Kas ir Reiki?

Reiki ir sena dziedniecības sistēma, kas palīdz uzlabot veselību un nostiprināt to. Reiki ir meditācijas prakse, relaksācijas un atpūtas iespēja ķermenim un garam. Reiki ir harmonisks dzīves veids, jo ietver sevī filozofiskus pamatprincipus, kas palīdz saglabāt mieru, stabilitāti un līdzsvaru sevī un savā apkārtējā dzīvē. Šobrīd, mūsdienu steigas un stresa pilnajā dzīvē, tam ir būtiska nozīme labas pašsajūtas saglabāšanā un nostiprināšanā. Vienlaicīgi Reiki ir arī garīgās izaugsmes ceļš, kuru ejot mēs iepazīstam gan sevi, gan Visuma vienotības Dievišķos likumus.


http://www.reiki.lv/

Reiki ir sena dziedniecības sistēma, kas palīdz uzlabot veselību un nostiprināt to. Reiki ir meditācijas prakse, relaksācijas un atpūtas iespēja ķermenim un garam. Reiki ir harmonisks dzīves veids, jo ietver sevī filozofiskus pamatprincipus, kas palīdz saglabāt mieru, stabilitāti un līdzsvaru sevī un savā apkārtējā dzīvē. Šobrīd, mūsdienu steigas un stresa pilnajā dzīvē, tam ir būtiska nozīme labas pašsajūtas saglabāšanā un nostiprināšanā. Vienlaicīgi Reiki ir arī garīgās izaugsmes ceļš, kuru ejot mēs iepazīstam gan sevi, gan Visuma vienotības Dievišķos likumus.Reiki terapijas, kādu to pazīstam šodien, pamatlicējs ir japāņu skolotājs Dr. Mikao Usui (15.08.1865.-9.03.1926.), kas bija pirmais Reiki skolotājs un veltīja visu savu dzīvi Reiki mācības izveidei un attīstībai. Dr. Mikao Usui sapnis bija Reiki nestais miers un harmonija uz visas Zemes. Šobrīd tas īstenojas – tūkstošiem cilvēku iet šo ceļu, praktizējot Reiki visā pasaulē.

Kā darbojas Reiki?

Visumā viss ir vienots. Tāpat kā no Saules staro siltums un gaisma, tā arī mūsu organismā plūst enerģija, kas uztur mūsu dzīvotspēju. Saņemot un atdodot enerģiju, mēs saistāmies ar visu apkārtējo. Jo vairāk ir pozitīvās enerģijas, jo veselāki un harmoniskāki esam.


Fiziskais ķermenis, par kura veselības stāvokli parasti ir runa, patiesībā ir tikai daļa no cilvēka ļoti komplicētā vienotā organisma. Reiki terapija ir holistiska terapija, t.i. tā dziedina cilvēka organismu kā vienotu veselumu, kurā ir radušās problēmas tieši pozitīvās enerģijas plūsmas traucējumu dēļ. Iemesli var būt ļoti dažādi, taču pamatā fiziskajām slimībām ir t.s. “bloki” enerģijas plūsmas ceļā. Ja cilvēka organisms ir novājināts un slimība “materializējusies” fiziskajā ķermenī, tad Reiki enerģijas plūsma, kas plūst caur Reiki dziednieku, pamatā caur viņa rokām Reiki seansa laikā, atjauno organisma dabīgās spējas pašatveseļoties, attīra organismu no negatīvajām enerģijām (visos līmeņos,- fiziskajā, emociju, domu līmenī), atjauno organisma funkcijas, stiprina ticību un pārliecību par sevi.

Kādas slimības var izdziedināt ar Reiki?

