Pentagramma ūdenī

Jaunākie pētījumi Kalifornijas universitātes Ķīmijas institūtā Berkelejā (Berkeley) atklāj pārsteidzošas paralēles starp jaunākajiem fizikas atzinumiem par ūdens struktūru un senajām ezotēriskajām zināšanām par platonisko ķermeni un sakrālo ģeometriju.


Jaunākie pētījumi Kalifornijas universitātes Ķīmijas institūtā Berkelejā (Berkeley) atklāj pārsteidzošas paralēles starp jaunākajiem fizikas atzinumiem par ūdens struktūru un senajām ezotēriskajām zināšanām par platonisko ķermeni un sakrālo ģeometriju.


Kā atklājusi sešu zinātnieku grupa (Cruzan, Braly, Liu, Brown, Loeser, Saykally) spektroskopiskos pētījumos, izmantojot tālo infrasarkano staru lāzeru, ūdens molekulas, savienojoties kopā pa trim, četrām vai piecām, neveido tikai „kaut kādu” telpisku veidojumu; visbiežāk un pārsteidzošā vairākumā gadījumu tās veido pilnīgi gludas, regulāras skaldnes. Siltā ūdenī virs 25 grādu temperatūrā pie tam valdošās ir piecstūru virsmas, kas veidotas no piecām molekulām. Ja savienojas kopā divpadsmit šādu piecstūru, izveidojas regulārs dodekaedra ķermenis.


Taču ar to vēl nepietiek: kā zinātnieki atklājuši, var savienoties vēl daudz vairāk virsmu, piemēram, 32 – veidojot lielas bumbas. Tādējādi ūdenī rodas augstāk organizētas, stabilas struktūras. Starp tām, piemēram, piecām molekulām, kas veido vienu virsmu, ir stingri sasaistīti un arī brīvi kustīgi lādiņa nesēji. Tāpēc tur (līdzīgi kā no elektronikas pazīstamajam pusvadītājam) ir iespējama elektriskā strāva. Kalifornijas ūdens pētnieki konstatēja, ka brīvi kustošie lādiņi regulāri mainās ar sasaistītajiem, abi pat šādā stāvoklī nemitīgi mijas – tie „lēkā” šurpu turpu, un tādējādi veidojas šķietama rotācija vai vibrācija. Tā ir mērāma un noteiktās frekvencēs rāda lielāku rezonansi („tuneļa efekts”) nekā citās. Līdztekus tam šīs rezonanses der arī kā skaidrojums elektromagnētisko viļņu iedarbībai uz cilvēku jeb viņa ķermeņa šķidrumiem.


Pārsteidzošs ir sekojošais salīdzinājums ar sakrālo ģeometriju: pentagramma (piecstaru zvaigzne) savieno piecus piecstūra stūru punktus ar taisnēm tā, ka līnija izlaiž nākošo stūri. Tieši tā pati figūra, kā minēts, var veidoties iepriekš aprakstītās „rotējošās” lādiņu nesēju kustības rezultātā piecstūrainajā ūdens struktūrā. Cita figūra rodas, kad vienā virsmā savienojas četras ūdens molekulas – šeit lādiņu mijas rezultātā tiek ievibrēta smilšu pulkstenim līdzīga, lemniskātes forma. Līdz šim gan tā vēl ir tikai spekulācija, vēl pagaidām trūkst zinātnisko pierādījumu, kad un kādos apstākļos „ūdens enerģija” rotē šādā veidā. Tomēr paralēles ir pārsteidzošas, jo gan pentagramma, gan lemniskāte tiek uzskatītas par starpnieku simboliem starp kosmisko enerģiju un materiālo pasauli. Pentagramma ir pazīstama kā cilvēka simbols, kā alegorija saiknei starp mikrokosmosu un makrokosmosu, starp zemi un dievišķo sfēru.


Atbilstoši hermētiķu likumam „Kā augšā, tā apakšā”, liekas, ka rotējošie lādiņi starp skaldnēs savienotajām ūdens molekulām virza elektromagnētiskos (smalkās vielas) spēkus matērijā (ūdenī).1.attēlā: Viena atsevišķa ūdens molekula kopā ar savu elektronu orbītu veido tetraedru (telpisku trijstūra ķermeni).


 


 
2., 3. attēlā: Ja kopā savienojas vairākas molekulas, tās veido plaknes figūras (sk.attēlā – piecstūri), blakus – vibrējošs ūdens piliens veido līdzīgu formu.Attēlos: Enerģētiska impulsa rezultātā virsmas var apvienoties, veidojot dodekaedru (sk.augš. att.) un vēl sarežģītākas formas, piemēram, bumbveida ķermeņus (sk.att.apakšā pa kreisi) Tie atgādina sarežģītos ūdens rakstus, ko skaņas vibrācijas rada šķidrumā (sk.att.apakšā pa labi).


 


Ulrich Arndt,


I.Ančevskas tulk.no vācu val.
http://www.horus-media.de/


18.02.2008

Komentāri:

 Eze, Modrim  16:33:20 21.02.2008
87.226.50.211

Un ko Tu domā par šo tulkojumu? :))))
Tik pamēģini piesieties!

 Modris,Wu,   02:47:23 20.02.2008
80.233.142.78

Es ticu, ka Tu to zini tikpat labi (vai pat labāk) nekā es.

 Wu, Modris  21:15:54 19.02.2008
80.90.9.50

Sakot, 'Dāvida zvaigzne', es protams, to domāju 'pēdiņās', jo tas vienkārši varētu būt tas no šīs figūras nosaukumiem, kuru pazīst vairums šajieniešu ('e-mistikiešu'). Lai saprot, par ko es runāju.

Bet citādi - šo zvaigzni var redzēt piemēram, Indijā, ikvienā vietējā templī :)

 Modris, Wu,   13:57:11 19.02.2008
80.233.142.78

Dāvida zvaigzni Austrumos sauc par Višnu čakru, bet - tā kā Višnu ir paralēle jeb analoģija mūsu Laimai - tad to varētu saukt arī par Laimas zvaigzni. Višnu čakrai, atšķirībā no Dāvida zvagznes, vidū ir punkts. Šis punkts simbolizē laja centru, sintēzi, sākotnējo vienību, no kuras, diferencējoties, izveidojas sešas enerģijas, spēki vai matērijas veidi; punkts ir septītais.

 Wu,   19:23:55 18.02.2008
80.90.9.50

Platona daudzskaldņi ir izliekti daudzskaldņi ar vienādām malām. Tie ir tikai 5 veidu - tetraedrs, kubs, oktaedrs, ikosaedrs un dodekaedrs. http://en.wikipedia.org/wiki/Platonic_solid
Vairāk nav.

Platona daudzskaldņi ir telpiskas struktūras ar minimālo iespējamo potenciālo enerģiju (pie dotā malas garuma) - ja iekšējais spiediens ir nemainīgs (figūra tiek piepūsta kā bumba). Tāpēc struktūras dabā dabīgi tiecas ieņemt tieši šāda veida konfigurācijas. Dabā to var redzēt caur un cauri - sākot no mikroorganismu formas (http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Enteric_Adenoviruses.jpg), līdz par Visuma struktūrai - ir mūsdienu fizikā teorijas, ka Visumam pašā lielākajā mērogā esot tieši dodekaedra forma - lodei pēc tilpuma vistuvākais regulārais daudzskaldnis (http://physicsworld.com/cws/article/news/18368)

Bet ikosaedrā un dodekaedrā ir regulāri piecstūri un sešstūri. Un te vairs nav tālu līdz 'Dāvida zvaigznei' un pentagrammai, bet pentagrammā, savukārt, ir dabīgi sastopama t.s. 'zelta šķēluma' proporcija, kuru arī varam novērot vis caur un caur dabā, sākot no trusīšu populācijas dinamikas līdz cilvēka sejas proporcijām un visu pārējo, kur nav iejaucies cilvēka intelektts :) -
http://en.wikipedia.org/wiki/Golden_ratio (krieviski - google pameklēt 'Золото́е сече́ние')