Mūsu “ES” trīs līmeņi

Mēs domājam par sevi kā uz Zemes cilvēka miesā dzīvojošām būtnēm, bet vai jūs kādreiz esat domājuši, ka varat pastāvēt citā vai pat vairākos dzīves līmeņos vienlaicīgi ar dzīvi šeit, šajā plānā? Par tādu iespēju ir pārliecinātas daudzas aborigēnu tautas, tādas kā maiji un kahuna cilts pārstāvji Havaju salās. Viņi redz cilvēku kā daudzdimensionālu būtni, kas dzīvo dzīvi arī citās pasaulēs.

Mēs domājam par sevi kā uz Zemes cilvēka miesā dzīvojošām būtnēm, bet vai jūs kādreiz esat domājuši, ka varat pastāvēt citā vai pat vairākos dzīves līmeņos vienlaicīgi ar dzīvi šeit, šajā plānā? Par tādu iespēju ir pārliecinātas daudzas aborigēnu tautas, tādas kā maiji un kahuna cilts pārstāvji Havaju salās. Viņi redz cilvēku kā daudzdimensionālu būtni, kas dzīvo dzīvi arī citās pasaulēs.


Normālā stāvoklī mēs, cilvēki, esam apzināti savienoti ar citām sevis daļām. Diemžēl pēc „krišanas” Atlantīdas laikos mēs atdalījāmies no sava augstākā Es. Tad, kad patiesi esam vienoti ar to un tas kļūst par realitāti, mūsu dzīve iegūst tādas kvalitātes, kas liekas pilnīgi neiespējamas. Mēs sākam skaidri redzēt pagātni un nākotni, varam pieņemt lēmumus, balstītus uz augstākajām zināšanām, un tas pozitīvi ietekmē mūsu garīgo izaugsmi.


Mūsu augstākais līmenis, kas pastāv citās dimensijās, saucas par augstāko Es vai augstākajiem Es, ja skatīties plašākā mērogā, lai gan domāt par augstāko Es vienskaitlī ir gan pareizi, gan vienlaicīgi arī nepareizi. Ir tikai Viena Būtība Visumā, tomēr šī būtība sastāv no daudz līmeņiem.


Jūsu augstākais Es ir savienots ar vēl augstāku Es. Veidojas ķēdīte – augstākie Es savienoti ar vēl augstākiem Es un tie, savukārt savienoti ar vēl augstākiem. Katrs augstākais Es atrodas savā apziņas līmenī, kas ir augstāks un ietilpīgāks par iepriekšējiem un tā tik augstu, kamēr iziet ārpus šī viļņu Visuma, kas satur visas dimensijas. Tātad, katrs cilvēks vienā un tajā pašā laikā ir spējīgs pastāvēt visos iespējamos apziņas līmeņos, bet tas mēdz būt ļoti reti.


Tajā mirklī, kad mēs kā cilvēcīga rase nonācām šajā apziņas trešajā līmenī, mēs attālinājāmies no sava daudz plānu Es. Tad notika atdalīšanās. Mēs savā apziņā kritām tik zemu, ka citi mūsu aspekti nevarēja vairs uzturēt saikni ar mums. Un kaut gan mēs, lielā vairumā, neapzināmies savus augstākos Es, tie vienmēr apzinās mūs.


Laika gaitā pēc „kritiena” mūsu saziņa ar augstākajiem Es kļuva aizvien retāka un neregulārāka. Augstākie Es gaidīja mūsu atmošanos. Viņi gaidīja piemērotu momentu. Šī atdalītība ir vienpusēja- viņi redz mūs, mēs viņus – nē.


Ja Havaju salu kahunas cilts indiāņiem ir taisnība, tad mūs augstākie Es mūs ir „uzlikuši uz pauzes”, bet paši tai laikā sazinas un satiekas savā starpā bez mums, gaidot to brīdi, kad mēs modīsimies. Vairums no mums nav savienojušies ar augstāko Es jau 13 tūkstošus gadu, izņemot īsus gaismas un svētlaimes brīžus.


Savienošanās ar augstāko Es – tas nav čenelings (informācijas saņemšana no kādas būtnes vai grupas apziņas) vai kas tamlīdzīgs. Tā vienkārši ir savienošanās ar savu būtību un garu. Iespējams precīzāk būtu teikt, ka tā ir atcerēšanās („re-member”, re – atgriešana iepriekšējā stāvoklī, member – biedrs, daļa), jeb dažādu gara daļu savienošana vienā veselā. Daži to sauc par dvēseli, bet es redzu tikai Garu. Lielo Garu. Un visi gari, kas nāk no šī Avota, ir Lielā Gara daļas. Tādā skatījumā mēs visi esam saistīti ar Lielo Garu jeb Dievu. Vārda „dvēsele” dažas nokrāsas parāda, ka dvēseles atšķiras un starp tām nav saiknes. Visas dvēseles un gari ceļas no viena un tā paša avota. Ja mēs vēlamies redzēt Dievu kā mūsu Tēvu-Māti, tad visumā mēs visi esam brāļi un māsas.


Katrā no mums ir augstākais aspekts. Ja mums izdodas savienoties ar augstāko Es apzināti, mēs saņemam precīzas iekšējas komandas ko un kā darīt dzīvē, kā mums rīkoties katrā dzīves mirklī. Šī rīcība tad notiek bez mazākās piepūles vai ar minimālu piepūli un ir piepildīta ar svētlaimi un gaismu. Tāda vadīšana nāk tikai no jums paša ar mērķi rūpēties par jums tāpat kā jūs rūpējaties par sevi. To nevar panākt un saprast no mūsu trešā apziņas līmeņa.


Drunvalo Melhisedeks. Fragments no grāmatas “The Ancient Secret of THE FLOWER OF LIFE” II daļas.


07.02.2006

Komentāri:

 mb,   14:08:19 21.02.2006 
mazliet no sakrālās ģeometrijas pēc labās gora acs skolas mācības: http://www.lightnet.co.uk/innerharmony/other/geometry.htm

 Karlsons,   16:02:47 08.02.2006 
un kur lai iepazīstas ar tiem 'ES'? pieprasu audienci!!! :)

 Dimeberg,   10:45:45 08.02.2006 
Kautkad lasiju , par kautkādu ciemu, kas ar apgalvo ka paraleēli dzīvo divās vietās uz zemes un kautkādā paralēlā pasaulē, Kur var uzlekt 10 m augstumā kur visādi monstri utt Nu gluži kā pasakā un ja viņus tajā paralēl pasaulē nosit tad mirst arī uz zemes no tiem savainojumiem ko guva paralēlā pasaulē. Nu cilveekam tur paargriezz vēnas un šajā pasaulē viņš mirst no tāā ka No vēnāām vienkārssi saak līt asinis nu kautkaa taa