Reiki palīdzība ir daudzpusīga. Vispirmām kārtām Reiki atjauno organisma spēkus, stiprina imūnsistēmu, uzlabo vielmaiņu, stiprina nervu sistēmu un sakārto cilvēka emocionālo un domu pasauli – samazina stresu, uzlabo darba spējas, miegu. Paralēli tradicionālās medicīnas līdzekļiem, procedūrām, zālēm, Reiki terapija lieliski palīdz atveseļoties pēc operācijām, zāļu kūrēm, apstarošanām. Ir gadījumi, ka Reiki dziednieka palīdzību meklē cilvēki, kam tradicionālā medicīna vairs nespēj dot cerību. Tā kā Reiki enerģija ir pozitīva, beznosacījumu mīlestības enerģijas plūsma, tā nekādā veidā nevar kaitēt cilvēka organismam, ne pie kādiem apstākļiem. Tieši otrādi, tā sniedz palīdzību visos līmeņos. Pat neatkarīgi no dziednieka gribas, tā iedarbojas uz slimības patieso cēloni, lai kur arī tas atrastos. Vienreiz izstrādāts, šis slimības patiesais cēlonis vairs neatkārtojas, ja cilvēks ir izpratis tā rašanās iemeslu garīgajā līmenī – guvis garīgu mācību, pavirzījies par soli savā ceļā.


Bez tam ar Reiki palīdzību var atrisināt sarežģītas situācijas savā dzīvē, sakārtot samezglojušās attiecības, sasniegt iecerētos sapņus. Kopā ar Reiki mūsu dzīvē ienāk vairāk dzīvesprieka, veiksmes, panākumu, sirdsgudrības – vairāk mīlestības pret sevi un visu dzīvo.


reiki.lv


6.06.2005

Komentāri:

 Guntis Strautnieks, guntis.str@mail.ru  11:25:30 15.07.2006 
Atkal reikisti bruuk virsuu latvijieshiem...Paliigaa - glaabiet no reiki murgiem !!!!

 Evija,   10:49:34 15.07.2006 
Notiks Reiki kursi Rigas 5.medicinas koledza . Reiki skolotaja Berit Susrud brauc uz Lv no Norvegijas ,tapec butu pratigi pieteikties jau ieprieks lidz 1.septembrim pie Inetas Deksnes pa telefonu +479003317 vai ideksne@yahoo.no .Kursu maksa ir tikai 30 ls.Sikako informaciju var iegut pie Inetas Deksnes.

 Guntis Strautnieks, guntis.str@mail.ru  12:37:59 23.06.2005 
Chau.
Kajkits balts kakjits balts Melns ar rozaa kjepinjaam Mana milja meitene speeleejas ar taam :)Guntis Ligo Ligo !

 Zelma, Guga,   17:58:02 10.06.2005 
=)) vinji dorsji vien kaartiigi nosmietos, panjemtu zaljaas slotinjas, aizietu uz pirti un kaartiigi viens otru nopeertu - i visas energijas cirkuleetu perfekti, i viss paareejais buutu cjikiniekaa.. =)))

 guga, Zelmai  00:58:28 10.06.2005 
Tev taisnība - tādā nozīmē noteikti sistēmu zināšana nav galvenais. Pats pazinu kaadreiz veel vecaa kaluma latvieshu cilveekus, kas nezinaaja nekaa ne par kaadaam sisteemaam, varbuut pat vinjus nevareetu uzskatiit par paaraak ticiigiem, kaa to parasti saprot, un veel jo vairaak par iistiem kristieshiem dazhaadu agjitaacijas meistaru izpratnee - bet tie bija noteikti ljoti gariigi cilveeki, kaut arii varbuut atsevishkjos gadiijumos ljoti briiniitos par taadu vaardu 'gariigums' - i visas energjijas vinjiem arii droshi vien cirkuleeja daudz vairaak un visu tiiriija daudz pamatiigaak kaa sheit anonseetajiem 'pashrealizeejushamies':)))... bet par shitaam energjiju runaashanaam es domaaju vinji arii dikti briiniitos:)))...

