur bija viens Indijas fiziķis, kas paziņoja, ka ja viņš atsacīsies doties uz publiskām savu brīnumu pārbaudēm viņa laboratorijā, tad viņš ir uzskatāms par krāpnieku. Un Satja Sai Baba arī publiski paziņoja, ka viņš atsakās, jo neuzskata, ka šī attieksme ir normāla attieksme, lai pētītu pārfiziskos fenomenus. Tad tas indiešu fiziķis uzbīdīja kampaņu par Satja Sai Babas krāpniecību. Tur vēl, ja pareizi atceros, bija kaut kāda Discovery Channel filma, kur arī šo ideju mēģināja bīdīt tālāk, bet tai neesot bijusi liela atsaucība.

Vēl viens no Satja Sai Babas eiropiešu mācekļiem bīdīja kampaņu par Satja Sai Babas fizisku uzmākšanos (iesūdzēja tiesā, gribēja izspiest lielu naudu) un vispār uzmākšanos saviem jauniem vīriešu kārtas sekotājiem. Indijas valdība šo kampaņu noraidīja ļoti kategoriski, norādot, ka Satja Sai Baba nekad nepieņem savus pielūdzējus personiski bez lieciniekiem. Tam džekam kā liekas nekas arī īpaši nesanāca ar citu nozīmīgu liecinieku piesaistīšanu, un vienīgais, ko viņš spēja izdarīt, tas ir pacelt Internetā WEB lapu, kas vismaz nesen vēl pastāvēja un šos apvainojumus uzturēja. Tomēr Satja Sai Babas pielūdzēju vidē vismaz Indijā šiem apvainojumiem bija pavisam pretēja ietekme. Kā norāda Wikipedia, Indijā šīs apvainojumu kampaņas tikai padarīja Satja Sai Babu daudz populārāku kā svēto, jo vairākas ievērojamas un Indijas sabiedrībā cieņu iemantojušas personības uzstājās ar publiskiem atspēkojumiem.

Par viņa brīnumiem un viņa biogrāfiju vispār, kā esot norādījusi arī viņa māsa, jau sen ir izveidojusies arī folklora, kur gadījumus pārstāstot no mutes mutē tie brīžam ievērojami transformējas un aizpeld jau krietni tālu no patiesā notikuma. Un tas notiekot arī neskaitāmajās pielūdzēju grāmatās par viņu. Tajā pašā laikā ir arī samērā mierīgi un bez eksaltācijas uzrakstītas labas grāmatas un raksti. Katrā ziņā vibhuti un visādi nelieli greznumpriekšmeti no dārgmetāliem un nelieliem akmentiņiem, saldumi utml. lietas joprojām tiek dalītas pielūdzējiem tieši ar Satja Sai Babas rokas kustību dažādās organizētās tikšanās reizēs kā arvien.
Angļu Wikipedia uztur visai plašu rakstu par Satju Sai Babu.

 Eze,  23:05:17 10.04.2007
87.226.50.211

Paldies, Andri8 ! :))) Paldies, Anna! :)))
Es līdz šim tikai par vienu mantru lielu personību izpildījumā sajūsminājos (iespaidojos no runām kādā forumā un atradu, bet vispār neesmu neko daudz meklējusi mantras):
http://www.harekrsna.com/practice/sadhana/morning/bhagavatam/jayaradha.htm

 Anna, Ezei,  21:36:10 10.04.2007
85.234.164.55

Varbūt ieskaties šeit:

http://www.ayurvedaplus.ru/lib_multi_mantras/

 Eduards,  21:33:32 10.04.2007
87.110.52.106

Valter, nē , nejaucu gan. Esmu redzējis 2 video , drošvien, ne pirmā svaiguma, kur viņš bija katrā video citā šikā auto.

 Andris 8,  21:22:07 10.04.2007
87.110.52.153

Ezei.
Adresi precīzu nevaru iedot ,jo mantru lejuplādēju caur StrongDC++,kur ir hubi.Precīzs nosaukums ir Satya SaiBaba-Gayatri Mantra.
Ir viena kolosāla mantra :Mantra to the Lord Shiva ,izpildītājs Huva ,ilgst 30 minūtes .Iesaku !:)

 Valters, Eduards 21:08:51 10.04.2007
85.255.65.38

Vai tik Tu nejauc Sai Babu ar Ošo? Šamējam taču piederēja tie n-tie rolsroisi. Sai Baba nekur apkārt īpaši nebraukā. Ir taču pietiekoši vecs un veselība arī neko labā nav - kā nekā sēž invalīdu ratiņos.

 Guntis Strautnieks, guntis.str@mail.ru 21:03:41 10.04.2007
85.115.122.27

Par 'viltus satja sai babu' .....diemzhel nevaru teikt neko labu....un daudzi gariguma mekletahji pievilsies uz shadiem 'mesijām'.....

 Eze, Andrim8 20:38:37 10.04.2007
87.226.50.211

Iedod, lūdzu, adresi uz to mantru :)

 Andris 8,  19:23:31 10.04.2007
87.110.52.153

Eduardam.
Par Sai Babas pamācībām varu teikt to pašu ko Tu.Aizvakar internetā atradu Gayatri mantru Sai Babas izpildījumā ,ļoti īpatnēja balss.

 Eduards,  19:08:21 10.04.2007
87.110.52.106

Mataks, tavuprāt ''domāt par sevi'' izpaužas sarūpējot kaudzi materiālo ''labumu'' un radot ap sevi vēl lielāku ilūziju un attālināšanos no patiesajām vērtībām?
Ok, es nerunāju par dažiem izņēmumiem- tādu ir visur un vienmēr, it sevišķi es ar to domāju tos,kas šos materiālos labumus ir mantojuši, taču,piemēram, šobrīd,uz planētas Zeme esošajā situācijā censties uzkrāt materiālo bagātību un turēt to zeķē ir vairāk vai mazāk muļķīgi. Laist pastāvīgā apritē izmantojot to gaišiem mērķiem pastāvīgi-tas gan,bet lai būtu ko laist apritē, šī materiālā bagātība ir jāiegūst,un lai to izdarītu ,parasti vajadzīgs ilgtermiņa laika posms, tākā mēģināt realizēt šo variantu būtu bezjēdzīga, taču,protams,to visu iespējams panākt arī nedēļas,mēneša,gada laikā, tad tā ir cita lieta.

Par Satja Sai Babu- esmu dzirdējis daudz un dažādas versijas. man personīgi tīri intuitīvi viņš nesimpatizē, arī tas,ka viņš braukā ūbermodernajās mašīnās kaut kā īsti neiet kopā,jo nejau par savu naudu viņš tās pērk, taču, no otras puses atkal cik esmu lasījis viņa domugraudus ,atziņas un padomus- tie ir pat vairāk kā pozitīvi un man ir akceptējami.

 Mataks,  17:08:10 10.04.2007
159.148.139.49

Eduard, jā... tagad ir cita pasaule un citi likumi... vairs cilvēkiem nav vajadzibas domat par sevi, viņu vieta visu izdomā citi ;-)
nav vajadzibas arī sapņot...

 Andris 8,  16:27:54 10.04.2007
87.110.52.153

Ģirtam.
Es centīšos !:))))))))))
Ja runājam par Sai Babu ,tad viens paziņa man teica ,ka redzējis kādu materiālu pa televīziju ,kur Sai Babam tiekot izvirzītas apsūdzības krāpšanā .Varbūt kāds zin kaut ko vairāk ?

 Eduards,  16:15:08 10.04.2007
87.110.52.106

Raksts pilnībā orientēts uz veco pasauli un uz veco iekārtu un vērtībām. Varbūt 80, 90 gados kaut ko tādu vēl varētu publicēt...

 Girts Andrim8,  15:35:07 10.04.2007
80.232.155.227

Rīt noteikti jāiet uz darbu.
Toties nākošā dzīvē varbūt pie Tevis uz Kandavu svētceļnieku pūļi brauks un Modris būs rakstos atradis attiecīgu pakāpi. Un MB būs lepns, ka savulaik ielaidis Tevi portālā komunicēties!
Noteikti ņem tūlīt papīru!
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 Andris 8,  14:39:40 10.04.2007
87.110.52.153

Jā ...:)))
Esmu pēc profesijas šoferis ,pelnu ciešami .Bet mani sapņi un domas ir saistīti ar mistiskām lietām .Laikam ņemšu tūlīt papīru un uzrakstīšu sekojošo ,es varu to pašu ,ko Sai Baba !!!:))))Bet rīt vienalga būs jāiet uz darbu ... :))))