NĪDERLANDES MISTIĶE SONIA BOS

Sonia Bos ir dzimusi 1946.gada 15. oktobrī Nīderlandē. Audzināšanā nav bijusi ietverta kāda reliģiskā doktrīna, un dzīves sākumā nekas nav liecinājis, ka vēlāk viņa varētu kļūt par Ūdensvīra laikmeta plāna veidotāju un Ūdensvīra misticisma pierakstītāju. Meditācijas pie Jēzus fotogrāfijas, kas ir fotografēta no Turīnas līķauta, laikā milzīgas gaismas apstarota, viņa ir saņēmusi Jēzus aicinājumu: “Ja tu ļausi Man strādāt caur tevi, tavs mazais sveces galiņš kļūs par bezgalīgu gaismu!”

NĪDERLANDES MISTIĶE SONIA BOS


Sonia Bos ir dzimusi 1946.gada 15. oktobrī Nīderlandē. Audzināšanā nav bijusi ietverta kāda reliģiskā doktrīna, un dzīves sākumā nekas nav liecinājis, ka vēlāk viņa varētu kļūt par Ūdensvīra laikmeta plāna veidotāju un Ūdensvīra misticisma pierakstītāju. Meditācijas pie Jēzus fotogrāfijas, kas ir fotografēta no Turīnas līķauta, laikā milzīgas gaismas apstarota, viņa ir saņēmusi Jēzus aicinājumu: “Ja tu ļausi Man strādāt caur tevi, tavs mazais sveces galiņš kļūs par bezgalīgu gaismu!”


Savas orientācijas uz Kristu viņā dēļ, ir bijušas attīstītas gandrīz visas paranormālās spējas: gaišredzība, dzirdēšana un sajušana, kā arī dziedināšanas dāvana. Kristus iedvesmota, viņa ir runājusi publiski, iemācījusies redzēt pagājušās un nākošās dzīves. Beidzot ir atvērušies viņas vārti uz Dzīves akašu, kur viņa ir iemācījusies redzēt dzīves universālo patiesību, kļūdama par mistiķi.


Sonias darba centrā ir grāmata „Cilvēks Ūdensvīra laikmetā”. Tajā ir ietverta Universālās Pasaules Valdības diktēta inspirācija, kuras mērķis ir nolikt cilvēku uz jauna veida apziņas ceļa: uz apziņas transformācijas ceļa, lai ar tās palīdzību atbrīvotos no karmas un ciešanām un vēlāk nostātos uz transmutācijas un radīšanas ceļa. Transmutācija palīdz virzīties uz pilnīgu gara apgaismību kā evolūcijas galīgo mērķi un dzīvot kā avatāram. Atrazdamies šajā paceltajā līmenī, cilvēks saskaņā ar savu brīvo gribu var izvēlēties vēlreiz izlauzties no cilvēces evolūcijas spirāles, lai tiktu absorbēts evolūcijas dievišķajā spirālē.


Viņas atklāsmes pamatā ir mācība par Ūdensvīra laikmeta kosmiskā cilvēka ar 13 čakrām (atšķirībā no Zivs laikmeta cilvēka ar 7 čakrām) spēju ar transformācijas palīdzību atbrīvoties no ciešanām un karmas atlikuma. Ieejot Ūdensvīra zodiaka zīmē, dzīve vairs neatzīst karmu. Karma un ciešanas vairs nav saskaņā ar jauno Ūdensvīra plānu. Ūdensvīra laikmetā dzīvē vēlas būt saskaņā ar Mīlestības un Vienotības likumiem, lai pamodinātu cilvēkā mīlestību un apziņu. Ar dziļāku aktīvu spēku šie likumi pamazām izspiež Zivs laikmeta atlikušo karmas parādu, un līdz ar to cilvēks tiek vadīts to izpirkt ātrāk. Šī iemesla dēļ kopā ar pirmā Ūdensvīra plāna apstiprināšanu ir atklāta jauna apziņas forma un jauns veids, kā atbrīvoties no karmas: karmas transformēšana. Mācības pamatā ir atziņa, ka Ūdensvīra laikmetā cilvēki dzīvos saskaņā ar Universālās Vienotības un Mīlestības likumiem un Sirds čakru atšķirībā no Zivs laikmeta Cēloņa un Seku likumiem un Saules pinuma čakru.


Transformēšana (transformācija) ir karmas neitralizēšana ar radošā spēka līdzekļiem, kas ir katrā cilvēkā. Transformācijas pamatlīdzeklis ir meditācija, kuras laikā Sonia piedāvā izmantot 13 universālus simbolus, kurus var vizualizēt atbilstoši katrai no 13 čakrām, lai noteiktajā līmenī atbrīvotos no karmas atlikuma.
Nr.


