Seminārs – Lidojumā, kājām uz zemes 14.-16.maijs

Kā mazā vai pieaugušā bērnā sākas SEVIS vai Patiesības meklējumi?


 – Kad izej zvaigžņotā naktī bez vēja, pūce kliedz, cilvēciskas būtības guļ, viss izdzerts… sākas tādas skumjas, ka saproti – Tu esi puteklītis zvaigžņu ceļos uz cita, drusciņ lielāka puteklīša, ko sauc Zeme.


Kā mazā vai pieaugušā bērnā sākas SEVIS vai Patiesības meklējumi?


 – Kad izej zvaigžņotā naktī bez vēja, pūce kliedz, cilvēciskas būtības guļ, viss izdzerts… sākas tādas skumjas, ka saproti – Tu esi puteklītis zvaigžņu ceļos uz cita, drusciņ lielāka puteklīša, ko sauc Zeme.


Lai tādu sajūtu izvilktu no apziņas zelta fonda, „Attīstības un Brīvības Centrs TENSEGRITY” uzsāk Rīgā regulāras TENSEGRITY nodarbības.


Semināra pirmā diena 14. maijā, piektdien, plkst. 18.30.


Semināra otrā diena 15. maijā, sestdien, plkst. 17.00.


Semināra trešā diena 16. maijā, svētdien, plkst. 17.00.


Līdzi jāņem TĪRI sporta apavi vai čībiņas, dokuments ar foto. Reģistrācija sākas stundu pirms nodarbības sākuma. Nodarbība sākas tieši norādītajā laikā. Drošības apsvērumu dēļ un semināra vadītāju iekārtu jūtīguma dēļ. aizliegts nodarbību laikā lietot mobilos telefonus arī klusajā režīmā, aizliegta jebkura veida fotografēšana, filmēšana vai audioieraksta veikšana.


Semināra pirmajā dienā lekciju lasīs Pēteris Kļava, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Reanimācijas nodaļas vadītājs un Latvijas Katastrofu medicīnas centra bērnu ārsts reanimatologs un LTV 1 raidījuma Šeit un tagad vadītājs.


Semināra otrajā dienā lekciju lasīs Igors Kudrjavcevs, Rīgas Stradiņa universitātes Integratīvās medicīnas laboratorijas vadītājs.


Semināra trešajā dienā lekciju lasīs Andris Skuja, dziesminieks, astrologs, labākais ārstniecisko dēļu licējs Latvijā.


Dalībniekiem, kuri apstiprina savu piedalīšanos 4. maijā, 5. maijā un 6. maijā – maksa Ls 1.90


Dalībniekiem, kuri apstiprina savu piedalīšanos 7. maijā, 8. maijā, 9. maijā un 10. maijā – maksa Ls 2.90


Dalībniekiem, kuri apstiprina savu piedalīšanos 11. maijā, 12. maijā, 13. maijā un 14. maijā – maksa Ls 3.90


Seminārs bez maksas tikai lūgtiem viesiem, bērnu namā augošiem un augušiem (mutvārdu apliecinājums), Harē Krišnas kustības Latvijā biedriem un dalībniekiem.


Dalībnieka anketa  1. Vai esat piedalījies/jusies kādā nebaznīciskā meklējumu grupā vai individuāli tiecies pēc Visvarenā Mīlestības, to praktizējot, ne pļāpājot?

  2. Vai vēlaties mūsu seminārā aizsāktās nodarbības apmeklēt regulāri?

  3. Cik reizes nedēļā, mēnesī? Darba dienās? Sestdienās? Svētdienas? Svētku un svinamās dienās? Jums vēlamais nodarbību sākuma laiks darbdienā, brīvdienā.

  4. Vai Jums nepieciešama individuāla maksas konsultācija pēc semināra beigām, turpmāko nodarbību sevis motivācijai vai jēgas sameklēšanai?

Konfidencialitāte garantēta.


Norises vieta – SIA Ķeizarmežs.


13.05.2010

Komentāri:

 guga, Karlsonam  20:23:52 18.05.2010
62.85.19.217

Tensegriti pats kā tāds noteikti strādā un domāju pēc pašas idejas varētu piederēt pie stipri jaudīgām enerģētiskā darba sistēmām. Protams, darboties vai nē ar līdzīga veida tehnikām un kādā līmenī, tas vienmēr būs ļoti personīgs jautājums.

Tieši tāpat vēl ir pavisam cits jautājums par kādiem konkrētiem pasākumiem - tos taisa konkrēti cilvēki, un tur atkal katram pašam arī jāizlemj, no kādiem avotiem cilvēks šo vai to mācās, ja viņš arī ir izlēmis par konkrētās lietas vajadzību sev.

Tāpat arī kopā ar kādiem cilvēkiem vai individuāli cilvēks vēlas vai viņam vajag darboties utt.

Patiesībā atsauksmes no citiem cilvēkiem maz palīdz risināt šādus jautājumus, ja runa ir par nopietnām izvēlēm - šāda veida komentāri vienmēr būs no kāda pavisam cita cilvēka viedokļa, kuram ļoti iespējams ir gan cita vispārējā pieredze, gan cits ceļš ejams.

Līdz ar to, ja runa ir par nopietnām lietām šajā jomā, tad atbildes uz jautājumiem - vai tas man vajadzīgs, kāpēc, un no kādiem cilvēkiem, manuprāt, ir jāmeklē tikai pašam sevī.

 karlsons  13:20:58 18.05.2010
80.255.228.17

un kādas atsauksmes?

 karlsons  22:52:16 14.05.2010
109.110.12.238

bezmaksas konfektes var dabūt te: http://www.tryfreecandysample.com?i=61268

 Viesis  18:44:05 13.05.2010
188.112.152.32

Korekta norises vietas adrese -

http://www.abct.lv/index.php?option=com_rsevents&view=locations&layout=show&cid=1&IdEvent=1&Itemid=638