 Zelma, Guntim Str,   23:13:28 09.06.2005 
Lielais gudriniek, kas tad nav biistami, ko a? viss taapat ir muuzjiigs, nekam nav gala, viss taapat ir viens liels katls, kur neskaitaamas reizes censjamies atkal un atkal sasniegt vienu un to pasju. tikai kaa nu kuro reizi ar cik dziiveem iznaak to izdaiit, taadas kaa sacensiibas ar sevi vienkaarsji prieka un profilakses peec.. =)

vai tad tev nav vienalga ,kaa citi sasniez pagaismiibu? biistami ats varbuut ir Tev, jo esi taa jau apdedzinaajies.. hi hi =) katram savs celjs ejams. taa kaa taadai diskusijai vispaar nav dziljaakas noziimes kaa laika iisinaasjana, kas, iespeejams, sniedz kaut kaadas patiikamas izjuutas, kas ir bikinj paaraakas par primitiivaam lietaam.. =)

taa kaa cjuci saldi un nelauzi savu dailjo galvinju.. ar labu naksni

 Guntis Strautnieks, guntis.str@mail.ru  16:53:29 09.06.2005 
Par reiki nevajadzeetu juusmot un dziedaat tai slavas dziesmas. Reiki ne pie kaada gariiguma neved ...
Pret Sveto Garu ir biistami iet :)

 Karlsons,   15:29:20 09.06.2005 
Karlsons atzīst ka SahadzaJoga ir demoniska mācība un svēti sola apkarot to visiem lidzekliem!!!

 Zelma, Guga,   14:53:22 09.06.2005 
Es domaaju, ka nezinot ne Reiki, ne citas liidziigas sisteemas katrs var sasniegts apgsimiibu, veiksmi, utt. Tikai ir jaabut bezgala veeriigam pret sevi, regulaari jaavelta sev laiks un jaapalutina ar kadu meditaaciju, fizisku aktivitaati, utt.... Tas jau ir tas pats, ko Tu teici - diez vai Mikau Usui domaaja par to, ka vinjs, mediteejot, tagad liek pamatus taadais siteemai un, jaatziist, arii naudas pumpim. Taa jau it kaa ir - par to, ko tu sanjem ir kaut kas jaadod pretii, bet es pati, spriezjot peec saviem darbiem, tiesjaam daudz ko esmu dariijusi taapat, vienkaarsji no sirds, neko neprasot pretii, pietiek ar gandariijumu, ka kaadam citam tavs darbs dod ko labu.

Nu jaa, bet par to, kaa tagad Reiki tiek popularizeets, man gribeetos kaadam pamatiigi sadot pa mici - tas lietas tacju nevar no graamataam iemaaciities!! un tomeer, jaanoveertee pozitiivi, ka vismaz sjaadaa veidaa dalja cilvekeu, kas tikai tagad saak savu gariigo izaugsmi, kaut nedudz guust ieskatu sjajaa sfeeraa un speej ko saskatiit vairaak par primitiivaam lietaam (eesjanu, guleesjanu, ...). gan jau ar laiku arii vienjiem naaks apgaismiiba, ka tas, ka tu samaksaa kaudzi naudas par speejaam dziedinaat veel nenoziimee, sjiis lietas taa venkaarsji par naudu nopeerkamas. njaa, diskutabls jautaajums, protams. un vienmeer der atcereeties muusu pasju dainas:

dod Dievinji kalnaa kaapti,
ne no kalna lejinjaa;
dod Dievinji otram doti,
ne no otra miilji luugti

Es teisjaam ticu, ka kaut ko speej dariit no tiiras sirds ar nekaadu veeleesjanos par to kaut ko sanjemt - tad visuma principi ir iekaartoti taa, ka katrs sanjem peec nopelniem, vai ne taa? un tai obligaati nav jaabuut naudai - tas var buut arii kaa lieliski draugi, iespeejas, dazjaadas noraades, utt

 Guntis Strautnieks, guntis.str@mail.ru  13:36:17 08.06.2005 
Lapas apakshaa rakstiitajam. Paldies par Juusu komentaaru. Sahadza-Joga atziist - ka Reiki - ir deemoniska maaciiba. Shri Mataji Nirmala Devi cilveeki no Pareizticiigo Bazniicas Krievijaa aicinaaja ciinities ar jebkuraam deemoniskaam maaciibaam un sektaam. Guntis.Mob.9594892.