Čakra


Simbols


Funkcija ķermenī


Garīgais aspekts


1.


pamata čakra


Baltā Roze


mugurkauls, nieres, virsnieru dziedzeri, kortizona ražošana


realizēšanās materiālajā dzīvē


2.


krusta kaula/sakrālā čakra


Kristāliskais Dimants


seksuālie orgāni, seksa hormoni


ilgas un vēlmes, seksuālās vajadzības, atbildība, vainas apziņa


3


saules pinuma čakra


Baltā Lilija


gremošana, vēders, zarnas, aknas, žultspūslis, aizkuņģa dziedzeris, insulīna ražošana, pūslis un urinēšanas trakts. Muskuļi, vietējā motoriskā sistēma


personisks apstiprinājums, lēmumu pieņemšana, gribasspēks, personiskās emocijas, racionāla domāšana


4


liesas/žults čakra


Arka


liesa, kauli, kaulu smadzenes, asinis, asins trombocīti, kosmiskās enerģijas filtrs


uztveres spēja, atteikšanās spēja


5


sirds čakra


Grāls


sirds, asinsrite, asins spiediens


emocionālā dzīve, skaidra uztvere, uzticība, pašpārliecība un pašcieņa spēja dot mīlestību, kosmiskās enerģijas izstarošana


6


vairogdziedzera čakra


 


Kristāla Kronis


vairogdziedzeris, vairogdziedzera hormoni, aizsardzības mehānisms, pretestība


vārti uz iekšējo, kosmisko cilvēcisko būtni, spēja veikt universālus uzdevumus


7.


kakla čakra


Kristāla Lotoss


kakls, āda, balss, plaušas un elpošanas ceļi, vairogdziedzeris


personiskā izteiksme, radošā spēja, komunikācija, iekšējā vadība, apziņas transformācija (iedvesma) uz sapratni, lai barotu prātu


8.


kosmiskās plūsmas čakra


Baltais Gulbis


orgānu sadarbība, bioritmi, meridiānu sistēma


izsaka dievišķo pārnesi, transformējot to zemākā frekvencē, lai pieņemtu to matērijai


9.


hipofīzes čakra


Zelta Saule


acis, ausis, deguns un dobumi, hipofīzes dziedzeris un tā hormoni, endokrīno dziedzeru kontrole


(kosmiska) izpratnes spēja, gaišredzība


10.


čiekurveida dziedzera čakra


Baltais īriss


čiekurveida dziedzeris un tā (garīgie) hormoni


misticisma atrašanās vieta, vārti uz Dzīves Akašu, iekšējā redze


11.


vainaga čakra


Dubultzvaigzne


smadzenes, nervu sistēma, atmiņa


nes kosmiskos impulsus iekšējā mistiskajā saitē, iekšējā misticisma saitē, skaidra uztvere


12.


transformācijas čakra


Zelta Saule, kas ietver Balto Īrisu


limfātiskā sistēma, gļotāda, ķermeņa fluīdu regulācija, šūnu aktivitāte (osmoze)


maiņas pieņemšana (pievilcība), spēja veikt transformāciju, karmas neitralizēšana


13.


transmutācijas čakra


Liesmojošā Zelta Saule 


ir atbildīga par vienotību ķermenī, savienojošajiem un balsta audiem


cilvēka radošais spēks, spēja veikt transmutāciju (pārradīšanu)


 


Transformācijas rezultātā kosmiskais cilvēks ver iegūt meistarību pār savu personību. Būdama Avatāre, Sonia sniedz plašu apskatu par meistarības formām un to atšķirību Zivs laikmetā un Ūdensvīra laikmetā, proti, ja Zivs laikmetā tā šķita pilnīgi nesasniedzama, tad Ūdensvīra laikmetā meistarība nav piešķirta tikai izredzētajiem, bet ir pieejama visiem. Tiek sniegts dažādu meistarību uzskaitījums:


          „Meistarība pār Cilvēka Esamību ir pirmā atzīstamā kosmiskā meistarība. 


            To var sasniegt, iegūstot meistarību pār personību, dvēseli, Kristus apziņu, dievišķo apziņu, mistisko esamību, absolūto esamību, un visaptverošo esamību.”


            Radīšanas meistarībā ietilpst meistarība pār matēriju, garu, augstāko garu un dzīvi.


http://www.soniabos.com/


 


12.11.2009

Komentāri: